Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema
aaargh,
Mul nüüd 1 monitor ja PT avab ennast teises mida pole olemas !! Sain eelmine kord teise monitori taha sebida ja ta õigesse kohta tõsta jne... nüüd kui hiljem käivitasin PT siis avab ikka nähtamatus monitoris ja hetkel pole võimalust teist ka taha sebida. Mida ma tegema pean, et ta primary monitoril avaks ja wtf kuidas saab üldse teises avada kui mul settingsites ka näha, et mul 1 monitor aktiivne aind :S.
aaargh,
Mul nüüd 1 monitor ja PT avab ennast teises mida pole olemas !! Sain eelmine kord teise monitori taha sebida ja ta õigesse kohta tõsta jne... nüüd kui hiljem käivitasin PT siis avab ikka nähtamatus monitoris ja hetkel pole võimalust teist ka taha sebida. Mida ma tegema pean, et ta primary monitoril avaks ja wtf kuidas saab üldse teises avada kui mul settingsites ka näha, et mul 1 monitor aktiivne aind :S.
Comment