Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #781
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    [/SPOILER]


    Osta parem Tarmonatori pakutav vähekasutatud arvutikomplekt.Saad sama või isegi väiksema raha eest oluliselt parema.
    läbi aegade kõige asjalikum soovitus siin foorumis

    Comment

    • ment52
      Politseidokumendiga kusjuures!
      • Oct 2008
      • 1270

      #782
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Algselt postitas harryahven Vaata postitust
      kuidas selline pill grindiks sobiks? tõstsin natuke enda hinnapiiri.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Huvitav, et sa mänge mängida ei taha, aga videokaart on kõige kaasaegsem jupp kastis. Asenda see 3 korda odavamaga ja lisa mälu ülejäänu eest.

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #783
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        okei, otsustasin hinnapiiri -10k peale lükata, et saaks kaasaegse ja kiire pilli ning et ei peaks lähitulevikus jälle uut ostma. loodan, et keegi viitsib veel mõne pakkumise postitada..

        paar pakkumist, kas neil on väga suur vahe?



        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #784
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Algselt postitas harryahven Vaata postitust
          okei, otsustasin hinnapiiri -10k peale lükata, et saaks kaasaegse ja kiire pilli ning et ei peaks lähitulevikus jälle uut ostma. loodan, et keegi viitsib veel mõne pakkumise postitada..

          paar pakkumist, kas neil on väga suur vahe?



          http://ak.ee/index.php?pid=17&id=15&...k&lookid=19068

          HD5770 AbsoluteGamer
          Oluliselt parem protsessor. Ma ei saa aru, et kuidas saab pakkuda gaming masinat i3 prosega.

          Comment

          • H2O
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 362

            #785
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Algselt postitas harryahven Vaata postitust
            kuidas selline pill grindiks sobiks? tõstsin natuke enda hinnapiiri.

            Kindlasti on vaja oluliselt paremat toidet miinimum 450W, kuna see video nõuab miinimum 400W vähemalt see kaart 512MB nõuab 400W. 1GB võib isegi 450W miinimumi tahta. Ja soovitatav 500W mingi korraliku firma plokk. Pead ka emaplaati vaatama, kuna teatud plaatidel ei lähe uuemad PCI_E kaardid tööle isiklikult oli probleem sellega. Nagu plaat toetas, aga käima ei läinud. Sai välja vahetatud ja oli OK.
            Last edited by H2O; 11.08.10, 09:34.

            Comment

            • Skyline
              Grinder
              • Dec 2008
              • 510

              #786
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Mis kaardiga see kala oli ja mis emme ?

              Comment

              • raaids
                Grinder
                • Mar 2009
                • 606

                #787
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Kumb arvuti juures tähtsam on kas protsessori jõudlus või kiire mälu.(40+ lauda korraga lahti ja lisaks table ninjad jne muud programmid)
                Ja äkki keegi oskaks soovitada hetkel müügil olevattest mingit mõistlikku sülearvutit mida osta nendeks tegevusteks. Tähtis veel et arvuti oleks võimalikult õhuke ja tugeva korraliku korpusega ja hea akuga. Max 14k

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #788
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Sellisel juhul vaataks mõne äriklassi läpaka poole siiski. Odavamate akud kipuvad suht vähe pidama (sees odavamad komponendid ning sageli ka lauaarvutite omad, mis rohkem voolu võtavad) 14k hinnapiirile pead siis ilmselt mõned k-d juurde lisama. Jõudluse kohta ei oska kommenteerida, aga imo ei tohiks probleeme tekkida.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #789
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    14k eest tutikat normaalset äriklassi ei saa, eriti mingi 40 tablemise jaoks vms ...
                    DELLi E seeria tundub päris bro olevat (endal E6500), uuem mudel peaks E6510 juba olema

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #790
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      14k eest tutikat normaalset äriklassi ei saa, eriti mingi 40 tablemise jaoks vms ...
                      DELLi E seeria tundub päris bro olevat (endal E6500), uuem mudel peaks E6510 juba olema
                      Ma viimase 2 aasta jooksul 2-te Delli äriklassi läpakat omanud, E6400 ja XPS Studio 16. E6400 on selle kõrval täielik võrr :)

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #791
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        XPS pole äriklass ka, ära segamini aja!

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #792
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                          Rage, kas see RAID10 tähendab seda, et kaks ketast dubleerivad teist kahte ja mõlemas selles kaheses komplektis kirjutatakse üks osa andmetest ühele ja teine teisele (a la pool faili ühel kettal ja pool teisel)?

                          Või siis lihtsamalt öeldes kahte ketast on vaja selleks, et fail pooleks teha ja kumbki pool kirjutada eraldi kettale (kiirem) + siis ülejäänud 2 ketast on backupiks ja käituvad samamoodi.
                          RAID0 tähendab, et kaks (või enam) ketast on omavahel stripes (järjestikku).. ehk korraga kirjutatakse kahele kettale, pool infot ühele, pool teisele, kasuks 2x suurem kiirus..
                          RAID1 tähendab, et kaks ketast on omavahel peeglis, ehk sama info mis kirjutatakse ühele kettale läheb ka teisele, kasuks veakindlus, kui üks ketas lendab on info kõik alles ja toimetab edasi.
                          RAID10 tähendab mõlemast asjast kombinatsiooni, ehk kaks ketast on omavahel stripes + samasugune paar kettaid peegeldab neid.. seega 2x kiirus + veakindlus, miinuseks kasutatav kettamaht on kaks korda väiksem..

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #793
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            RAID0 tähendab, et kaks (või enam) ketast on omavahel stripes (järjestikku).. ehk korraga kirjutatakse kahele kettale, pool infot ühele, pool teisele, kasuks 2x suurem kiirus..
                            RAID1 tähendab, et kaks ketast on omavahel peeglis, ehk sama info mis kirjutatakse ühele kettale läheb ka teisele, kasuks veakindlus, kui üks ketas lendab on info kõik alles ja toimetab edasi.
                            RAID10 tähendab mõlemast asjast kombinatsiooni, ehk kaks ketast on omavahel stripes + samasugune paar kettaid peegeldab neid.. seega 2x kiirus + veakindlus, miinuseks kasutatav kettamaht on kaks korda väiksem..
                            Arvasingi midagi sellist. :) Aga järgmisele arvutile peaks ka vähemalt RAID1-te kettad panema, et ei peaks välisele USB kettale kraami dubleerima.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #794
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              sellisest komplektist peaks grindimiseks küll piisama eks?!

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #795
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Kahjuks ei piisa :(

                                Comment

                                Working...