Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #2101
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tundus ka kahtlane jutt see ventika ja radika vahele panek ;D
    Aga ei julgenud väga siin siplema hakata, kuna ise ei teadnud nii täpselt, vaid häguselt =D

    Comment

    • Matu
      FPP Pro
      • Aug 2009
      • 284

      #2102
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      need millega mina kokku olen puutunud olen ilusti k2tte saanud ventika nii et radikas j22b kylge (1 käe s6rmedel saab kokku lugeda) niiet vb on lihtsalt joppand et just nendel olen vendid normaalselt k2tte saanud
      nagu eelmises postis juba kirjutasin siis pole mingi asjapulk, nii palju tean kui ise olen n2ppinud
      ja kui ventikas l2bi siis peab koos uue radikaga ostma? pole just k6ige otstarbekam

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #2103
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Termopasta maksab muidugi jube palju, et selle pealt kokku hoida http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATA...L-PASTE-113864. Nii või naa on see sul seal juba aastaid olnud ja oma omadusi kaotanud.

        Teed mulle paar õlli ja järgmise külaskäigu ajal vahetan ära sul selle asja.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #2104
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          viisin arvuti arvutikeskusesse .. tegin hommiku korra lahti ka, seal oli nii epic tolm lihtsalt et ma ei viitsind ise siin tolmutama hakatagi .. kusjuures selle uue jahutuse panek polegi väga lihtne, pidid emaplaadi välja kookima seal ..

          Comment

          • Aristotep
            Grinder
            • Oct 2008
            • 605

            #2105
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Eks ta tolmu pärast sul undaski. Ilmselt odavam kast kah, millel pole korralikke tolmufiltreid vahel. Parematel kastidel ei pea emaplaati lahti kiskuma, saab mõlemalt poolt ilusti ligi ventika paigaldamiseks. Mul on arvutis muidu Xigmatek Gaia jahutus, mis teeb oma tööd korralikult.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #2106
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              kusjuures selle uue jahutuse panek polegi väga lihtne, pidid emaplaadi välja kookima seal ..
              Kas see tegevus muutis kogu teenuse umbes nii poole kallimaks ka?

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #2107
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Kas see tegevus muutis kogu teenuse umbes nii poole kallimaks ka?
                no idea ei küsind .. aga loogiline oleks .. tolmupuhastus oli kirvem kui tavaliuselt, nii epicult oli tolmu olnd vms .. ja siis vahetatid juba graafikakaardil termopasta n shit ..eilselt 90 kraadilt kukkus temperatuur 35 peale .. tundub et oli kasu

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #2108
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  palju kokku maksma siis läks?

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #2109
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Kas on mingeid üleminekuid DVI-->HDMI või kuidas ühendada arvutiga TVd, millel puudub DVI otsik?

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #2110
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Ikka on jah, aga ei tea mis kvaliteet sellest tuleb ja kas heli üle kannab. Kui vanem arvuti siis otsiks mingi prosta videokaardi millel HDMI-pesa.

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #2111
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema



                        kvaliteet on päris hea, st. sama mis DVI´l ( 2560×1600 ), kaabel ise maksab ca 10€ meeter ja ~ -10% iga meetri pealt

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #2112
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Tänud! Ega FHD-st parema resoga Tvd nkn ei ostaks, siis peaks see kaabel käima küll kui neid saada on ikka.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #2113
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            tra kui retarded probleem hiirega .. ala aknaid venitada ei saa normaalselt, et tõstad yhest kohast teise .. nagu "hakkides" peab tõstma .. muidu hiire nupud töötavad normaalselt, samuti kui taahad copyda mingit teksi kuskilt ei saa hiirega normaalselt seda copitavat teksti valida .. wtf teema on? hiir hakkab ära lõppema?

                            e: sama jama ka akende suuruse venitamisega, nagu ei venita normaalselt ..
                            Last edited by leits; 16.04.12, 11:54.

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #2114
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              obv osta uus hiir endale. või kui sul on wifi hiir siis vaheta patareisid.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #2115
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Jup oligi hiire jama .. ostsin uue ja asi timm

                                Comment

                                Working...