Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #2026
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul on need. Helikvaliteet on hea ja minu jaoks olulisem see, et klappe kannatab kanda 5-6 tundi järjest.

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #2027
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Mul Dell XPS M1730, keerasin jälle chargeri persse, juhe muljuda/murdmist saand tiba. Läpakas voodis koguaeg.

      Saan kirja kui ühendan juhtme taha -

      The AC power adapter cannot be determined. Your system will operate slower and the battery will not charge. Please cannect a Dell 230W AC adapter or higher for best system operation.

      Plugged in, not charging.

      Sitaks aeglaseks kisub süsteemi, kuidagi manuaalselt ei saa tagasi keerata seda asja ? Power optionite alt ei leia... Tellisin juba uue chargeri ära, aga iga kolme-kuue kuu tagant uut osta on ka natsa nõme, need igavesed kolakad ja pole üldse odavad.

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #2028
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Algselt postitas vennike Vaata postitust
        Läpakas voodis koguaeg.
        Serial aka non-stop wanker?

        Comment

        • mEREHAIGe
          Räme Fish
          • Mar 2010
          • 20

          #2029
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          kas kellegil samuti starmani yhendusega see EMTA probleem? kunagi oli kõik OK, aga mingist hetkest blokkis ära ja kutu piilu. olen ise IT vallas "suht kodus" ja kõike proovinud st. dns muutmine, disable firewall, refresh IP jne. aga ei õnnestu kuidagi EMTA poolt keelatud lehtedele saada. ühes masinas XP, teises WIN7, mõlemaga sama tulemus. masinaga millel XP installitud läheb töö juures elioni võrgust kuhu iganes vaja on.... olen siin yritanud foorumitest abi leida, aga siiani tulutult, HELP PLEASE!!!!

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #2030
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Oled sa kindel, et muudad õige võrgu DNS-i?

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #2031
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Win7-Control Panel\Network and Internet\Network Connections õige ühenduse peal paremklõps ja properties. Sealt internet protocol version 4 ja jälle properties ning use the following....ning sinna 8.8.8.8 ja teine rida 8.8.4.4 Pole mingit probleemi Starmaniga.

              Comment

              • mEREHAIGe
                Räme Fish
                • Mar 2010
                • 20

                #2032
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                to Codecci: jah, kui sa Wireless Network vs. Local Area silmas pead
                to ristijeesus: korduvalt tehtud ja yritand nii google'i kui ka muude public DNS-idega

                hetkel siia kirjutades tekkis mõte... prooviks testi mõttes nii, et jätan ruuteri vahelt ära (hetkel saab lauaarvuti neti paugu ruuterist kaabliga ja läppar läbi wirelessi), kuigi olen korra juba proovinud ka otse ruuterisse DNS-i sisetada, aga tolku mala :(
                yhesõnaga kui koju jõuan testin korra ilma ruuterita ja annan teada.

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #2033
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Kas tartus kellelgi pole üle mõnda vana AGP siinile mõeldud graafikakaarti mida paari euro eest ära anda?(pmst vaja proovida lihtsalt) Sain ühe enda 5a seisnud arvuti tagasi, aga ei võta miskipärast pilti ette enam.. ventikad-asjad töötavad, aga monitori tuli jääb vilkuma.. ei ole kindelgi, kas on kaarti viga.

                  Comment

                  • mEREHAIGe
                    Räme Fish
                    • Mar 2010
                    • 20

                    #2034
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    raporteerin pidulikult, et sain tööle, ei aidanud ruuteri vahelt võtmine, vaid tegin vihaga modemile mingi 4x järjest resetti ja voilaaa :)

                    Comment

                    • mEREHAIGe
                      Räme Fish
                      • Mar 2010
                      • 20

                      #2035
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                      Kas tartus kellelgi pole üle mõnda vana AGP siinile mõeldud graafikakaarti mida paari euro eest ära anda?(pmst vaja proovida lihtsalt) Sain ühe enda 5a seisnud arvuti tagasi, aga ei võta miskipärast pilti ette enam.. ventikad-asjad töötavad, aga monitori tuli jääb vilkuma.. ei ole kindelgi, kas on kaarti viga.
                      kas MB on koos VGA-ga st. emplaadil on monitori pistik ka olemas? juhul kui on, siis kisu AGP välja ja proovi MB-st pilti ette saada, siis kohe selge kas AGP kaart töötab. kui MB-l VGA puudub, sis kiirkorras diagnoosi panna ei saa....mingi vana 64MB ATI AGP mul kuskil kapis vedeleb, mille võin niisama ka ära anda, aga kahjuks asun ise TLN-s.

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #2036
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Mobol kahjuks pole pistikut. Aga tänud pakkumast, proovin esialgu siitkandist midagi leida! :)

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #2037
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Hei targemad netimehed.
                          Mul net läbi satelliidi, kuidas on võimalik näha, et millise maa serverist ta parasjagu interneti võtab?

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #2038
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Vaata mis siit näitab http://whatismyipaddress.com/

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #2039
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Thanks!
                              South Africa.
                              Sellepärast eelmine aasta lõpp mul Stars ära plokitigi, kuna väideti, et olen USAS mänginud.
                              Pidin kuu aega tõestama.
                              Aga loodan, et nüüd USA serverisse ei roni :)

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #2040
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Oleks võimalik saada see arvuti 135€, kas on ok diil, või saab kusagilt kompunnides soodsamalt sama võimsa?
                                Telia e-poes on lai valik erinevat tehnikat ja lisaseadmeid. Vaata lähemalt ja saa kaup kätte keskmiselt 1-2 päevaga!

                                Comment

                                Working...