Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #841
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    On siin mingit It venda, kes suudaks mu läpaka rööle saada. pildi võtab ilusti ette dos-is loadib windowsi ilusti aga kui on ära loadinud tuleb must pilt ette ja enam edasi ei lähe. isegi safe mode-ga sisenedes on sama jama. Oleks vaja abi läbi dosi windowsi installimisega või ma ka täpselt ei jaga seda asja.. hinnas jõuab kokkuleppele.
    siin oli kunagi kasutaja "koer". hoss23-l peaks ta tel. ka olema. saada pm hossile, et annaks nr.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #842
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Jep mul parandas ka läpaka ära, siin teemas ta ka ikka vahel käib aga mobla nr mul pole ka käepärast.

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #843
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Tere,

        Mure selline, et oleks vaja hädasti ühe neti alt ip aadressid kaheks jagada. Proovin atm seda mint netipulka ka, aga see on nii pask ning vaevu saab netis olla. Kas mingite VPN Proxide ja värkidega oleks see võimalik? Kui jah, siis ehk viitsib keegi puust ja punaseks ka teha? :)

        Ty.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #844
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Siin haigelt palju lehekülgi, ei viici läbi skännida.
          Igastahes:

          Keegi oskab infot pakkuda millist soetada?
          1.) Arvutimänge ei mängi, seega videokaart pole kõige olulisem
          2.) Kas praegu kuni 3k eest saab normaalse püssi-kasti? Üle 4k ei tahaks väga plekkida...
          3.) Kasti kasutan pokkeri mängimiseks (suur HEM db)+ dokumendid+ internet

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #845
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Täiesti piisav pokkeri jaoks ning nats jääb ressurssi ülegi. Mina hetkel olen suht rahul kuigi vaiksem võiks olla, aga see standard selle hinnaklassi arvutite puhul

            Klick pakub suures valikus elektroonikat, digikaupasid ja kodutehnikat. Järelmaksuvõimalus ja kiire tarne. Tutvu toodetega ja tee ost mugavalt meie e-poes!

            Comment

            • Skyline
              Grinder
              • Dec 2008
              • 510

              #846
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Käin koolis ära, siis vaatan miskit sulle. Aga igatahes sul pole mõtet osta niiöelda hindega "4" hinnatavat kasti, vaid kui juba siis juba. Ehk kiired mälud, kiire ketas ja decent prose, lisaks emmele siin kuhu vajadusel saad lükata ka soliidse video sisse(juhuks kui minesweeper 3d-ks läheb ja sa mängima hakkad seda).

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #847
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Morning,

                STV tuli möllas pani neti ära. Ühele arvutile, kui otse läbi modemi panna on insta nett olemas. Kuid kui läbi ruuteri(mida nad ei installi 4free ja jooksis minema lihtsalt, nice service) ei ühenda ära ja ainult local connection. Kui minna nö ruuteri common: http://192.168.1.1/ setupi, siis seal panna, et dynamic IP(ja mingi AP router jne settingsid kõik läbi proovida) jms mis peaks olema. Ei ole ikkagi midagi ... zzz what to do ? Restarte kah proovitud arvutile/modemile/ruuterile/endale.
                Ruuter: TP-LINK TL-WR543G

                Sorry, i'm stupid.

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #848
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  kardan et sattusid suht portsu otsa selle STV'ga. Ma pole htegi head sõna nende interneti kohta kuulnud.

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #849
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Kas neil pole osade pakettidega mitte see jabrudus, et nad regavad su arvuti MAC aadressi ära ja iga lisaarvuti eest tahavad pappi? mul kunagi oli selline STV nett, pidin oma arvuti MACi ruuterisse kloonima, et wifi ruuterit saaks kasutada.
                    Igatahes, teenindus ja kvaliteet oli alla arvestust, tegin ruttu sääred nende juurest.

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #850
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Ja siin ka väike õpetus kuidas seda teha: http://www.tp-link.com/support/showfaq.asp?id=68
                      Ja õpetus kuidas leida oma arvuti mac asub siin: http://www.wikihow.com/Find-the-MAC-...-Your-Computer

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #851
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Mul on STV Tallinna kesklinnas juba pea 2 aastat ja ainus halb asi oli see, et pärast töömehe paigaldust pidin aknaid õhutama, sest isegi parmud ei haise nii jubedalt. Käis korteris ringi silmad maas...
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • teerajaja
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 815

                          #852
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Kust leiab windows cd key arvutist ? tahan uuesti peale lasta aga karbi ümbris on kadunud.

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #853
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            arvutiga kaasas olev plaat oli?

                            seljuhul peaks kleepsuga kuskil arvuti küljes cd-key olema!
                            muul juhul ei oska vastata!

                            Comment

                            • teerajaja
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 815

                              #854
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Windows oli ise juurde eraldi ostetud.


                              EDIT: ega teda vist niisama otsides ei leiagi, installisin selleks keyfinderi ja leidis üles :)
                              Last edited by teerajaja; 16.09.10, 16:52.

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #855
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Comment

                                Working...