Re: *** Juuli offtopic ***
Minu teema. Hoidke oma käsi. Siiamaani on kerged probleemid järel :)
http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1467.0.html
EDIT: Töökohtade teemas andsin natukene pikemalt nõu vist.
Algselt postitas rohelinekonn
http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1467.0.html
EDIT: Töökohtade teemas andsin natukene pikemalt nõu vist.




TC
Comment