Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marxiku
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 471

    #691
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Jah, see on siit nagunii mitu korda läbi käinud aga kiirel ülevaatamisel ei leidnud.
    Täna saab kaspersky läbi kas keegi oskaks soovitada mõnda teist head programmi mis oleks tasuta ?

    Ty
    ise kasutan nii laua- kui ka ka sülearvutil avast antivirust. Pole siiani ühtegi probleemi esinenud.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #692
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
      Jah, see on siit nagunii mitu korda läbi käinud aga kiirel ülevaatamisel ei leidnud.
      Täna saab kaspersky läbi kas keegi oskaks soovitada mõnda teist head programmi mis oleks tasuta ?

      Ty
      Tõmba endale Kaspersky internet security, mis on proovides 1 kuu tasuta ja pärast osta uuesti Kaspersky, mis on nüüdsest 2 arvuti litsensiga, kui oled eelnevalt ostnud, siis saad mingi väikse % alla ja ära parem hakka tasuta asjadega jändama :) mis vilgutavad sul mingi aja tagant reklaame ja uimavad..

      Comment

      • lauri89
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 206

        #693
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Panen filmi USB peale ja siis dvdi mängijasse, seal ütleb "Codec is not supported". Mis ma tegema pean? Film iseenesest arvutis töötab.

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #694
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Dvd mängija ei mängi siis seda tüüpi faili. Pole muud midagi teha peale uue dvd mängija/multimeedia mängija ostmine või faili ümberkonvertimise , dvd mängijale sobivasse formaati.

          Comment

          • lauri89
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 206

            #695
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            No pull on see et eile alles vaatasin sama formaadiga filmi :S .avi fail

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #696
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              .avi on pakend ainult. Sisu võib olla erinev, seepärast ongi codecit vaja.

              Comment

              • lauri89
                FPP Pro
                • Jan 2010
                • 206

                #697
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                aa =) Katsun hakkama saada, tänud

                Comment

                • SALSABOY
                  FPP Pro
                  • Jun 2010
                  • 287

                  #698
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Tervist, kuna ei ole arvuti alaselt väga teadlik asjadest, siis ehk keegi oskab soovitada normaalset töölooma millega tegeleda. Lauaarvuti/Sülearvuti. Kui võtta sülearvuti, siis mis resoga monitori osta, et saab kenasti 6 lauda tiles lasta.
                  Või üldse minna kohapeale ja lasta jubladest kokku panna asi ? Ja kuhu kanti see hind võib jääda.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #699
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Algselt postitas SALSABOY Vaata postitust
                    Tervist, kuna ei ole arvuti alaselt väga teadlik asjadest, siis ehk keegi oskab soovitada normaalset töölooma millega tegeleda. Lauaarvuti/Sülearvuti. Kui võtta sülearvuti, siis mis resoga monitori osta, et saab kenasti 6 lauda tiles lasta.
                    Või üldse minna kohapeale ja lasta jubladest kokku panna asi ? Ja kuhu kanti see hind võib jääda.
                    Kui sa väga tihti ei liigu, näiteks igapäevaselt kooli ei tassi läpakat, siis soovitan võtta kõige suurema monitori ja resolutsiooniga mis suudad leida. NB! resolutsioon on tähtsam!

                    Lauaarvuti on obv odavam, isegi kui läpaka kasuks ikkagist otsustaks, siis ostaks 24" monitori (kui balla oled siis suurema), hiire ja klaviatuuri lisaks.

                    Comment

                    • SALSABOY
                      FPP Pro
                      • Jun 2010
                      • 287

                      #700
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Kui sa väga tihti ei liigu, näiteks igapäevaselt kooli ei tassi läpakat, siis soovitan võtta kõige suurema monitori ja resolutsiooniga mis suudad leida. NB! resolutsioon on tähtsam!

                      Lauaarvuti on obv odavam, isegi kui läpaka kasuks ikkagist otsustaks, siis ostaks 24" monitori (kui balla oled siis suurema), hiire ja klaviatuuri lisaks.

                      Läpakas on olemas, ajab asja ära, peaks soetama lauaarvuti, küsimus selles millised näitajaid vaadata, et seo ront võtaks hiljem uuemat materjali omastaks

                      Comment

                      • Skyline
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 510

                        #701
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Mis hinnaklassi asi jääda võiks?

                        Comment

                        • SALSABOY
                          FPP Pro
                          • Jun 2010
                          • 287

                          #702
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Algselt postitas Skyline Vaata postitust
                          Mis hinnaklassi asi jääda võiks?
                          Ma ei tea nende asjade hindasid palju ma asja pihta kulutama peaks. 10k saab normaalse asjapulga ?

                          Comment

                          • farik666
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 834

                            #703
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Keegi oskab öelda, kui mul pragu installitud windows XP SP3 (32bit). Nüüd vahetan emaplaadi ja panen sinna peale 64bitise protsessori (phenom II x4)... kas siis windows stardib ??

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #704
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              jah "stardib" küll

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #705
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                usun, et mingi 7-8k eest saad juba väga korraliku arvuti tänapäeval. aga mine hinnavaatluse foorumisse ja seal on eraldi alafoorum, kus saad küsida abi, kui soovid arvutit osta. pmst. on juppidest kokku panna mõtekam ja seal on väga palju kasutajaid, kes selles osas sind aidata oskavad/viitsivad.

                                ise pead lihtsalt mainima arvuti hinna (st. siis kast, mitte monitor jms) ja mis sellega teha tahad.

                                Comment

                                Working...