Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raidov
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2009
    • 436

    #2176
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Seadetes on ikka mingi kala.. see mis resoga film on ei ole oluline, suhe on oluline ja 16:9 suhtega on nad küll.. endal on küll nii, et on üle ekraani.. kuna ma telekat väga ei vaata siis ei olnud isegi tähele pannud ise seda, üks sõber oli külas siis ta küsis, et wtf ja mingi 10 sek hiljem olid mustad ribad kadunud :D

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #2177
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Kellel kino filmidel musti ribasid pole on teleka pilt lihtsalt sisse zoomitud ja külgedelt pilt ära lõigatud. Kinofilmid on enamus 2.35:1 või 2.39:1 standardis. Kes jagada oskab leiab vahe. Väike selgitav pildike.

      Comment

      • Relamz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1467

        #2178
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Oskab keegi mõnda head disk recovery programmi soovitada? Tegin mõned päevad tagasi formati ja unustasin ~50 tähtsat notepad faili plaadile kõrvetada. Iseasi kas neid saabki taastada :/.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #2179
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          arvuti teist korda ca 5 kuu jooksul lampi lülitas ennast välja. garantii ka kehtib veel, kas peaks sinna viima või piisab lihtsalt kui lasen ventika puhtaks teha? lenovo t410 on
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #2180
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Probleem läpaka monitori virvendamisega.

            Nimelt siis monitori pilt on hakanud aina rohkem virvendama täna.
            Probleem on veel selles,et arvuti ekraan jookseb mõneks sekundiks kinni.Filmi vaadates jääb pilt mõneks sekundiks seisma,hääl läheb aga ilusti edasi.
            Kas viga võib olla driverites,riistvaras või XP tarkvara paneb errorit?

            E:
            Läpaka kaant liigutades edasi tagasi ei muutu midagi.

            Comment

            • mikk2468
              Vana Tegija
              • Nov 2009
              • 1039

              #2181
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Kunagi mäletan, et kasutaja con(vist?) tegi oma laptopi ülikiirelt käivituvaks. Kas kuskil on step-by-step juhendit kuidas muuta enda arvutit üldiselt kiiremaks ning ka käivitust kiiremaks? Tean, et google ka olemas ja saaks ise otsida, aga äkki kellegil on mingit head linki anda. Kasutan Windows Vistat.

              Comment

              • raidov
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2009
                • 436

                #2182
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                Kellel kino filmidel musti ribasid pole on teleka pilt lihtsalt sisse zoomitud ja külgedelt pilt ära lõigatud. Kinofilmid on enamus 2.35:1 või 2.39:1 standardis. Kes jagada oskab leiab vahe. Väike selgitav pildike.
                vb tõesti, aga see vahe on siis ikkagi nii minimaalne ju, ikka parem kui poole väiksem pilt?

                Comment

                • vennike
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1958

                  #2183
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  XPS M1730 - laadijaga oli jama, vahetasin välja, ikka ei lae. Väidab et "unknown device" vms. Mõtlesin siis, et äkki see laadija socket perses, mis emaplaadi küljes - vahetasin emaplaadi välja. Ikka ei lae. Aku on korras. Ideesid veel ? Äkki siin kellelgi hinnavaatluse foorumis konto, postitage palun sinna.

                  Comment

                  • sawcrish
                    Jube Noob
                    • Nov 2008
                    • 166

                    #2184
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    You Noname
                    Usun et video kiibistik / kaart kuumeneb üle ehk.
                    Tee tolmust puhtaks.

                    Comment

                    • sawcrish
                      Jube Noob
                      • Nov 2008
                      • 166

                      #2185
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Hommik
                      Kle proovi BIOS ära flashida, see on mõnikord seotud toite probleemidega, ala ei tunnista laadijat kuna ei ole 100% identne vana laadijaga.



                      Algselt postitas vennike Vaata postitust
                      XPS M1730 - laadijaga oli jama, vahetasin välja, ikka ei lae. Väidab et "unknown device" vms. Mõtlesin siis, et äkki see laadija socket perses, mis emaplaadi küljes - vahetasin emaplaadi välja. Ikka ei lae. Aku on korras. Ideesid veel ? Äkki siin kellelgi hinnavaatluse foorumis konto, postitage palun sinna.

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #2186
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Algselt postitas sawcrish Vaata postitust
                        Hommik
                        Kle proovi BIOS ära flashida, see on mõnikord seotud toite probleemidega, ala ei tunnista laadijat kuna ei ole 100% identne vana laadijaga.


                        http://search.dell.com/results.aspx?...&advsrch=False
                        jah, üritasin ka seda teha mingi aeg tagasi. akul peab 10% veel vähemalt sees olema, et biosi pühkida, kahjuks lõin öösel (roundhousekick?) juhtme tagant ja aku langes nulli. Jõle nõme oleks uus aku tellida ka ainult ehku peale, et see aitab ja tellitud akul 10% sees oleks. Kuidagimoodi seda akut ei saa laadida ?

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #2187
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          otsi teine 17 tolli xps kelleltki ja palu abi. muud moodi on see väga kaheldav

                          Comment

                          • raidov
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2009
                            • 436

                            #2188
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Kusagile parandusse ei taha enda läpakat viia? Ise olen väga palju asju viinud: http://www.arvutimeistrid.ee/ ja nad teevad suhteliselt ruttu ja mõistliku hinnaga. Saaksid ilmselt päevaga teada mis viga

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #2189
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              ta elab austraalias ei usu et nad arvutimeistrid seal tegutsevad

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #2190
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Algselt postitas sawcrish Vaata postitust
                                You Noname
                                Usun et video kiibistik / kaart kuumeneb üle ehk.
                                Tee tolmust puhtaks.
                                Kui pärast 8h puhkust panen arvuti tööle,hakkab kohe pilt jamama.Ei tahaks uskuda,et tolmuviga.
                                Nüüd pilt virvendab juba nii palju,et monitori kasutada ei saa üldse.

                                Televiisoriga ühendades läbi HDMI on kõik korras,sama kehtib ka teise monitori puhul tavalise monitori juhtmega.
                                Homme plaanis arvuti parandusse viia.Loodetavasti ei küsi nad siin hinge hinda.

                                Tuttav arvuti spets arvas,et viga võib olla videokaardis.

                                Comment

                                Working...