Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #1591
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    aaargh,
    Mul nüüd 1 monitor ja PT avab ennast teises mida pole olemas !! Sain eelmine kord teise monitori taha sebida ja ta õigesse kohta tõsta jne... nüüd kui hiljem käivitasin PT siis avab ikka nähtamatus monitoris ja hetkel pole võimalust teist ka taha sebida. Mida ma tegema pean, et ta primary monitoril avaks ja wtf kuidas saab üldse teises avada kui mul settingsites ka näha, et mul 1 monitor aktiivne aind :S.

    Comment

    • ziimukaz
      Grinder
      • Jan 2010
      • 741

      #1592
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
      aaargh,
      Mul nüüd 1 monitor ja PT avab ennast teises mida pole olemas !! Sain eelmine kord teise monitori taha sebida ja ta õigesse kohta tõsta jne... nüüd kui hiljem käivitasin PT siis avab ikka nähtamatus monitoris ja hetkel pole võimalust teist ka taha sebida. Mida ma tegema pean, et ta primary monitoril avaks ja wtf kuidas saab üldse teises avada kui mul settingsites ka näha, et mul 1 monitor aktiivne aind :S.
      Taskbaril shift+parem klõps PT peal ning vali move. Seejärel saad klaviatuuri noolekestega PT akna tagasi nähtavale tuua

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #1593
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        OH MY GOD, SA OLED GEENIUS

        Thank you very much !!!!!!!!

        Comment

        • totaldonk
          Grinder
          • Dec 2009
          • 914

          #1594
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          SpeedFan näitab:
          GPU: 59C
          System: 32C
          CPU: 24C
          AUX: 48C
          HD0: 35C
          Temp1: 40C
          Core: 27C

          Mul windows 7 (panin eile peale).
          Probleem selles, et eile kui veel xp oli 2x arvuti lampi shut dowins. Panin siis win7 peale ja siiani ta teeb seda. Just siis kui hakkan tegema midagi, a.la pokkerit mängima, kui arvuti ise nõuab rohkem. Milles võib olla probleem? Mõtlesin, et kuumeneb üle miskit äkki. No pole veel silmaga näinud, et GPU temp tõuseks üle 6x... 61-62kõige rohkem näinud ja siis ta ongi vast shutdowninudki. Tegin tolmust kõik ventikad puhtaks, videokaardi all üks, prose kõrval suurem, mis oli eriti mingit paska täis, tegin ilusti puhtaks ja toiteploki all oli 1veel see polnudki eriti tolmune. Vb toiteploki sees ka 1 veel dunno, ei tunne arvutit aga ilmselt ikka on. Milles võib olla probleem, et ta lihtsalt lampi end välja lülitab. Mõtted täiesti otsas :(. Videokaart läbi? Emaplaat läbi? Videokaart on Nvidia GeForce 8500GT ja peal on kõige uuemad driverid.

          Comment

          • Mrt1989
            Grinder
            • Mar 2010
            • 999

            #1595
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Pigem asi proses ja toiteplokis. Downloadi prime95 v26.6 Build 3 ja testi Small FFT

            Comment

            • totaldonk
              Grinder
              • Dec 2009
              • 914

              #1596
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Mis selle testi tulemus pidi olema? 2 korda seda tegin siis mõlemil korral lülitas arvuti välja, kohe proovin 3ndat, kahjuks ei jõudnud tulemust siia kirjutada. Vähemalt ma arvan, et tulemust, pole kindel, kas see seal on muidugi õige tulemus ja õigesti tehtud test üldse :D

              edit: Test 1, 340000 Lucas_lehmer iterations of M339487 using AMD K8 type-1 FFT length 16K, Pass1=64, Pass2= 256.
              edit: on see test üldse lõppenud veel???
              võib arvata, et probleem on toiteplokis? lampi uut ei viitsi osta :D
              Last edited by totaldonk; 24.10.11, 10:48.

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #1597
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                See testib kas CPU (protsessor) on stabiilne . Ega sa ei oska öelda kui vana sul toiteplokk on ja mis firma ? Laena sõbralt nt toitekat prooviks ja vaata kas ikka lülitub välja.

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #1598
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Tahaks osta väga tavalist lauaarvutit - internet ja tekstitöötlus ning mänge ei mängi. Vanal kõrbes midagi läbi ja tõenäoliselt on remont kallim kui uue ostmine, mis on vanast vähemalt natuke kiirem.

                  Comment

                  • Mrt1989
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 999

                    #1599
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                    Tahaks osta väga tavalist lauaarvutit - internet ja tekstitöötlus ning mänge ei mängi. Vanal kõrbes midagi läbi ja tõenäoliselt on remont kallim kui uue ostmine, mis on vanast vähemalt natuke kiirem.
                    Ütle mingi hinnapiir ka mida oleksid nõus kulutama , nii vähe lihtsam nõu anda. Mõtled ainult kasti st monitor , hiir , klaviatuur pole vaja ?

                    INTEL CORE I3 2120 3.3GHz 113€
                    GIGA-BYTE MB Z68 S1155 MATX/GA-Z68MA-D2H-B3 101€
                    KINGSTON 8GB 1600MHZ DDR3 44.3€
                    GIGA-BYTE VGA PCIE16 HD6770 1GB 123€
                    CORSAIR CXV2 PSU 500W 59€
                    WD HDD SATA 1TB 7200RPM 6GB/S/32MB 75€
                    BitFenix Shinobi Midi-Tower - black 57€
                    SAMSUNG SH-222AB/BEBE DVD-RW/ 22x DVD+R/ 13.95€
                    Arctic Freezer 13 CPU Cooler - 92mm 27.15€
                    Last edited by Mrt1989; 24.10.11, 12:05.

                    Comment

                    • totaldonk
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 914

                      #1600
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      mai oska toitekat vahetada proovisin aga sinna sisse läheb mingi miljon juhet ju ? :D
                      no varsti sõber toob teise toiteka
                      mul codegen 400W mingisugune, ja vist äkki 3a vana, natuke peale ka mõned kuud.

                      Comment

                      • Mrt1989
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 999

                        #1601
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                        mai oska toitekat vahetada proovisin aga sinna sisse läheb mingi miljon juhet ju ? :D
                        no varsti sõber toob teise toiteka
                        mul codegen 400W mingisugune, ja vist äkki 3a vana, natuke peale ka mõned kuud.
                        Need codegenid on jah sellised millega võib lutsu visata pmst , ei imesta kui hakkab otsi andma .

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #1602
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Mul läks üks toitekas nt. sellepärast läbi, et vooluvõrgus on pidevalt kõikumised. Tuli hankida voolu stabilisaator, et kaitsta arvutit kõikumiste eest.

                          Comment

                          • totaldonk
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 914

                            #1603
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            kuidas seda toiteplokki vahetada siis? ei pea ju ometi teda seest lahti võtma ja neid juhtmeid sealt küljest ära võtma ja uue külge ühendama, või ?? ei mõista _D

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #1604
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              juhtmed võtd kõigilt asjadelt arvutis tagant ära ja viskad vana toiteka minema. Uue toiteka juhtmed paned samade asjade taha kus enne olid.(emaplaat,cd rom,kõvakettad,videokaart)

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #1605
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                                Ütle mingi hinnapiir ka mida oleksid nõus kulutama , nii vähe lihtsam nõu anda. Mõtled ainult kasti st monitor , hiir , klaviatuur pole vaja ?
                                Ainult kast ja see on tõesti ainult tekstitööstlus ja internet ehk täiesti mõttetu on omada nt terast kõvaketast. Mis ma sinna teen? Musttriljon .doc faili vä? :P

                                Hind võiks olla max mingi 150 eurtsi a'la http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATA...miniITX-118489

                                Comment

                                Working...