Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • macroTilt
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
    • May 2010
    • 629

    #751
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    ehh, muuseas, kui maletad, siis vanal arvutil ma l6puks installisin tolle foxi. oli ka tookord vist sinu soovitus. nujah, v6tab sind siis uuesti kuulda ja tirib uuesti.
    sest kohati pilt virvendab/hyppab ikka looma moodi (random lehed/videod).

    tx.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #752
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Firefox on old, Google Chrome ftw!

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #753
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Codeccil on mingi kinnismõte selle Chrome'ga

        Comment

        • Sass
          Bännitud
          • Dec 2008
          • 1889

          #754
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Arvuti kuidagi väga laggine ja uimane viimane nädal olnud. Kahtlustan et mign ihaige viiruse kuskilt saanud... Keegi teab soovitada mingit head freeware viirusetõrjet või mingit head, kuid mille saab easilt crackida kuskilt?

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #755
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Algselt postitas Sass Vaata postitust
            Arvuti kuidagi väga laggine ja uimane viimane nädal olnud. Kahtlustan et mign ihaige viiruse kuskilt saanud... Keegi teab soovitada mingit head freeware viirusetõrjet või mingit head, kuid mille saab easilt crackida kuskilt?
            Vabalt saadaval on nt. Comodo Internet Security Premium- ise kasutan ka
            ning Hitman Pro 3.5
            Mul on msn haigelt laggine olnud jällegi.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #756
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              osta kaspersky/nod vms imevigur .. ei ole ju kallis aastaks.. need tasuta asjad ei ole head .. pokkerim2ngija võiks nii palju ikka investeerida enda turvalisusse

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #757
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Ise kasutan Operat sellest ajast saadik pmst vist kui arvuti sain.

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #758
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Algselt postitas Sass Vaata postitust
                  Keegi teab soovitada mingit head freeware viirusetõrjet
                  Microsoft security essentials. Väga hea asi.

                  Comment

                  • IamAllin
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 1653

                    #759
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    varem pole nagu häirinud, aga nüüd... kuidas ma saan teha nii, et seda klõpsatust ei käiks kui ma nt foorumis vajutan millegi peale või ükskõik kus lehel. Muusika käib, tahaks rahulikult kuulata, aga iga klikk netis on klõks. Loodan, et ei olnud segane jutt lol

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #760
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Pakun, et Win XP pro all vähemalt peaks nii käima see: Control Panel-Sounds and Audio Devices-Sounds. Sounds scheme alt võtad- no sounds.

                      Comment

                      • IamAllin
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 1653

                        #761
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        Pakun, et Win XP pro all vähemalt peaks nii käima see: Control Panel-Sounds and Audio Devices-Sounds. Sounds scheme alt võtad- no sounds.
                        jap it worked.
                        tytytytyty

                        Comment

                        • harryahven
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1964

                          #762
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          plaanis osta uus arvuti, eelarveks 6k.

                          -ei mängi ühtegi mängu peale pokkeri ja ülejäänud ajast vahin filme või surfan netis.
                          -arvuti taha tahaks ühendada telku (hdmi) ja monitori.
                          -vaja oleks ka firewire porti videode sisse tõmbamiseks kaamerast.
                          -kõvaketas 320gb.
                          -arvuti võiks olla võimalikult kiire, võimas ja vaikne.

                          pole kuskilt abi saanud, äkki mõni targem oskab midagi soovitada? monitori ostan atf.ee lehelt ja äkki keegi viitsib sealt mingi komplekti kokku panna? on üldse mõtet sellest kohast osta? ja äkki on mõtekam lihtsalt poodi minna ja öelda, et mul vaja seda ja seda ja tehke pakkumine? enivei tänud ette!

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #763
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            5K komplekt
                            Powered by:


                            Protsessor AMD Athlon II X2 240(2.8Ghz/2MB/65W) Socket AM3 850.-

                            Emaplaat ASRock A770DE+ 840.-

                            RAM A-DATA 2GB DDRII (800MHz) 600.-

                            Korpus + toiteplokk Chassis INTER-TECH IT-Starter Midi Tower + 500W PSU 550.-

                            DVD ROM LG DVD-/+RW 325.-

                            Kõvaketas Samsung HD322HJ, 320GB, 7200rpm, 16MB, SATAII 625.-

                            Videokaart SAPPHIRE HD4670 1GB GDDR3 PCI-E 1150.-

                            Arvuti komplekteerimine 295.-

                            Kokku 5115.-

                            Igati korralik komplekt, mis sobib ka mängimiseks. Selle juures ei tasu loota kõikidel mängudel parima graafika peale. GTA4 jms peaksid väiksematel graafikaseadetel ilusti jooksma.



                            Võetud Neonet.ee 'st kus mingid ässad on igas hinnaklassis kastid kokku pannud. Järelejäänud raha eest ma võtaks 2GB RAM-i juurde või Windows 7, mis AK-s maksab ~ 1500.- vist. Saab ka tasuta (piraatlusega), aga olen kuulnud, et sellega pidi probleeme kaasnema võrreldes Windows XP piramisega.
                            Last edited by Codecci; 04.08.10, 00:14.

                            Comment

                            • Klamber®
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2008
                              • 335

                              #764
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              5K komplekt
                              Powered by:


                              Protsessor AMD Athlon II X2 240(2.8Ghz/2MB/65W) Socket AM3 850.-

                              Emaplaat ASRock A770DE+ 840.-

                              RAM A-DATA 2GB DDRII (800MHz) 600.-

                              Korpus + toiteplokk Chassis INTER-TECH IT-Starter Midi Tower + 500W PSU 550.-

                              DVD ROM LG DVD-/+RW 325.-

                              Kõvaketas Samsung HD322HJ, 320GB, 7200rpm, 16MB, SATAII 625.-

                              Videokaart SAPPHIRE HD4670 1GB GDDR3 PCI-E 1150.-

                              Arvuti komplekteerimine 295.-

                              Kokku 5115.-

                              Igati korralik komplekt, mis sobib ka mängimiseks. Selle juures ei tasu loota kõikidel mängudel parima graafika peale. GTA4 jms peaksid väiksematel graafikaseadetel ilusti jooksma.



                              Võetud Neonet.ee 'st kus mingid ässad on igas hinnaklassis kastid kokku pannud. Järelejäänud raha eest ma võtaks 2GB RAM-i juurde või Windows 7, mis AK-s maksab ~ 1500.- vist. Saab ka tasuta (piraatlusega), aga olen kuulnud, et sellega pidi probleeme kaasnema võrreldes Windows XP piramisega.
                              läheks ise inteli "i" seeria prose peale, kindlasti kohe 4 gb rami sisse, videokaarti pole nii head üldse vaja ja panustaks 64 bitise windows 7-le.

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #765
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                suured tänud teile! mängimisest niipalju, et mul praegu kast ~3 aastat vana ja pole kordagi ühtegi mängu isegi peale installinud..

                                Comment

                                Working...