Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema
Win x on startmenüü, win s search ja kui mõni app peaks lahti tulema, siis alt+f4. Win 7-st on ta ikka oluliselt asisem kui ära harjuda.
Win x on startmenüü, win s search ja kui mõni app peaks lahti tulema, siis alt+f4. Win 7-st on ta ikka oluliselt asisem kui ära harjuda.
Comment