*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #226
    Re: *** Juuli offtopic ***

    zavood on paksult emosid t2is ju
    ja kas too ikka on poole kuueni lahti?

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #227
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Algselt postitas lebovend
      zavood on paksult emosid t2is ju
      ja kas too ikka on poole kuueni lahti?
      ei! :D

      pigem boheemlased ja muud.

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #228
        Re: *** Juuli offtopic ***

        aga ruumi seal ikka pole nii palju kui kuues

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #229
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Algselt postitas lebovend
          aga ruumi seal ikka pole nii palju kui kuues
          seltsis segasem

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #230
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Kuidas kellelegi, mulle meeldib oma seltskonnaga pubis nii istuda, et kuuleme
            yksteist ka, mitte ei pea ainult vaatama, kuidas s6bra huuled liiguvad, kui ta oma elust
            kurdab

            ja noh kuues on v2hem rateiealisi lapsi ka!

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #231
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Algselt postitas lebovend

              ja noh kuues on v2hem rateiealisi lapsi ka!
              vaevalt...

              kuues on rohkem rullnokkasi kes otsivad tüli!

              Comment

              • leho57
                Grinder
                • Nov 2008
                • 664

                #232
                Re: *** Juuli offtopic ***

                ebanormaalselt hea jooks on. AQs vs J5o preflop all-in
                flop 678 ja turn 9. river mingi suvaline, võit koju.
                A3o vs AQo
                flop Q8K turn 3 river 3 :D

                the list goes on and on...
                sng'de HU käed muidugi

                Comment

                • QKulgur
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 484

                  #233
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  keegi pokkerivideode saitide koode ei taha shäärida? ise olen 3 kuud pokersavvy.com-is member ??? ;D

                  Comment

                  • CTXrix
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 689

                    #234
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Algselt postitas QKulgur
                    keegi pokkerivideode saitide koode ei taha shäärida? ise olen 3 kuud pokersavvy.com-is member ??? ;D
                    ranka tuleb sind sellise jutu peale diššima kohe kui ärkab

                    Comment

                    • QKulgur
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2008
                      • 484

                      #235
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Algselt postitas CTXrix
                      ranka tuleb sind sellise jutu peale diššima kohe kui ärkab
                      ei leia et see midagi hullu oleks kui 2 inimest jagavad üksteise saitide paroole kui mõlemad sellega nõus on, sama mis sõbrale anda videode vaatamiseks ..
                      pointless ju regada mitmele saidile mingi ulme papi eest

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #236
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Algselt postitas alaska
                        Kuule mine õige perssse!!!


                        Muutsin emaili aadressi. Ranka


                        Ma tean mitu hakkareid :D HARRRRR!

                        akkaunt - pigem peaks olema accunt

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #237
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GTjy_9aYEuQ[/youtube]

                          WTF !!!!!!!!! MIDA PERSET ;D
                          tean, et see vend on üks parimaid futsali vendi maailmas, aga et selline värav we......

                          Comment

                          • marguzz22
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1458

                            #238
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            pärissss hea

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #239
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Niimoodi siis, jälle midagi uut. Mingi BMW M5e võiksid ka ometigi kauba peale pakkuda ;D

                              Winning Notification ! ! !
                              BMW Automobile Company, congratulate you on your success as Winner of £
                              750, 000.00 GBPs (Seven Hundred and Fifty Thousand Great British pounds).
                              To claim your prize contact:
                              Mr. Gibson White,
                              E-mail:bmwgroup_claimsunit@live.com
                              Phone: : +(44)7035982628
                              Contact him, with your
                              Also provide listed information:Names:,Address:,Age:,Occupation:,
                              Phone no:, Country:
                              Regards,
                              Mrs. Jstedmon-Taylor

                              Comment

                              • Svenza
                                Svetlana aka Buldooser
                                • Oct 2008
                                • 3591

                                #240
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Algselt postitas hotcocacola
                                [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GTjy_9aYEuQ[/youtube]

                                WTF !!!!!!!!! MIDA PERSET ;D
                                tean, et see vend on üks parimaid futsali vendi maailmas, aga et selline värav we......
                                fantast
                                UNREAL obv.

                                Comment

                                Working...