Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #826
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    selle lahenuds peaks peituma sõnas faktoriaal. Vb panen jälle rämedalt mööda...

    Comment

    • Peedu
      Jube Noob
      • Aug 2009
      • 179

      #827
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Tähistatakse tõesti faktoriaaliga, näeb välja kujul 4!. 4, kuna niipalju on varieeruvaid numbreid. Lahendub 4*3*2*1=24.

      Comment

      • Tarq666
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 814

        #828
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Tänud abi eest.

        Comment

        • VinQbator
          FPP Pro
          • Dec 2008
          • 214

          #829
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Kas kuidagi saab num-pad'il koma muuta punktiks ja samas klaviatuuri keel jätta eesti keeleks? Oleks mugavam panuse suurust trükkida...

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #830
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Võid proovida sellega: http://webpages.charter.net/krumsick/

            Comment

            • vonkartoffel
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1658

              #831
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Keegi oskaks aidata, netipulga seadistamisel, lauarvuti internet connectionis ei näita seda huawei E1752 asja vaid lihtsalt seal unknown device modemi kohal ja seda selleks huaweiks ei oska kuidagi muuta. Device manageris on huawei modem ilusti olemas.

              Comment

              • MM
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 129

                #832
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Algselt postitas Peedu Vaata postitust
                Tähistatakse tõesti faktoriaaliga, näeb välja kujul 4!. 4, kuna niipalju on varieeruvaid numbreid. Lahendub 4*3*2*1=24.
                varieeruvaid numbreid on siiski 8 (1,1*,2,2*,3,3*,4,4*)
                ja kuna kaks korda ei tohi sama numbrit olla on vastus:
                8*6*4*2= 384
                ja valem vastavalt

                n!* = (n*2)*(n*2-2)*...*1

                Comment

                • udikaz
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1946

                  #833
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Kas siin foorumis leidub mõnda targemat it venda, kes aitaks mul arvuti taas tööle saada. Probleem selles, et peale seda kui windowsi logo ette viskab ja windowsi hakkab logima kaob pilt eest ja on ainult must ekraan koos suure kursoriga. Ja nii juhtub isegi siis kui ma tahan siseneda safe modega. Milles võib asi olla? mul uus windowsi plaat ka olemas, aga sellelt ei saa installida, sest kui paned biosist et ta avaks enne CD siis juhtub samamoodi, mõtleb selle logoga goha ära ja siis must ekraan kursoriga ning nii jääbki muutumatult. VAjaks hädaasti abi.

                  Ette tänades,

                  Raido

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #834
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    mul täna juhtus nii, et arvutit tööle pannes hakkas mingi tõks-tõks ja siis viskas ette, et valiksin mingi booting device. tegin talle vene parandust ja hakkas tööle. a muretsen ikka, mis teha?
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • Rigged
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2535

                      #835
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                      kui keegi midagi arvutitest jagab, siis võiks lühidalt kommenteerida alljärgnevaid masinaid. millise teie valiksite?

                      Dell Vostro 1015
                      Acer Aspire 5551G
                      Dell Inspirion N5010
                      MSI GX623

                      hind on kõigil enamvähem sama, sest MSI on 1a's 8889.- müügil.
                      Endal MSI GX623 ja väga solid arvutimängude mängimiseks

                      Comment

                      • kuco
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1910

                        #836
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                        kui keegi midagi arvutitest jagab, siis võiks lühidalt kommenteerida alljärgnevaid masinaid. millise teie valiksite?

                        Dell Vostro 1015
                        Acer Aspire 5551G
                        Dell Inspirion N5010
                        MSI GX623

                        hind on kõigil enamvähem sama, sest MSI on 1a's 8889.- müügil.
                        Vend ostis endale Inspiron N5010
                        Päris kõvasti oli nuselemist esialgu. Wifi ei tahtnud tööle hakata ja ega 32bit windowsi install palju just ei aidanud. Muidu paistis täista viisakas arvuti olevat. Läikis kõvasti ja oli numpad ka klaviatuuril.

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #837
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          olen juba sülearvuti ära soetanud, aga tänud siiski. :)

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #838
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            On siin mingit It venda, kes suudaks mu läpaka rööle saada. pildi võtab ilusti ette dos-is loadib windowsi ilusti aga kui on ära loadinud tuleb must pilt ette ja enam edasi ei lähe. isegi safe mode-ga sisenedes on sama jama. Oleks vaja abi läbi dosi windowsi installimisega või ma ka täpselt ei jaga seda asja.. hinnas jõuab kokkuleppele.

                            Comment

                            • Skyline
                              Grinder
                              • Dec 2008
                              • 510

                              #839
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Kus linnas asud?

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #840
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Algselt postitas Skyline Vaata postitust
                                Kus linnas asud?
                                Kahjuks Tallinnas Loodan et ka siin ehk leidub kedagi

                                Comment

                                Working...