*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • farik666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 834

    #241
    Re: *** Juuli offtopic ***

    PEAB MEELDIMA RAISK!

    http://www.postimees.ee/?id=139178

    Comment

    • marguzz22
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1458

      #242
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Algselt postitas farik666
      Sootak meil õppejõud väga tark ja lahe mees

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #243
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Algselt postitas farik666
        Jõudsid ette lingi postitamisega ;D

        Kommentaariumis käib igatahes kõva laksamine kahe eri poole vahel.


        Muide, kas on olemas mingi kriminogeene või meditsiiniline faktor, mille poolest on Holland tagantpoolt TOP riik Euroopas ?

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #244
          Re: *** Juuli offtopic ***

          tarbin aegajalt.. aga legaliseerimise poolt ei ole..

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #245
            Re: *** Juuli offtopic ***

            4 korda aastas võiks legaalne olla.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #246
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Algselt postitas alaska
              4 korda aastas võiks legaalne olla.
              need samad päevad kui tööpäevad on lühendatud?:-P

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #247
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Muide 1kg ibuprofeeni maksab 5k krooni ja 1kg paratsetamooli natuke vähem. Võrreldes efektiivsust ja kahjulikust tervisele peaks igaühel olema selge, kelle survel on asjad nii nagu on. Lisaks ei ole nö. allmaailm samuti absoluutselt huvitatud millegi legaliseerimisest, nende elu muutuks kordi vähem tasuvamaks.

                Comment

                • virx747
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 751

                  #248
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Ühel hommikul tõused üles ja enam ei oska pokkerit mängida, kuigi eelnenud miljon kätt seda ei tunnista...
                  Järgneb ca 100BI downswing. Kogu kaotus toimub NL100-s, mida oled biitinud, mitte kuskil kõrgemal gambeldes.



                  Comment

                  • marguzz22
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1458

                    #249
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Algselt postitas virx747
                    Ühel hommikul tõused üles ja enam ei oska pokkerit mängida, kuigi eelnenud miljon kätt seda ei tunnista...
                    Järgneb ca 100BI downswing. Kogu kaotus toimub NL100-s, mida oled biitinud, mitte kuskil kõrgemal gambeldes.



                    is it uu

                    Comment

                    • ment52
                      Politseidokumendiga kusjuures!
                      • Oct 2008
                      • 1270

                      #250
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Algselt postitas virx747
                      Ühel hommikul tõused üles ja enam ei oska pokkerit mängida, kuigi eelnenud miljon kätt seda ei tunnista...
                      Järgneb ca 100BI downswing. Kogu kaotus toimub NL100-s, mida oled biitinud, mitte kuskil kõrgemal gambeldes.



                      Vend mängib 300k kätt kuus SNE jaoks, ilmselge et mäng kannatab.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #251
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        sick...

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #252
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Unibetis 2k GDT hetkel 4/12

                          Ehk seekord ei keera paska kokku ja tuleb esikoht ära

                          ptui ptui ptui

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #253
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Briti spioonide sari spooks. viimane hooaeg, teemaks Briti-vene halvad suhted ja venelased kavandavad küber-rünnakut allveelaevast merepõhjas olevate piiberoptiliste kaablite abil.
                            Ja MI6 koosolekul tuuakse näide lampi Eesti vastastest küberrünnakutest, mis peaaegu halvas terve riiigi ;D alates kuskil 7ndast minutist käib see koosolek ja tuleb korra see jutuks.
                            Üks briti kõvemaid sarju ja kõik hooajad on ülihead olnud, niipalju kui neid vaadanud olen

                            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=97m3xjTW5v8&feature=related[/youtube]

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #254
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Hommikul ärgates on siit jube v2h elugeda .. mingi masu siia ka jõudnud v?

                              Comment

                              • ok2aa
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1903

                                #255
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                tra mul oli nii hea puhkus aga siis avastasin, et saan kõrvaltänava kohvikust netti varastada. fakkkkkkk

                                Comment

                                Working...