Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Skyline
    Grinder
    • Dec 2008
    • 510

    #766
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Windows 7, mis AK-s maksab ~ 1500.- vist. Saab ka tasuta (piraatlusega), aga olen kuulnud, et sellega pidi probleeme kaasnema võrreldes Windows XP piramisega.
    Ei propegeeri piraatlust, kuid kasutanud pira 7-t beta lõpust peale nii laua- ja sülearvutil ning pole probleeme olnud.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #767
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Algselt postitas Skyline Vaata postitust
      Ei propegeeri piraatlust, kuid kasutanud pira 7-t beta lõpust peale nii laua- ja sülearvutil ning pole probleeme olnud.
      Pole elus ostnud kordagi ühtegi WINdowsat, ainult läpakaga oli kaasas ja WIN7 toimib ka vingelt.

      Isegi, kui pappi on palju ei ole kunagi seda meelt, et peaks kõike kohe kokku ostma kui saab muidu.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #768
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Küisin hinnapakkumise oma DELL laptopile SSD kõvaketta kohta. Kui mingi 3-4k eest saab, lasen raudselt panna.. Ala migni 30gb+ .. Muud paska hakkaks nagunii tavalisel kettal hoidma, süsteem + pokkeri pask kiirel kettal

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #769
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          kuidas selline pill grindiks sobiks? tõstsin natuke enda hinnapiiri.

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #770
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Kui sa mingi mass multitabler pole, siis pmts kõlbab iga kast grindiks:)

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #771
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              eriti veel kui starsis mängid
              Endal suht vana juust (ühe tuumaline protsessor ja puha :D) ,aga 20table starsis pole mingi probleem +samal ajal youtube, pt3, msn, wmp jne

              Comment

              • soouni
                Grinder
                • Jul 2010
                • 771

                #772
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                vaata uuri mingeid kasutatuid pille kuskilt foorumitest võid vabalt veel püssima saada selle raha eest.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #773
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Algselt postitas soouni Vaata postitust
                  vaata uuri mingeid kasutatuid pille kuskilt foorumitest võid vabalt veel püssima saada selle raha eest.
                  See kasutatud arvuti ostmine on ikka tihti üks jama... Ma võtaks selle ära ja oleks rahul :)

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #774
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                    kuidas selline pill grindiks sobiks? tõstsin natuke enda hinnapiiri.

                    vanad jupid on sees, vana mälu, prose ka vana, ilgelt lärmakas pill on... muidu grindimiseks sobib ükskõik milline kaasaegsem pill, mis pole inteli celeron või mõni netbook, mul omal 7 aastat vana AMD64 Athlon esimene põlvkond ja ikkagi veab välja..

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #775
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      No see "veab välja" on suhteline mõiste... Mu sõbral ka mingi 1-tuumaline, lähen tema juurde, istun korra arvutisse ja tekib tõsine WTF-moment, kuidas keegi sellise s*takäiaga mängida saab, otseselt kõik toimib, aga asi ei käi sujuvalt võrreldes mingi decent 4-tuumalisega, vend ise veel seletab "misasja sa ajad, leveldad v, alles tegin formati, arvuti väga hea kiire".

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #776
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        No see "veab välja" on suhteline mõiste... Mu sõbral ka mingi 1-tuumaline, lähen tema juurde, istun korra arvutisse ja tekib tõsine WTF-moment, kuidas keegi sellise s*takäiaga mängida saab, otseselt kõik toimib, aga asi ei käi sujuvalt võrreldes mingi decent 4-tuumalisega, vend ise veel seletab "misasja sa ajad, leveldad v, alles tegin formati, arvuti väga hea kiire".
                        jep.. seda küll.. mul ka aegajalt kakub jms.. harjumuse asi.. mõtlesin siin üsna rõõmsalt.. et ohh liigun NL100' siis kuus hakkavad mõistlikud kasumid tulema, siis ostan uue arvuti.. hui raisk.. donkan hoopis BRi maha..

                        muidu oma arvuti muretsemisel mõned nõudmised olen omale paika pannud ja arvuti lasen tõenäoliselt HV foorumis asjapulkadel kokku panna:

                        Eraldi RAIDi kaart
                        4x SATA2 ketast RAID10, maht pole oluline
                        Prose intel vähemalt dualcore, i3 või i5 vast
                        videokaart Nvidia, kaks DVI väljundit passiivjahutusega resosid 1900x1200 peab jooksutama, SLI tugi pole oluline
                        12 USB2'te või USB3'e sh neli tükki esiküljel
                        Audio sisend/väljund esiküljel
                        Wireless klaver ja hiir, hiir võib olla laser.
                        ID-kaardilugeja + mälukaardilugeja, mingi kiirem variant.
                        Eraldi edevam soundikaart, mitte väline.
                        Emaplaat MSI?
                        Regioonivaba DVD kirjutaja
                        + kõik vendikad jms peavad olema ultravaiksed.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #777
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Rage, kas see RAID10 tähendab seda, et kaks ketast dubleerivad teist kahte ja mõlemas selles kaheses komplektis kirjutatakse üks osa andmetest ühele ja teine teisele (a la pool faili ühel kettal ja pool teisel)?

                          Või siis lihtsamalt öeldes kahte ketast on vaja selleks, et fail pooleks teha ja kumbki pool kirjutada eraldi kettale (kiirem) + siis ülejäänud 2 ketast on backupiks ja käituvad samamoodi.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #778
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Eraldi soundikaarti pole mõtet võtta. Vahe onboardi ja eraldi kaardi vahel on olematu.

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #779
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              See kasutatud arvuti ostmine on ikka tihti üks jama... Ma võtaks selle ära ja oleks rahul :)
                              Mina pole oma arvutitesse juba hea mitu aastat ühtegi juppi ametlikult ja poest ostnud. Kõik olen ostnud kas kasutatuna või siis peaaegu uuena erinevatest foorumitest. Ja minul pole veel mingeid jamasid olnud.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #780
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                                kuidas selline pill grindiks sobiks? tõstsin natuke enda hinnapiiri.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                Osta parem Tarmonatori pakutav vähekasutatud arvutikomplekt.Saad sama või isegi väiksema raha eest oluliselt parema.

                                Comment

                                Working...