*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leho57
    Grinder
    • Nov 2008
    • 664

    #286
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas hotcocacola
    irw, tegin tiltsessi @nl10s, 8 lauda.
    täiesti haige, iga min bet preflop on mul 0,80$ ;D
    lauad jooksid koguaeg 6maxis tühjaks :D, haiged inimesed, keegi ei tahtnud mind vaba rahana :D.
    suurim miinus oli -18 , aga lõpetasin +0,94$ peal, hahahaaa :D (515 kätt)
    tra see on nii hull entertainment value :D

    mitu hiigel suckouti tegin ära :D
    aga nüüd sain ka kinnitust, et pole vaja nl10s bluffida.
    kui saad toppaari (eriti äss+keskmine kicker), siis vennad bluffivad oma stackid sulle ära :D
    enda statsid olid 44/30/4

    parim oli see:

    mul 74s, raisen standard 0,8, kütetakse 2 peale, ma call.
    flop 889, vastane check
    ma bet 2, ta allin 10$, ma call 6 :D
    turn 7 , river 7

    IRW, ma pidin sel hetkel maha kukkuma toolilt :D, ma ei tea mix ma callisin, et näha maybe backdoor flushi :D, aga ei,ma rohkem tegelt tahtsin näha nende käsi :D

    soovitan kõikidele tildimaandamiseks madalal limiidil actionit korraldada ;D

    muahahahaa vähemalt saab hea tundega magama minnna

    IRWIRRWWWW


    aaaa jaaa õige :D, mingi alguses kütan standard 0,8$ beti sisse, T8s.
    flop J82, ma bet 2, ta call
    turn J, ma bet 2, ta allin 6$, ma instacall, tal 96s, IRW, kutt oli nii drawing dead ju ;D;D;D;D;D;D;D;D
    istusin sul kõrval ja varastasin blinde vahel :)

    Comment

    • KeRRRt
      Grinder
      • May 2009
      • 774

      #287
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #288
        Re: *** Juuli offtopic ***


        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #289
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Pärnu Postimeha ajakirjanik Andris Tammela kirjutas sellest loo ka. Eile Bravost tulles lampi hakkasime kuidagi suhtlema ( mõlemad olid korraspoisid muidugi ) - tundsin vana ära ja tüüp oli nii leilis selle peale, et viskas meid tuttava taksojuhiga koju ära tasuta hehe. Tee peal nagu muuseas tõmbas põuetaskust välja kokkuvolditud ajalehe, kus oli sellest samast kräust tema artikkel.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #290
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Algselt postitas andu_andu
            Pärnu Postimeha ajakirjanik Andris Tammela kirjutas sellest loo ka. Eile Bravost tulles lampi hakkasime kuidagi suhtlema ( mõlemad olid korraspoisid muidugi ) - tundsin vana ära ja tüüp oli nii leilis selle peale, et viskas meid tuttava taksojuhiga koju ära tasuta hehe. Tee peal nagu muuseas tõmbas põuetaskust välja kokkuvolditud ajalehe, kus oli sellest samast kräust tema artikkel.
            ROFL, vana käib Pärnu Postimees põues bravos ringi vä?

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #291
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Keegi küsis, kuidas elada on nende kõrval. Pole hullu sittagi. Tsirkust saab, aga suurem tsirkus on ainult enamasti pensioni päevade ajal, kuna siis lihtsalt selllele vanaemale lennatakse selga ja sama raha eest tuleb suurem alkopidu ja nii on juba aastaid olnud. Mu vanaema on isegi korra seda mutti laksnud kuhugi kuuri sööma, et käest kõike ära ei võetaks.


              ja irw, ajalehe lõige taskus. Ma kunagi hästi vähe suthlesin mingite modellidega, kellest ühel oli taskus mingi ära närtsutatud ja kokkuvolditud stiina esikaas endast

              Comment

              • Kris
                Grinder
                • Mar 2009
                • 860

                #292
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Ranka jälgi õigekirja uudiste kirjutamisel !

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #293
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Algselt postitas Kris
                  Ranka jälgi õigekirja uudiste kirjutamisel !
                  Me pole filoloogid vaid endised lihttöölised. Aga paluks uudistele linki ja siis äkki saan ajada teiste kaela.

                  EDIT: Või vea ära parandada obv

                  Comment

                  • marguzz22
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1458

                    #294
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Algselt postitas Kris
                    Ranka jälgi õigekirja uudiste kirjutamisel !
                    >:( >:(

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #295
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      The search engine that helps you find exactly what you're looking for. Find the most relevant information, video, images, and answers from all across the Web.

                      Comment

                      • Kris
                        Grinder
                        • Mar 2009
                        • 860

                        #296
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        See pakkumine on mõeldud vaid ->teiele<-, TrioBeti pokkerimängijad!

                        Ja iga "kui" ette ei käi koma.. mitmetes lausetes valesti.. neid pole mõtet parandama hakata. Lihtsalt andsin teada, et imelik lugeda - mitte halva pärast.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #297
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Algselt postitas Kris
                          See pakkumine on mõeldud vaid ->teiele<-, TrioBeti pokkerimängijad!

                          Ja iga "kui" ette ei käi koma.. mitmetes lausetes valesti.. neid pole mõtet parandama hakata. Lihtsalt andsin teada, et imelik lugeda - mitte halva pärast.
                          See ei ole meie kirjutatud atikkel, kiiruga tegin copy-paste TrioBet'i lehelt ja eeldasin, et neil on õigekiri kontrollitud. Seega enda laiskuse vitstad praegu peksavad.

                          Comment

                          • arvamusliider
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 183

                            #298
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            pokkeriprod.com Estimated Worth $3525.9 USD

                            Kasutajaid:
                            Eesti 57,6%
                            Saksa 24,3%
                            Muud 18,1%

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #299
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Algselt postitas arvamusliider
                              pokkeriprod.com Estimated Worth $3525.9 USD

                              Kasutajaid:
                              Eesti 57,6%
                              Saksa 24,3%
                              Muud 18,1%
                              Saksa? ???

                              Comment

                              • arvamusliider
                                Jube Noob
                                • Oct 2008
                                • 183

                                #300
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Algselt postitas BuildUp
                                Saksa? ???
                                Saksad

                                Comment

                                Working...