*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #271
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas rohelinekonn
    mul kah ja siis mäletan et too isik andis siin miskit nõu aga ei pööranud tol hetkel tähelepanu, tahaks nüüd uuesti kuulda mis ta ütles. :)
    Minu teema. Hoidke oma käsi. Siiamaani on kerged probleemid järel :)

    http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1467.0.html

    EDIT: Töökohtade teemas andsin natukene pikemalt nõu vist.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #272
      Re: *** Juuli offtopic ***

      leht vigane.

      Comment

      • leho57
        Grinder
        • Nov 2008
        • 664

        #273
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Algselt postitas Oliverk
        Ei huvita ka. Ninud küll neid lahjade narkootikumide armastajaid. Viska kummikuga vastu pead ainult. Siis ka ei saa aru mis maailmas toimub.
        ma ütleks, et kui ei huvita siis ole kuss :D
        ja täpselt nagu artikliski öeldud, milleks on alkohol ja tubakas lubatud? loogiline ju, et aktsiisi pealt teenib riik mõnusalt plekki, tohutult palju inimesi kaotaks tööd kui see ära keelustada. Riik kardab mingid fenomeni, et kui seaduslikuks muuta lahjad narkootikumid siis on hoobilt pool riiki laksu all ja kõik vajub hukatusse... peab siiski arvestama, et inimesed ei ole loomad. ja kes tahabki kogu elu sassis olla, siis see on seda nii kui nii - lihtsalt tarvitab mingit poolvigast kraami, rikub "ROHKEM" oma tervist ning ei kopikatki riigile selle eest.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #274
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Kuna sa Pahvak andsid mulle kord head nõu flopi 3betimise sizingul siis mina olen lahkesti valmis sulle hüva nõuga toeks olema:

          Tänada pole vaja.



          P.S See pole minu kodu ega käsi.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #275
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Päris keeruline aparatuur. Ma tänan. :P
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • Uniquest
              Grinder
              • Oct 2008
              • 615

              #276
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Algselt postitas ok2aa
              tra mul oli nii hea puhkus aga siis avastasin, et saan kõrvaltänava kohvikust netti varastada. fakkkkkkk
              LOL ;D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #277
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Algselt postitas pastilaa
                Kuna sa Pahvak andsid mulle kord head nõu flopi 3betimise sizingul siis mina olen lahkesti valmis sulle hüva nõuga toeks olema:

                Tänada pole vaja.



                P.S See pole minu kodu ega käsi.
                Sellist hiirt kodust kapist välja võtta julgeksid? Mina küll mitte.

                Leiutamise asemel soovitan käia poodides ringi, kergendada oma rahakotti tuhatkonna krooni võrra ning saate omale kvaliteetse hiire. Nende 100 eekiste hiirtega tulevadki karpaal tunnelid ja igasugu muu sündroomid kallale.

                Tegelt tulin hoopis siia ütlemaks, et mängin 5-card draw turkat ja ei uskunud, et 5-card draws saab vastasi lugeda. Veel-enam, vastaste lugemine on kohati nii fking kerge ja on nii obvious, mis on neil käes ja kas nad on nõus maksma või foldima.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #278
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Sellele hiirele (kes tegi vaesemehe leiutise) on analoog olemas:



                  Üldiselt soovitan minna 2p2 foorumisse ja kirjutada otsingusse "mouse" ning peaksite leidma vastavaid teemasi tohutult.

                  Ise hetkel ütlen, et Logitech MX Revolution on üle prahi hiir ning paremat hiirt mina oma elus käes pole hoidnud.


                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #279
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Aga mina ütlen, et olen kogu elu kasutanud hiiri, mille hind on 35 ja 100 eegu vahel ja pole
                    mul veel kordagi karpkalu ja tunneleid olnud.

                    Ja pole mitte vähe arvuti taga nolifenud.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #280
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Algselt postitas lebovend
                      Aga mina ütlen, et olen kogu elu kasutanud hiiri, mille hind on 35 ja 100 eegu vahel ja pole
                      mul veel kordagi karpkalu ja tunneleid olnud.

                      Ja pole mitte vähe arvuti taga nolifenud.
                      Sama, erinevusega, et viimasel ajal ei ole ma odavaid junne kasutanud eriti. Läpparil on miski 45 kroonine hakatis :P

                      Comment

                      • LuuK
                        Vana Tegija
                        • Dec 2008
                        • 1138

                        #281
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Algselt postitas pastilaa
                        Kuna sa Pahvak andsid mulle kord head nõu flopi 3betimise sizingul siis mina olen lahkesti valmis sulle hüva nõuga toeks olema:

                        Tänada pole vaja.

                        P.S See pole minu kodu ega käsi.
                        Avastasin, et hoian kätt hiirel suht samas asendis. Hiir on tavaline, hakkasin mingi aeg kasutama rullikut vasaku hiire klahvi asemel. Proovisin nüüd tavaasendit ja pagana ebamugav on.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #282
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          hiirel peaks olema vähemalt 10 nuppu

                          siis on väga mugav multitableda

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #283
                            Re: *** Juuli offtopic ***



                            ilus pilt :/

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #284
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Nõnda edasi see kuu l2heb siis ma olen Juulii lõpus Nl100 ;D ;D ;D ;D

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #285
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                irw, tegin tiltsessi @nl10s, 8 lauda.
                                täiesti haige, iga min bet preflop on mul 0,80$ ;D
                                lauad jooksid koguaeg 6maxis tühjaks :D, haiged inimesed, keegi ei tahtnud mind vaba rahana :D.
                                suurim miinus oli -18 , aga lõpetasin +0,94$ peal, hahahaaa :D (515 kätt)
                                tra see on nii hull entertainment value :D

                                mitu hiigel suckouti tegin ära :D
                                aga nüüd sain ka kinnitust, et pole vaja nl10s bluffida.
                                kui saad toppaari (eriti äss+keskmine kicker), siis vennad bluffivad oma stackid sulle ära :D
                                enda statsid olid 44/30/4

                                parim oli see:

                                mul 74s, raisen standard 0,8, kütetakse 2 peale, ma call.
                                flop 889, vastane check
                                ma bet 2, ta allin 10$, ma call 6 :D
                                turn 7 , river 7

                                IRW, ma pidin sel hetkel maha kukkuma toolilt :D, ma ei tea mix ma callisin, et näha maybe backdoor flushi :D, aga ei,ma rohkem tegelt tahtsin näha nende käsi :D

                                soovitan kõikidele tildimaandamiseks madalal limiidil actionit korraldada ;D

                                muahahahaa vähemalt saab hea tundega magama minnna

                                IRWIRRWWWW


                                aaaa jaaa õige :D, mingi alguses kütan standard 0,8$ beti sisse, T8s.
                                flop J82, ma bet 2, ta call
                                turn J, ma bet 2, ta allin 6$, ma instacall, tal 96s, IRW, kutt oli nii drawing dead ju ;D;D;D;D;D;D;D;D

                                Comment

                                Working...