Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Engels
    Julm Donk
    • Oct 2010
    • 31

    #2341
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kas ma samade näitajate/hinna eest peaksin ostma mõne muu arvuti?

    Comment

    • raidov
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2009
      • 436

      #2342
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Seda ei soovita küll osta.. Minu müüdav kast on ka võimekam :D

      Comment

      • Mrt1989
        Grinder
        • Mar 2010
        • 999

        #2343
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Milleks arvutit kasutad ? Mängida sellega ei kannata igaljuhul.

        http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=548084 kõvasti parem kui see mis AK müüb.

        Comment

        • raidov
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2009
          • 436

          #2344
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Ja seal on monitor ka veel hinna sees

          Soovitaks ka pigem hv foorumis ringi vaadata.. või võid sealsesse ostuabi teemasse ka postituse teha, et sellise hinnaga mida osta..

          Comment

          • Engels
            Julm Donk
            • Oct 2010
            • 31

            #2345
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
            Milleks arvutit kasutad ? Mängida sellega ei kannata igaljuhul.

            http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=548084 kõvasti parem kui see mis AK müüb.
            Mulle sobib, kui saab mõned lauad pokkerit mängida ja HEM ka jookseb normaalselt!
            Ja oleks hea, kui saan arvega osta.(ehk siis hinnavaatlusest enamik ei sobi?)
            Mängimise all pidasid silmas ikka arvutimänge?

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #2346
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Enda jaoks vajalikud tegevused saad AK omaga 100% ära tehtud. Kusjuures ma olen veendunud, et vajadusel jooksutab ta ilusasti ära ka enamuse tänapäeva mängudest.

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #2347
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Selline mure, et viimased hommikud ei taha läppar pilti ette võtta, st panen tööle kõik võimalikud tuled lähevad põlema, aga pilti ette ei tule ja siis pean sisse välja lülitama ning lõpuks läheb. Selline tunne nagu külmalt ei taha minna vmt, kuna kui proovin ala päeval korra välja lülitada ja tagasi sisse siis läheb kohe. Any ideas mis seal läbi hakkab minema või mis viga võiks olla?

                Comment

                • bauss
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 737

                  #2348
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  chromes kõik videod full screenis nagu jooksevad väikse lagiga, pilt jõnksutab kergelt.
                  proovisin firefoxiga, oli kõik ok.
                  mis keiss olla võiks?

                  Comment

                  • PV3lite
                    Räme Fish
                    • Apr 2011
                    • 9

                    #2349
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                    Selline mure, et viimased hommikud ei taha läppar pilti ette võtta, st panen tööle kõik võimalikud tuled lähevad põlema, aga pilti ette ei tule ja siis pean sisse välja lülitama ning lõpuks läheb. Selline tunne nagu külmalt ei taha minna vmt, kuna kui proovin ala päeval korra välja lülitada ja tagasi sisse siis läheb kohe. Any ideas mis seal läbi hakkab minema või mis viga võiks olla?
                    Mis isendiga täpsemalt tegu on?
                    Kunagi sai lolli peaga ostetud enesele HP Pavilion dv2000, mis just peale garantii möödumist otsustas sarnaselt käituma hakata. Lülitasid toite sisse, tulukesed läksid kenasti põlema, kuid ekraanil mingied muudatusi ei toimunud (must pilt). Sedasi sisse-välja lülitades läks asi iga korraga aina hullemaks, kuniks emaplaat otsad andis.
                    Sinu poolt kirjeldatu järgi julgen arvata, et emaplaat on kohe-kohe läbi minemas. Kiirelt garantiisse kui veel peaks eksisteerima!

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #2350
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      mm, garantiid enam pole, aga arvestades, kui juust see tegelt on "amilo notebook pa3515" siis isegi kaua vastu pidanud, juu peab midagi uut otsima hakkama.

                      Comment

                      • IamAllin
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 1653

                        #2351
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Ilmselt pole päris õige teema, aga siiski...

                        Mure võib suhteliselt jabur olla, aga ise ei jaga asja. Lasin endale elioni e_kodu lahenduse mõned päevad tagasi panna ning eile võtsin internetiühenduseks selle 50/10. Speedtestis näitab ilusti 48.29/9.69 ping 3, aga torrentis ei saa kätte üle 401 kB/s.

                        Torrenti seadistamise teejuhis kirjutab ka, et "Port pole avatud(saad siiski allalaadida).

                        Oskab keegi abi pakkuda ning öelda kuidas asi korda timmida?

                        Comment

                        • valustyng
                          Õpihimuline Mängur
                          • Apr 2009
                          • 450

                          #2352
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          torrentis on äkki piiratud sul 400ni tõmbamine?

                          Comment

                          • Jeebus
                            määäääää
                            • Jun 2012
                            • 1409

                            #2353
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            helista elioni, küsi, kas nemad piiravad
                            kui nii on lugu, siis "business as usual"

                            Comment

                            • IamAllin
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 1653

                              #2354
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Algselt postitas valustyng Vaata postitust
                              torrentis on äkki piiratud sul 400ni tõmbamine?
                              ma ei tea kuidas see võimalik oli, aga see kala oligi. Mitu korda seda kontrollinud ja kunagi pole olnud:S

                              Igatahes tänud, et välja tõid selle, kuigi ei saa aru kuidas ta peal oli. 5.3 MB/s wii.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #2355
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                                ma ei tea kuidas see võimalik oli, aga see kala oligi. Mitu korda seda kontrollinud ja kunagi pole olnud:S

                                Igatahes tänud, et välja tõid selle, kuigi ei saa aru kuidas ta peal oli. 5.3 MB/s wii.
                                Kuidas sa sellest piirangust vabanesid, Elioni kurtes?

                                Comment

                                Working...