Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karelkorm
    Grinder
    • Nov 2009
    • 856

    #3076
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Osad emaplaadid toetavad dual monitor setupi. Vaata tootja kodukalt manuali. Kui ei tea, mis emaplaat sul on, tõmba väike programm nimega cpu-z. Ja lauaarvutiga wifis olemiseks on vaja wifi kaarti. Sobib ka usb wireless adapter a üldiselt seda ei soovita, endal see jamab.

    Tegelikult on võimalik, et su emaplaadil on wifi ka olemas. Saad samuti manualist teada.
    Last edited by Karelkorm; 06.01.14, 14:34.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #3077
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Nagu mis mõttes? Kas sul on 2 PC või 1 PC?

      Võibolla saan sust valesti aru aga kui 1 PC ja 2 monitori, siis milles probla?
      ikka mõte dual monitor. yhte lauad, teise abiprogrammid

      Comment

      • Mrt1989
        Grinder
        • Mar 2010
        • 999

        #3078
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Mis videokaart sul on ? My computer - properties -device manager - ava display adapters ja ütle. Isegi suht vanadel kaartidel olemas vähemalt 2 väljundit ala DVI ja VGA.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #3079
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Kes teab kui head upload kiirust on vaja, mis suudaks nt. 720p striimimisega hakkama saada? Praegune ühendus seda ei võimalda, kuid huvitav oleks tulevikus asjaga vbl natuke nokitseda ja siis teaks vastava ühenduse endale hankida.

          Comment

          • Mrt1989
            Grinder
            • Mar 2010
            • 999

            #3080
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            2-3 mega.

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #3081
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              2-5 pakun

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #3082
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Kõik on suhteline samas. Millist CPU-d omad, mis bitrate kasutad, kas on eraldi capturecard jne..

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #3083
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                  Mis videokaart sul on ? My computer - properties -device manager - ava display adapters ja ütle. Isegi suht vanadel kaartidel olemas vähemalt 2 väljundit ala DVI ja VGA.
                  Miks Te ajate nii keeruliseks? Kui arvuti küljes on kaks auku, kuhu kuvar toppida, siis saad. Tegelt on ka loll küsimus, sest tänapäeval enamustel arvutitel kahe kuvari toetus olemas.

                  Comment

                  • Mrt1989
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 999

                    #3084
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    No sest kui ta kasutab onboard videokaarti ala HD4000 vms siis isegi kui emaplaadil on taga 3 võimalust DVI, HDMI ja VGA siis korraga saab kasutada ainult kahte neist. DVI ja HDMI väljundit koos ei saa, peab valima kas DVI/VGA või HDMI/VGA.

                    Comment

                    • vonkartoffel
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1658

                      #3085
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Kuidas saan aru mitu monitori mis resoga on võimalik läpaka taga jooksutada? Ostsin lenovo yoga pro 2 paar päeva tagasi ja mõtlesin mingi docki muretseda, et 2 24tollist monitori järgi panna 1920x1200 reso. Ja kui keeruline vms on siis variant ka ühe monitori peale üle minna, vaatasin et 29tolli ultrawide 2560x1080 võiks olla huvitav.
                      Last edited by vonkartoffel; 15.01.14, 01:14.

                      Comment

                      • Strawberry
                        Varasemalt kasutaja "romeo"
                        • Aug 2012
                        • 1229

                        #3086
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                        Kuidas saan aru mitu monitori mis resoga on võimalik läpaka taga jooksutada? Ostsin lenovo yoga pro 2 paar päeva tagasi ja mõtlesin mingi docki muretseda, et 2 24tollist monitori järgi panna 1920x1200 reso. Ja kui keeruline vms on siis variant ka ühe monitori peale üle minna, vaatasin et 29tolli ultrawide 2560x1080 võiks olla huvitav.
                        Kui sul on Haswell 4th gen chipset, siis see toetab 3-e monitori ilma piiranguteta. (yoga pro 2-te vist 3rd gen chipsetiga ei ole üldse olemaski tegelikult)

                        Comment

                        • vonkartoffel
                          Pokkerihai
                          • May 2009
                          • 1658

                          #3087
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          otsin kedagi kes võtaks mu arvutilt maha win8 ja installiks win7, rahaga olen suhteliselt lahke, sest varsti viskan läpaka muidu lihtsalt aknast välja.

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #3088
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                            otsin kedagi kes võtaks mu arvutilt maha win8 ja installiks win7, rahaga olen suhteliselt lahke, sest varsti viskan läpaka muidu lihtsalt aknast välja.
                            MIks selline vahetus plaanis?

                            Comment

                            • vonkartoffel
                              Pokkerihai
                              • May 2009
                              • 1658

                              #3089
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Hem ei tööta ja start nuppu ei ole, ma ei viitsi. Milleks nussida oma ajusid kui oli asi mis juba toimis. Arvuti oli lihtsalt vaja ära vahetada ja kui juba läppar on ostetud siis poel väga kuskile seal enam tagasi minna, softis veel saab. Muidugi kui keegi tahab mu läpparit ära osta mingi ala 50 euri odavam kui poes oli aga palun.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #3090
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Nuu see win8 vajab harjumist jah. Imo oli see Metro siiski pang win poolt. Täiesti mõttetu asi, kust asju otsida on väga raske. Search nupp rõvedas kohas. Või noh natuke halvasti kättesaadav kas siis Win + F või liigutad noole ekraani äärde ja siis klikkad. Appidel puudub X button nagu seriously dafoq. Ja nad isegi ei plaani seda lisada. Mingi app-i avad siis tuleb see Ctrl + shift tõmmata alla. Kinni teda ikka panna ei saa unless taaskord Alt + Shift klikkad ja siis alles saad.

                                Päris palju asju, mis ei meeldi või vajavad tõsist harjumist aga muidu olen rahul. Start nupu ära kaotamine oli siiski big mistake mu arvates samuti :(. Võiks olla siis valikuvõimalus kasutajatel kas soovivad metrot või standard.

                                Su HEMi mittetöötamine vaevalt Win8 viga on. Pigem on sul midagi puudu/midagi panges.

                                Comment

                                Working...