Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jazzyl
    Jube Noob
    • Feb 2012
    • 142

    #2851
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Võta ketas välja, ühenda teise arvuti külge sata-usb adapteriga näiteks ja vaata ketas HDtunega üle. Kui seal on health ja error scan korras, siis tõenäoliselt on Win lolliks läinud.

    Ainuke lahendus millega saad teada kas kõvaketas küpse või win maha kärvanud.

    Comment

    • Mrt1989
      Grinder
      • Mar 2010
      • 999

      #2852
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Väga ebaatõenäoline ,et ketta viga. Proovi mõnda teist sata porti emablaadil. CMOS i võid ka teha.

      Comment

      • Karelkorm
        Grinder
        • Nov 2009
        • 856

        #2853
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Mul oli täpselt samamoodi ja kuna ma seda katkist ketast 2 päeva edasi pööritasin ja "häkkida" üritasin, ei saanud sealt enam asju ka kätte. Vähemalt paranduses nii öeldi.

        Comment

        • J0kker
          Grinder
          • Feb 2009
          • 865

          #2854
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Jup. Parem proovi ise asjad kätte saada või vii kellegi kätte kes su asjad sealt kätte saab. Muidu on pärast täiesti küpse ja ei saa midagi. Just in case.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #2855
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Soovitage mingeid normaalseid kõrvaklappe, ala max 80(100)€ eest. mingi dj pole, seega high end kraami päris pole vaja ning arvutis on nii ehk naa int. heli kaart. kunagi olid Senneheiser HD515 klapid ja olid übernutsid .. midagi sarnast ehk võiks olla .. juhtmevabu mitte soovitada, yhe paari viskasin minema
            Last edited by leits; 19.07.13, 15:00.

            Comment

            • totaldonk
              Grinder
              • Dec 2009
              • 914

              #2856
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              steelseries siberia
              5a kasutanud, ikka töötavad, väga rahul

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #2857
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Juhtmevabad peaks juba päris head olema, aint sellise hinna eest ei saa häid.

                Ma mingi aeg tagasi ostsin Logitechi juhtmeta mänguriklapid ~ €150 eest mis juba päris ok, mingi väike ragin oli veel kohati sees tho.
                Last edited by Codecci; 20.07.13, 10:18.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #2858
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Kellelgi Philiphs Ambilight "funktsiooniga" TVd juhuslikult pole? Välja näevad ala sellised:



                  Huvitav kas see on pigem häiriv või mitte, endal kogemus puudub ..

                  Comment

                  • Junken
                    Lendur Sass
                    • Sep 2011
                    • 1039

                    #2859
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    kas keegi teab kas saaks kuidagi arvutis mici inputi ja kõlarite outputi omavahel ära vahetada? nimelt kõllide output läks puruks ja ei viitsi jootma hakata, mõtlesin äkki lihtsam lahendus

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #2860
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                      Väga ebaatõenäoline ,et ketta viga. Proovi mõnda teist sata porti emablaadil. CMOS i võid ka teha.
                      nii, olin mõnda aega eemal ja täna hakkasin asjaga tegelema. Tõstsin teise porti aga ikka sama jama. HDtunega lasin üle ja kõik ok. Järelikult windows puuksus. Nüüd küsimus, et kuidas ma seal saan asjad kätte. Pildid, värgid-särgid tüstan lihtsalt teisele kettale ümber ja sellega lihtne kuid kuidas ma hemi käed sealt kätte saan? Exportida ei saa, kuna hem ei suvatse käivituda teises arvutis. Kas ma saan mingi folderi sealt lihtsalt ümber tõsta ja pärast formatit ning uue hemi installimist sealt kuidagi välja importida?

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #2861
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        teine küsimus selline, et soov oleks suvilasse kolida mingiks ajaks. Seal mingit kaabliga neti võimalust ei ole. Vaatasin, et enamus netipulgaga ühendused on piiratud kasutusega. 30gb ja 50gb jne. Kui suur on andmemaht keskmisel grinderil, kes mängib u. 100h kuus? Kas näiteks 30gb võib väheks jääda?

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #2862
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Sellega jääb enamus üle.

                          Comment

                          • Cypher0
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 1512

                            #2863
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                            Kas ma saan mingi folderi sealt lihtsalt ümber tõsta ja pärast formatit ning uue hemi installimist sealt kuidagi välja importida?
                            Kui oled arhiveerimise enablenud alguses, siis default kaust C:/HMArchive kus peaks kõik käed olemas olema. Kui ei ole, siis suht easy Starsi meil saata, saadavad sulle kõik sinu mängitud käed sinu soovitud ajavahemikus.

                            Comment

                            • kallekusta
                              Grinder
                              • May 2012
                              • 603

                              #2864
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              Kellelgi Philiphs Ambilight "funktsiooniga" TVd juhuslikult pole? Välja näevad ala sellised:



                              Huvitav kas see on pigem häiriv või mitte, endal kogemus puudub ..
                              Endla on paar aastat juba olnud amblightiga telekas ja minule meeldib. Selle tugevust ja värvigammat annab igatmoodi ka settingutest muuta. Et asjal pointi oleks peaks teleka taga olema heledates toonides sein. Parem oleks kui telekas ongi seinakinnitusega valgel seinal. 2 amblight paneeliga (külgedel) on nagu on. 3 või 4 paneeliga on asjal rohkem jumet.

                              Comment

                              • Pythagoras
                                Grinder
                                • Apr 2012
                                • 589

                                #2865
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                                teine küsimus selline, et soov oleks suvilasse kolida mingiks ajaks. Seal mingit kaabliga neti võimalust ei ole. Vaatasin, et enamus netipulgaga ühendused on piiratud kasutusega. 30gb ja 50gb jne. Kui suur on andmemaht keskmisel grinderil, kes mängib u. 100h kuus? Kas näiteks 30gb võib väheks jääda?

                                Ei tea kus sul suvila asub, kuid mul mingi Elisa MINTi pulk ~25 euri kuus ja kiirus ning levi on siiamaani küll päris hea olnud. Olen ka linnast väljas seigelnud ja autos sõidu ajal proovinud jne. Aga seda peaksid saama nädalaks vist tasuta proovida ka saama võtta, kui sobib läheb leping edasi, kui ei siis tagastad ja midagi maksma ei pea

                                Comment

                                Working...