*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #451
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas LuuK
    A kuidas muidu on? Miskit ei lagune?
    ükski auto pole mingi igiliikur, mis ei laguneks :D

    Comment

    • Uniquest
      Grinder
      • Oct 2008
      • 615

      #452
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Algselt postitas KeRRRt
      Täiesti hull, kuidas tüüp ringis tantsib. Ei kujuta ette, kui tilti vastased minna võivad sellise show peale. Väga lahe stiil.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #453
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Algselt postitas rankapoeg
        ***** mul on peas vist puuk, jubedalt valutab. metsas ja pasa sees sitaks huiatud, täitsa võimalik aga ei viitsi vaadata ka, mis on
        Julm, peas on puuk aga ei viitsi vaadata Sellises kohas elades peaks need süstid endale tegema 100%

        Comment

        • timukasr
          Vana Tegija
          • Nov 2008
          • 1099

          #454
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Käisin Brünot vaatamas - omfg O.o

          Pole enne sellist asja näinud, et pärast kino rahvas helistab lähedastele ja räägib mida nad just nägid jne. Kõik olid kergelt šokis. Kihvt muuvi oli mõnes mõttes ikka.

          Comment

          • peokuningas
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 444

            #455
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Algselt postitas timukasr
            Käisin Brünot vaatamas - omfg O.o

            Pole enne sellist asja näinud, et pärast kino rahvas helistab lähedastele ja räägib mida nad just nägid jne. Kõik olid kergelt šokis. Kihvt muuvi oli mõnes mõttes ikka.
            kui hästi läheb, meelitan ranka homme datele ja viin ta kinno seda vaatama :D

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #456
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Algselt postitas peokuningas
              kui hästi läheb, meelitan ranka homme datele ja viin ta kinno seda vaatama :D
              ma maadlen endaga, kas tulla või mitte

              oleks pidanud ikka neljapäeval hääletama hakkama öösel, siis oleks okhal olnud, prague tra ei suuda otsustada

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #457
                Re: *** Juuli offtopic ***

                [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3IphR3A64VI&annotation_id=annotation_46350 9&feature=iv[/youtube]

                muidu suht mõttetu, Hellmuthi osa on norm

                http://forumserver.twoplustwo.com/54...-event-523964/

                Comment

                • timukasr
                  Vana Tegija
                  • Nov 2008
                  • 1099

                  #458
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Mulle väga meeldib too laul. Mälupulgal too ja kuulan kogu aeg. Viimasel ajal kui NL50s spewin, siis kirjutan sama asja chat boxi.

                  Comment

                  • pronks
                    Jube Noob
                    • Jun 2009
                    • 116

                    #459
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Algselt postitas ranka

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #460
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Me peokunni ja alviniga joome tallinnas, kes taha punti lüüa: 56298898 - küsida võib Rankat aga mitte kõike!!!!!!!!!!

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #461
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        misasi see crapshoot turka on ?
                        mis see endast kujutab :D

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #462
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Algselt postitas ranka
                          Me peokunni ja alviniga joome tallinnas, kes taha punti lüüa: 56298898 - küsida võib Rankat aga mitte kõike!!!!!!!!!!
                          Gaaaad demet ma joon mingite jorsssidega kes ei te pokkerist mitte sittagi kurat oleks pidand helistama varem raisk.

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #463
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Algselt postitas ranka
                            Me peokunni ja alviniga joome tallinnas, kes taha punti lüüa: 56298898 - küsida võib Rankat aga mitte kõike!!!!!!!!!!
                            lol peokuningas küsis trios pl20 lauas mu sõbralt, et kas ta rankaga peole ei taha minna vmt:D

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #464
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Algselt postitas ranka
                              Me peokunni ja alviniga joome tallinnas, kes taha punti lüüa: 56298898 - küsida võib Rankat aga mitte kõike!!!!!!!!!!

                              kled tarakan, tõenöäosliselt me orgunnime homme süsteemid pärmus ära ja kui me näen, et sa kused(peldiksusee), sisi ou , sul hakka bhaltb :D

                              Comment

                              • mcbethk
                                Bännitud
                                • Oct 2008
                                • 687

                                #465
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                mab oelln ni purjuss koma aga OT võib läbustasf ju. HAH!

                                Comment

                                Working...