*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • doublemint65
    Grinder
    • Oct 2008
    • 695

    #91
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas antnx


    krt vat see on kõva. tõesti parim!!

    Autod on ka supper
    Nägin esimest korda seda chase selle laulu videos:

    Logistics - Thunderchild


    Ülinauditav kooslus minuarust.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #92
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Algselt postitas doublemint65
      Nägin esimest korda seda chase selle laulu videos:
      Logistics - Thunderchild

      Ülinauditav kooslus minuarust.

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #93
        Re: *** Juuli offtopic ***

        leits ära karda, siin kuskil svenza kirjutas, et kaob paariks päevaks ära pummeldama. tema meil on seal kõige kõvem regular. nii et mine julgelt, isegi täna peaks juba actionit olema vast. :D

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #94
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Algselt postitas Tarmonator
          leits ära karda, siin kuskil svenza kirjutas, et kaob paariks päevaks ära pummeldama. tema meil on seal kõige kõvem regular. nii et mine julgelt, isegi täna peaks juba actionit olema vast. :D
          neljap2eviti toimub seal midgai? tra need diilerid võiks küll v2he paremad olla. eriti kui fcking omahat lastakse ... keegi ytleb pot ... noo siuke tunne on vahel tõesti et pulkade peal posidi arvutavad :-\ muidu on ok, aga krt see ajakulu on nii tohutu.

          mis kell tavaliselt fishe sisse võib lendama hakata, pärast klubi .. 2-3 paiku?

          Comment

          • timukasr
            Vana Tegija
            • Nov 2008
            • 1099

            #95
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Kas ja kus Tartus mingeid snookeri/piljardi/bowlingu mängimis võimalusi on (homme)?

            Aa, ja kus seal mingit chilli päikeseprilli poodi on?

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #96
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Algselt postitas leits
              neljap2eviti toimub seal midgai? tra need diilerid võiks küll v2he paremad olla. eriti kui fcking omahat lastakse ... keegi ytleb pot ... noo siuke tunne on vahel tõesti et pulkade peal posidi arvutavad :-\ muidu on ok, aga krt see ajakulu on nii tohutu.

              mis kell tavaliselt fishe sisse võib lendama hakata, pärast klubi .. 2-3 paiku?
              kle ise olen viimasel ajal üli harva seal käinud, aga muidu jah...ikka peale klubisid. muidugi suvel rahvast vähem linnas ja vb tõesti olla, et neljapäeval mingit actionit ei saa.
              aga ise tuleb laud lahti tõmmata...nüüd raskel masu ajal lubab Olymps juba ka HU'd teha. ja kui rahvast lauas, siis hakkab juurde tulema donke.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #97
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Algselt postitas timukasr
                Kas ja kus Tartus mingeid snookeri/piljardi/bowlingu mängimis võimalusi on (homme)?

                Aa, ja kus seal mingit chilli päikeseprilli poodi on?
                piljardit võid trehvi m2ngima minna ... bowlingut pole ise toksimas k2ind

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #98
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Eedeni kaubanduskeskuses saab bowlingut veeretada.

                  Comment

                  • timukasr
                    Vana Tegija
                    • Nov 2008
                    • 1099

                    #99
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Algselt postitas leits
                    piljardit võid trehvi m2ngima minna ... bowlingut pole ise toksimas k2ind
                    Mis see trehv on.

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #100
                      Re: *** Juuli offtopic ***




                      mulle meeldib.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #101
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Algselt postitas timukasr
                        Mis see trehv on.
                        tuleb välja, et pelmeeniloundzh

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #102
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Algselt postitas jrgn hell
                          Mul ka see unejama nii sassis, et magan täpselt siis kui juhtub ja tihti ei maga, vaid leban 6 tundi voodis ja vaatan aknast välja, lasen kehal puhata aga hommikuks ikka elu-tont valmis. Selles suhtes on kerged joomad jube head, et siis tuled koju ja kukud kohe vooodisse. Aga nüüd olen unesõltlane selles suhtes, et kui üles ärkan, teen tuurid ära ja lähen magama, et midagi veel näha. Täna oli tra sellinne horror, et mingi suur üritus oli kuskil ja siis oli nii et kõik keerasid mingissse suurde voodisse magama, etrve kari mingi 30 matsi, ja mu kõrval oli oma kooliajast mingi milf õpetaja, kes hakaks kätega seal sügama ja nillima ja siis samal ajal vähe kaugemal tegi silma eksnaise bff, kes on mulle alati meeldinud, aga tal alti mingid hullud akadeemiku tüüpi iq-mehed käevangus. Ta silma-tegemine oli ka selline armas lambatallekese silmadega: " tule ja hoia mind soojas " tüüpi, mitte nagu see milf-skank selja taga. Siis lendasin sinna ja seal jube õrn ja armas värk ja siis kuradi mingi hommik ja mingi tont tuli triangliga, et kõik võikusid sööma ja enamus pani nahhui toast, see bff läks ka. Milf-skank jäi sinna, mul kohe pohhui, et opputunity knocks ja lendasin sellle uuesti peale. See midagi torises, et nahhui, nüüd siis tagasi, aga ta ka ei suutnud vaielda, et horny and shit. Keerasin siis selle õigetpidi ja hakkasin siis tegutsema. Siis jälle tra bff uksest sisse tagasi. Nägu vajab jumala kurvaks. Mul kohe asjad kokku pakitud ja sweet love teema teises toa otsas ja see skank jälle toriseb midagi, aga siis oli pohhui sest läksime jõe äärde chillima ja siis tra eksnaine ujub jões, et pidi selle bff´iga kokku saama. Mul jälle, et wtf, et nüüd läheb vastikuks ära, et saame siis hiljem kokku, et ma lähen ära praegu, see veel vaatab oma lambatalle silmadega, et ok ja mul sõber tuleb c1 kastikaga järgi, et davai tule appi, et lähme sadamasse, laeme mingi pasa peale, siis tagurdab kastikaga sadamakai pealt vette ja ma ärkan.
                          Täielik quilt and desires uni oli see :o selline uni, et ärkad üles ja pole vaja igor Mangi ega midagi, kohe selge pilt
                          wow, ma algul arvasin, et see on mingi pärislugu

                          krt :(

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #103
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Algselt postitas ok2aa
                            wow, ma algul arvasin, et see on mingi pärislugu

                            krt :(

                            jep, kurat indeed

                            Comment

                            • timukasr
                              Vana Tegija
                              • Nov 2008
                              • 1099

                              #104
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Aa mingi tähe on ka, kus 40kr/h ja 2 snooker lauda. Kus too asub kaubamaja suhtes?

                              EDit: ei, too on trehv ikka. Kaardilt vaatasin, et lähed üle kaar silla ja siis kõnnid paremale kuhugi?

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #105
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                27,5h JÄRJEST Pärnu rannas olla - new PB. 8) Ai kui hea pruun ma nüüd olen ihihiihihihii

                                Comment

                                Working...