*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leho57
    Grinder
    • Nov 2008
    • 664

    #301
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas arvamusliider
    Saksad
    :D :D

    Comment

    • Uniquest
      Grinder
      • Oct 2008
      • 615

      #302
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Algselt postitas arvamusliider
      Saksad
      :D

      Aga on sellele mingi muu seletus peale nende vea?

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #303
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Obv on 24,3% kasutajatest Saksa IPga spämmbotid :P

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #304
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Algselt postitas arvamusliider
          RIP FTP! Oli tore Sind tunda.
          Mis seal juhtus?

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #305
            Re: *** Juuli offtopic ***

            jaj hiiterile j2rgneb kena downswing ,

            AA vs Q8 .
            KK vs J7
            QQ vs K7o

            Hiromandid olid platsis täna

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #306
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Algselt postitas arvamusliider
              http://forumserver.twoplustwo.com/28...2/index23.html
              23 lehte mõne tunniga, kes ei ole uue softiga rahul.
              Mingi uus suund on pokkeritubadel võetud, mängijatest kiiresti lahti saada ;D

              Comment

              • qjet
                Grinder
                • Apr 2009
                • 806

                #307
                Re: *** Juuli offtopic ***

                kellegil mb's 250$ on? kannaks panka vastu, swedbank on ainult.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #308
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Algselt postitas TIGRANO
                  Mingi uus suund on pokkeritubadel võetud, mängijatest kiiresti lahti saada ;D
                  IMO saadi lõpuks aru, et liiga palju raha ei mõju karmale hästi ;D

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #309
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Algselt postitas Imric
                    IMO saadi lõpuks aru, et liiga palju raha ei mõju karmale hästi ;D
                    hahahhahahah ;D

                    Comment

                    • kilu6
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1305

                      #310
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      HEM pani FullTilti softiuuenduse peale puusse ja ainult beta töötab.
                      Normaalne.

                      ---------------------


                      * (1.09 Beta 14a BUG) Updated to deal with FTP client change which would cause hud to stop updating after about 10 minutes
                      * (1.09 Beta 14a BUG) Fixed issue with Prima cash games not auto detecting within hud without table finder

                      PLEASE NOTE: We will have a scanner update later today - this is taking a little bit longer to fix and we wanted to make sure the manager + hud were operational for people

                      Comment

                      • Mandre
                        Jube Noob
                        • Mar 2009
                        • 196

                        #311
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        kui ma triobetist väikse cashoudi teen siis mis aja pärast ma saan reload boonust küsida ???

                        Comment

                        • kilu6
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1305

                          #312
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Krt nii närvi ajab, et pokkeriprod on nüüd mingi aff ärisait ja iga teema lõpus on niha nah liitu kohe liitu kohe!!!

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #313
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            see on huvitav.. et selle uuenduse käigu ei tehtud ikkagi ära neid labaseid asju mida mängijaid tahtsid.. laudade filtrit näiteks.. ma lähen jummala tilti selle custom lobby ahk scripti peale.. see suht tihti hangub või muud moodi pedereerib näkku.. vahest tõmbab terve arvuti kooma.. mul koguaeg taskmanager lahti, et saaks kiiresti scripti ära killida vajadusel..

                            Comment

                            • arvamusliider
                              Jube Noob
                              • Oct 2008
                              • 183

                              #314
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Mida FT sellise käiguga saavutada üritab. Okei, töötajad ei saa tühja istuda, aga tehku seda, mida SOOVITAKSE. Ja kui kukkus SITASTI välja, siis mingu vanale tagasi - MITTE seisukohal, et tehtud tööd ei saa tühja visata. Ja, kui tõesti on vaja selline jama välja lasta, saatku ennem testijad peale. EI ole normaalne, et 2BI läks lihtsalt laggimise pärast tühja. Rääkimata puuduvatest kaartides.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #315
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Algselt postitas kilu6
                                Krt nii närvi ajab, et pokkeriprod on nüüd mingi aff ärisait ja iga teema lõpus on niha nah liitu kohe liitu kohe!!!
                                Olen sinuga päri aga kahjuks ei oska öelda, kas teised administratsiooni liikmed on. Seega saatsin su kommentaari edasi meie administratsiooni foorumisse ja seal arutame selle põhjalikult läbi. Oleks TIGRANO online saaksin ehk vastuse anda kohe, kahjuks ei paista seda olevat.

                                Järgnev on minu isiklik arvamus ja räägin oma mõtetest ning see ei ole foorumi administratsiooni ametlik vastus!
                                Tahaksin lisada niipalju, et meie foorumi moto on algusest peale olnud vähe vilesid, vilkuvaid bännereid, pealesurutud ja kinnimakstud promosid ning see on toonud meile suuremal või vähemalt määral edu. Kahjuks on asjalood läinud natuke teisiti ja tõsiselt on hakanud tekkima liialt palju kommertslikku paska.

                                Ma isiklikult leian, et rakeback site ei ole halb niikaua, kui ta seisab omaette aga kui foorumis igale promole hakatakse seda juurde lisama, et tule ja liitu, siis oleme varsti "another affiliate site". Sellele kilu6 juba ka tähelepanu juhtis.

                                Tõenäoliselt oli päästikuks viimase aja sündmused, mis juhtusid liiga tihedalt: rakeback site, opoker ja siis kõige lõpuks full tilt promo, kus olen nõus, et mindi liiale. Selle FTP teema ma muutsin hetkel ära ja samuti läks see puntk administratsioonile arutamisele.

                                Arutluste tulemustest kuuleme hiljem, siis kui on kõik peabossud kohal.

                                Comment

                                Working...