Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Strawberry
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    • Aug 2012
    • 1229

    #2326
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Algselt postitas aivo Vaata postitust
    Kas diili kõnekaardiga google dnsi saab kasutada. Panen siis pulga ztemf 161 seadetest conection settings add use the following dns server address 8888 aga niikui kolmanda 8 panen lööb automaatselt 255.
    Proovisin ka üldse ilma simita uut ühendust teha aga jah google dnsi ei saa sisestada kuigi kunagi kui oli veel emt lepinguga võetud sai küll. Kuradi jama see on.
    Kõlab nagu sa üritad tõsimeeli panna DNS aadressiks 8888, mitte 8.8.8.8

    Comment

    • Mr_Kenny
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1357

      #2327
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
      Selline probleem et 2h jooksul on läpakas lampi 3x juba freezinud.. Endal pole õrna aimugi milles asi võib olla seega küsin äkki keegi oskab midagi tarka öelda. Läpakas on Lenovo Thinkpad L520 ning umbes 4 kuud vana. Ei usu et asi saab üle kuumenemises olla vms kuna käega katsudes pole tunda et liiga kuum on..
      Random update, nüüd pole ca 20h juba probleemi olnud. Midagi ise ei muutnud, proovisin mingist itimeeste channelist abi saada ning mõned võimalikud probleemid sai välja kriipsutatud (malware ning toite värk). Et siis küsin kas on mõtet edasi pusida kuna tõenäoliselt miski kamm ikka ju on (?) või jätta asi sinnapaika kuni uuesti vigast paneb. Grindimise ajal muidugi pask lauad lahti nin freezib on 120$ kohe läinud pmst..

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #2328
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Sul voolukõikumisi esineb? Need võivad olla ka väga väikesed kõikumised, mida nö. silmaga ei näe (tuled ei pruugi vilkudagi aga arvuti keerab tuksi küll). Sealt oled vaadanud Control Panel\System and Security\Administrative Tools ning Event viewer?

        Comment

        • Mr_Kenny
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1357

          #2329
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Sul voolukõikumisi esineb? Need võivad olla ka väga väikesed kõikumised, mida nö. silmaga ei näe (tuled ei pruugi vilkudagi aga arvuti keerab tuksi küll). Sealt oled vaadanud Control Panel\System and Security\Administrative Tools ning Event viewer?
          Hmm voolukõikumisi ei toiks olla.. Tsekkisin event viewerit, seal on tohhujaa neid erroreid vms :D

          Hetk enne freezimist vist selline: The Windows Management Instrumentation service has detected an inconsistent system shutdown.

          E see pärast ikka loogilislt võttes..
          E2: Enne freezimist tundum midagi kahtlast pole.
          Last edited by Mr_Kenny; 03.09.12, 16:41.

          Comment

          • Mrt1989
            Grinder
            • Mar 2010
            • 999

            #2330
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Sul läptopil eraldiseisev videokaart ka ? Kasutab nvidia optimus süsteemi ?

            Comment

            • Mr_Kenny
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1357

              #2331
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
              Sul läptopil eraldiseisev videokaart ka ? Kasutab nvidia optimus süsteemi ?
              Ma ei teagi.. Kust seda vaadata saab? Nd freezis peale mingit ca 20 tunnilist normaalset töötamist. Mul poleks probleemi lihtsalt garantiisse saata vms, aga seal läheb ju nädal + vähemalt. Ning pole mingit teist arvutit millega grindida. Kõik vajalikud programmid on ka siin.. Any toughts?

              Comment

              • Jeebus
                määäääää
                • Jun 2012
                • 1409

                #2332
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                Selline probleem et 2h jooksul on läpakas lampi 3x juba freezinud.. Endal pole õrna aimugi milles asi võib olla seega küsin äkki keegi oskab midagi tarka öelda. Läpakas on Lenovo Thinkpad L520 ning umbes 4 kuud vana. Ei usu et asi saab üle kuumenemises olla vms kuna käega katsudes pole tunda et liiga kuum on..
                võta aku tagant ära, las olla lihtsalt juhtme otsas ja vaata, kas siis veel freezib

                Comment

                • Mr_Kenny
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1357

                  #2333
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                  võta aku tagant ära, las olla lihtsalt juhtme otsas ja vaata, kas siis veel freezib
                  Proovin ära :)

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #2334
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Mul on probleem. Starman läks digile üle, lubati, et internet sama hea v isegi parem.
                    Nüüd paar päeva on net selline, et lehe laadimisega läheb nii 5-10sekki. Youtube ei saa otse nn vaadata
                    Helistasin Starmani. Öeldi, et mul 1mbit-internet, et see ongi sellistele tavalistele arvuti"kasutajatele". Et kui tahan kiiremat 5Mbit, siis maksan 6 euri juurde vms
                    Kas mul on tunne, et aetakse paska? Kas tänapäeval 2012 on kõige sitem kaablinternet ka selline, et ei saa youtubet vaadata?
                    Kui aetakse paska kas on mõtet ähvardada Elioniga vms...

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #2335
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      1 Mbitiga pole tõesti tänapäeva reklaami täis topitud lehtedel midagi teha. Sinutorus ammugi mitte.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #2336
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Jap, Priva, võta atleast 10Mbitine nett.

                        Mul endal varunett Tele2 (2-5Mbit) oma, ja ka sellega on nt Youtubei ja teiste videote vaatamine võimatu, samas pokkeri mängimiseks ideaalne.


                        edit: Lauaarvutil Elioni 50Mbitine ja olen rahul. Ma ei näe isegi mõtet, miks peaks Elionist 100Mbitist paketti võtma, sest kõik jookseb kiirelt.
                        Last edited by hotcocacola; 09.09.12, 16:25.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #2337
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          Jap, Priva, võta atleast 10Mbitine nett.

                          Mul endal varunett Tele2 (2-5Mbit) oma, ja ka sellega on nt Youtubei ja teiste videote vaatamine võimatu, samas pokkeri mängimiseks ideaalne.


                          edit: Lauaarvutil Elioni 50Mbitine ja olen rahul. Ma ei näe isegi mõtet, miks peaks Elionist 100Mbitist paketti võtma, sest kõik jookseb kiirelt.

                          oled 24a ja omad 50mb netti v
                          ma ise 24.5 ja oman muidu 100 megast
                          Last edited by leits; 09.09.12, 17:01.

                          Comment

                          • ok2aa
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1903

                            #2338
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            lenovo läpaka prose vent vms on katki. soovitage, kes vahetaks.

                            Comment

                            • Mrt1989
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 999

                              #2339
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Siit foorumist pole sellist asja mõtet küsida , postita mure HV foorumisse , seal kindlasti oskab keegi sind aidata.

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #2340
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                                lenovo läpaka prose vent vms on katki. soovitage, kes vahetaks.
                                Garantii on läbi? Kui mitte, siis seal on üsna tippteenindus. Ei tohiks väga kaua aega ka võtta.

                                Comment

                                Working...