*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #346
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tra mis toimiub .. mind ei aja need riverid enam tilti .. 24 tabledes tõstan korra laua eemale vaatan, ah ei tulnd ja l2heb edasi?? WTF toimub djuudz? Tra mul endal hakkab igav .. ei saagi siin arvuti taga sõimata enam kuradi vitunägu tõmbasid oma 2 auteri kokku jälle jah

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #347
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Algselt postitas Aristotep
      Irw ;D

      Stars on parem või? Ma võin postitada kümneid ja kümneid käsi, kus Starsi river sul samamoodi perse lohku tõmbab.
      tarsis lihtsalt inimesed ei kurda nii palju variatsiooni üle

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #348
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Ma kirjutasin triobetti kunagi ammu juba mingi sellise kirja, aga PALJU ropumas vormis. Üliräige tekst oli, kahju et seda enam alle spole... :D

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #349
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Algselt postitas leits
          Tra mis toimiub .. mind ei aja need riverid enam tilti .. 24 tabledes tõstan korra laua eemale vaatan, ah ei tulnd ja l2heb edasi?? WTF toimub djuudz? Tra mul endal hakkab igav .. ei saagi siin arvuti taga sõimata enam kuradi vitunägu tõmbasid oma 2 auteri kokku jälle jah
          Hakkad äkki täiskasvanulikumaks saama?!

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #350
            Re: *** Juuli offtopic ***

            tilt on 10 palli skaalas 9,5 langenud !

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #351
              Re: *** Juuli offtopic ***




              kled, mindaugas, situ v_ittu v**djas nahui
              random generaator on sul pe**es
              ning triobeti random generator on katki ning roostes!

              Comment

              • bounce
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 865

                #352
                Re: *** Juuli offtopic ***



                päris hästi tehtud.

                Comment

                • arvamusliider
                  Jube Noob
                  • Oct 2008
                  • 183

                  #353
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Algselt postitas hotcocacola
                  tilt on 10 palli skaalas 9,5 langenud !
                  Ütleme nii, et TRIOS on mugavam grindida.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #354
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Algselt postitas arvamusliider
                    Ütleme nii, et TRIOS on mugavam grindida.
                    mida vittu, grind, ma grindiks hetkel selle mindaugase peakohal pussnugadega

                    Comment

                    • arvamusliider
                      Jube Noob
                      • Oct 2008
                      • 183

                      #355
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Seoses sellega, kas moneybookers ja neteller võtavad FTPst->Starsi kandes mingi osa vahelt?
                      Ainult 8k lubavad korraga välja ka kanda ja palju nende kannete vahel aega peab olema?

                      Kui kellegil on huvi suurem summa FTPsse saada ning mulle Starsi asemele, siis PM. Kui see BUDDY transgeriga võimalik on, milles ma kahtlen.

                      Comment

                      • pronks
                        Jube Noob
                        • Jun 2009
                        • 116

                        #356
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        keegi aitaks minu $100 sinu FTP kasutajale. minule 1keeki swedbanki.

                        tänks

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #357
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          ärge jookske nüüd FTPst ära, jääge ustavaks!

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #358
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            irw nägin eile unes lampi, et mingi probebet oli ja lasime selliste tiimidega pärnu jõe peal papi peale kummipaatidega rallit. Kahesed tiimid:
                            Mina ja lenc ja Leits ja Shaun White, aga Shaun hakkas midagi paadis tõmblema ja panid vette mõlemad leitsiga

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #359
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Algselt postitas jrgn hell
                              irw nägin eile unes lampi, et mingi probebet oli ja lasime selliste tiimidega pärnu jõe peal papi peale kummipaatidega rallit. Kahesed tiimid:
                              Mina ja lenc ja Leits ja Shaun White, aga Shaun hakkas midagi paadis tõmblema ja panid vette mõlemad leitsiga
                              LOL

                              Algselt postitas Rage
                              ... aga imo peaks seal ka olema prioriteedid pigem selles suunas, et pokkeriprod.com on eesti pokkeriprode kogunemisekoht kust saab huvitavat ja vajalikku infot ja artikleid ja foorumit lugeda ja muuhulgas pakub ka pokkeriprod.com mõningaid häid pakkumisi pokkerisaitidesse regamisel.
                              Oleks ka konkreetseid ideid, mida peaks pealehel rohkem olema? Hetkel ma ei oskagi mitte midagi sinna kirjutada peale huvitavate pakkumiste ja mõne kõvema uudise :)

                              Nüüd 18-ndal ehk saab kirjutada turkast :)

                              Samuti videode tegemine on jäänud vajaka, neid võiks küll pealehel olla IMO. või siis miskeid pokahi artikleid jne.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #360
                                Re: *** Juuli offtopic ***



                                Gus Hansen õllesummeril :P`?

                                http://pidu.elu24.ee/?id=140058 -- 14-nest pilt :P

                                Comment

                                Working...