Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • r1v0
    Julm Donk
    • Jun 2012
    • 93

    #2926
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tere, tere. Mõtlesin, et pöördun pokkeriprode poole, kuna siin on palju arvutitega kodus olevaid inimesi. Plaan on siis väiksemale vennale panna kokku mänguriarvuti. Kuna ma pole varem sellist projekti ette võtnud, siis tunnengi ennast natukene ebakindlalt. Alustuseks vaatasin, et ATF arvutisalong pakub meil eestis kõige mõistlikumaid hindu, seega võtsin kõik hinnad ja komponendid nende kodulehelt. Panin kokku nimekirja ning nüüd palungi teid, kogemustega inimesi, minu nimekirja üle vaatama ning JULGELT lisama/vahetama/maha tegema/ära võtma minu valitud komponente. Kui hakkate vahetama, siis pidage meeles kindlasti ka eelarve piiratust. See on siis minu nimekiri:

    Vidoekaart: Gigabyte GTX 760 2GB OC 227€
    Protsessor: AMD FX-8320 135€
    Toiteplokk: Corsair VS 650W 52€
    Protsessori jahuti: Cooler Master "HYPER T4" 24,5€
    Emaplaat: Asrock FM2A88M Extreme 4+ 59€
    Korpus: Cooler Master Elite 430 38€
    Kõvaketas: Seagate SV35.5 ST1000VX000 1TB 57,5€
    Mälu: 2x Corsair DDR3 PC-12800 1600MHz 4GB CL9 (9-9-9-24) XMS3+CHS 2x 34,5€=69€
    Termopasta: Cooler Master SC102 1,75€
    Monitor: LG Flatron 22EN33S-B 99€


    hetkel tean, et korpus ei sobi protsessori jahutusega kokku, liialt kitsas on, see tuleb välja vahetada, vb oskab keegi soovitada samast hinnaklassist midagi.

    Comment

    • Jazzyl
      Jube Noob
      • Feb 2012
      • 142

      #2927
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Algselt postitas r1v0 Vaata postitust
      Tere, tere. Mõtlesin, et pöördun pokkeriprode poole, kuna siin on palju arvutitega kodus olevaid inimesi. Plaan on siis väiksemale vennale panna kokku mänguriarvuti. Kuna ma pole varem sellist projekti ette võtnud, siis tunnengi ennast natukene ebakindlalt. Alustuseks vaatasin, et ATF arvutisalong pakub meil eestis kõige mõistlikumaid hindu, seega võtsin kõik hinnad ja komponendid nende kodulehelt. Panin kokku nimekirja ning nüüd palungi teid, kogemustega inimesi, minu nimekirja üle vaatama ning JULGELT lisama/vahetama/maha tegema/ära võtma minu valitud komponente. Kui hakkate vahetama, siis pidage meeles kindlasti ka eelarve piiratust. See on siis minu nimekiri:

      Vidoekaart: Gigabyte GTX 760 2GB OC 227€
      Protsessor: AMD FX-8320 135€
      Toiteplokk: Corsair VS 650W 52€
      Protsessori jahuti: Cooler Master "HYPER T4" 24,5€
      Emaplaat: Asrock FM2A88M Extreme 4+ 59€
      Korpus: Cooler Master Elite 430 38€
      Kõvaketas: Seagate SV35.5 ST1000VX000 1TB 57,5€
      Mälu: 2x Corsair DDR3 PC-12800 1600MHz 4GB CL9 (9-9-9-24) XMS3+CHS 2x 34,5€=69€
      Termopasta: Cooler Master SC102 1,75€
      Monitor: LG Flatron 22EN33S-B 99€


      hetkel tean, et korpus ei sobi protsessori jahutusega kokku, liialt kitsas on, see tuleb välja vahetada, vb oskab keegi soovitada samast hinnaklassist midagi.
      Kiiruga peale vaadates ütleks et niivõimast toiteblokki sul tarvis pole.

      Comment

      • Jäämees
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1182

        #2928
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Video ise tahab 500W juba.

        Mine parem postita oma setup hinnavaatlusse, seal kõvasti targemaid inimesi selles vallas.

        Comment

        • Mrt1989
          Grinder
          • Mar 2010
          • 999

          #2929
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          500w videokaart ? nalja teete mehed :D See komplekt võtab full loadis alla 400w. Tundub suht viisakas build olevat, seda cooleri sobivust peaksid saama vaadata korpuse kodulehelt. Tavaliselt seal kirjas, kui kõrgeid heatsinke toetab.

          Comment

          • Jazzyl
            Jube Noob
            • Feb 2012
            • 142

            #2930
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
            Video ise tahab 500W juba.

            Mine parem postita oma setup hinnavaatlusse, seal kõvasti targemaid inimesi selles vallas.
            Kui võtta Eestis kõige võimsamad saadaolevad jupid ja panna kokku, siis sain mina vist max toite tarbimiseks 550w. Pidin koolis ühes aines eksami tegema ja koostama 3 komplekti.
            Seega 500w videost võid ainult und näha.

            Comment

            • Jäämees
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1182

              #2931
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Algselt postitas Jazzyl Vaata postitust
              Kui võtta Eestis kõige võimsamad saadaolevad jupid ja panna kokku, siis sain mina vist max toite tarbimiseks 550w. Pidin koolis ühes aines eksami tegema ja koostama 3 komplekti.
              Seega 500w videost võid ainult und näha.
              Võibolla on mu sõnastus vale. Kaart ise jah otseselt ei tarbi 500w, aga süsteemil peab olema 500w PSU, et seda kaarti korralikult kasutada.

              Comment

              • bluelite
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1190

                #2932
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Oskab siin keegi aidata kokku panna arvuti, mis suudaks viisakalt fototöötlusega hakkama saada? Igasugune abi oleks teretulnud.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #2933
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Keegi Samsung M3 Portable 500gb (USB3.0) välis HDD ei soovi osta? Arvasin, et on vaja endal, kuid siiski mitte.
                  peaks selline olema: http://www.hinnavaatlus.ee/products/...4lised/262489/

                  Karp kordagi avamata

                  Comment

                  • MartinGarcia
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 517

                    #2934
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Palun abi itimeestelt. Arvutil kõik videod laggivad, mis netist vahin. Youtube jne jne. Arvutist filmi vahin kõik OK. Kas mingi videokaardi nuss või kes ütleb ?

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #2935
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                      Palun abi itimeestelt. Arvutil kõik videod laggivad, mis netist vahin. Youtube jne jne. Arvutist filmi vahin kõik OK. Kas mingi videokaardi nuss või kes ütleb ?
                      Installi opera. ^_^

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #2936
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                        Palun abi itimeestelt. Arvutil kõik videod laggivad, mis netist vahin. Youtube jne jne. Arvutist filmi vahin kõik OK. Kas mingi videokaardi nuss või kes ütleb ?
                        Aga proovi siis teisi browsereid nagu jutt oli äsja. Ise saatsin FF ( samuti videod hangusid ) prügikasti ja tõmbasin Opera ja Chrome. Hoopis teine tera mõlema browseriga. Mul olid kõik drivereid up to date, adobe up to date, ff up to date. Sama nusber ikkagi.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #2937
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Äkki browseri cache lihtsalt täis vms? Loomulikult uue ja värskelt installitud browseriga on kõik kiire... veel.

                          Comment

                          • MartinGarcia
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 517

                            #2938
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            QQ meki vart. Asi pole browseris, alles tõmbasin chrome, sama pask. Siin peaks mingi muu jura olema. Puhastatud kõik need cached jne.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #2939
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Kas keegi jagab midagi prineterist?
                              Ühesõnaga, oleks vaja mingit printer/skänner/koopiamasinat väikesele firmale. Oskab keegi soovitada midagi?
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • Mrt1989
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 999

                                #2940
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                                Kas keegi jagab midagi prineterist?
                                Ühesõnaga, oleks vaja mingit printer/skänner/koopiamasinat väikesele firmale. Oskab keegi soovitada midagi?

                                Comment

                                Working...