Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2311
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    oli analoogne jama firefoxiga ja aitas hoopis flashi downgrade. googelda.

    Comment

    • kvaliteet
      Jube Noob
      • Oct 2008
      • 122

      #2312
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Aadressireale chrome://plugins ja Flashi alt disable kõik Chrome Flashi installatsioonid ja jäta enabled ainult Opsüsteemi Flash.

      Kuid siis tuleb meelde jätta, et tuleb ise käsitisi updateda opsüsteemi flashi minig aja tagant, sest chrome sisseehitatud flash on disabletud ja ei update ennast automaatselt koos browseri updatega.
      Last edited by kvaliteet; 22.08.12, 19:32.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #2313
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Algselt postitas kvaliteet Vaata postitust
        Aadressireale chrome://plugins ja Flashi alt disable kõik Chrome Flashi installatsioonid ja jäta enabled ainult Opsüsteemi Flash.

        Kuid siis tuleb meelde jätta, et tuleb ise käsitisi updateda opsüsteemi flashi minig aja tagant, sest chrome sisseehitatud flash on disabletud ja ei update ennast automaatselt koos browseri updatega.
        Ole sa tänatud. Korras.

        Comment

        • CheekyMullet
          FPP Pro
          • Feb 2010
          • 232

          #2314
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Sooviks endale soetada läpakat, mille peamine funktsioon oleks koolis ja kohvikutes kaasas tolknemine, kuid ilmselt tahaks vahetevahel ka pokkerit mängida. Peamiselt olen hetkel tähelepanu pööranud 13" ultrabookidele. Esimene otsus oli, et astun Macipedede ridadesse ja muretsen Macbook Airi, aga nagu ma aru saan, siis Starsi ja HEMi saaks selle peal jooksutada ainult paralleel-Windowsiga, mis mulle eriti ei imponeeri. Samas on Macil väidetavalt kõige asisem klaviatuur, mis võib osutuda jälle suht oluliseks. Kas kellelgi on kogemusi Asuse Zenbooki või Samsung 9-ga?

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #2315
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Mida sellest arvad?

            iTshop pakub suures valikus digi- ja bürookaupasid ning materjale ja vahendeid käsitööks. Soodsad hinnad, järelmaks ja kiire tarne. Osta otse meie e-poest

            Comment

            • CheekyMullet
              FPP Pro
              • Feb 2010
              • 232

              #2316
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
              Hetkel ma arvan, et tahaks parema resoga ja täis-SSD, aga see arvamus võib muidugi veel muutuda. Peab ikka minema poodi ja ise vaatama-näppima.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #2317
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Siis osta macbook :)

                Comment

                • bauss
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 737

                  #2318
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                  Siis osta macbook :)
                  miks?
                  samsa 9-series ja asuse zenbookid on ju kõvasti üle sellest sinu lingitud samsungist?

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #2319
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Ei selge see, nad vast veidi kallimad ka, lihtsalt näitasin esimest meeldetulevat varianti talle.

                    Comment

                    • bauss
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 737

                      #2320
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      seda küll, aga macbook air ka ju kallim kui see samsa (pole päris õige võrdlus imo)

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #2321
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Lol seda küll.. Anyway valiks igakell selle Samsungi 9-seeria mudeli kui Macbook..

                        Comment

                        • Kosmonaut
                          Grinder
                          • Feb 2010
                          • 584

                          #2322
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          kui raha piisavalt taskus, siis sony vaio Z seeria. Muidu endale meeldivad ka asuse ja samsungi ultrabookid.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #2323
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
                            Sooviks endale soetada läpakat, mille peamine funktsioon oleks koolis ja kohvikutes kaasas tolknemine, kuid ilmselt tahaks vahetevahel ka pokkerit mängida. Peamiselt olen hetkel tähelepanu pööranud 13" ultrabookidele. Esimene otsus oli, et astun Macipedede ridadesse ja muretsen Macbook Airi, aga nagu ma aru saan, siis Starsi ja HEMi saaks selle peal jooksutada ainult paralleel-Windowsiga, mis mulle eriti ei imponeeri. Samas on Macil väidetavalt kõige asisem klaviatuur, mis võib osutuda jälle suht oluliseks. Kas kellelgi on kogemusi Asuse Zenbooki või Samsung 9-ga?
                            Endal üsna palju kogemusi Airiga. Kui sa eluaeg Windowsi mees ja sinna Windowsit peale ei plaani panna siis ei soovita vaenlasele ka, Windowsi pealt uue OS-i peale minek = päevas 10x head-asplode, vähemalt minu jaoks. Riistvaralt ülikvaliteetne asi, aga f*ck see erinev OS... Mitte, et see sitt oleks, aga uuega harjumine peale 10a+ Windowsi kasutamist on impossibru.

                            Välimuselt muidu paljud uued PC-ultrabookid ülisarnased Airile (Sony ja Delli mingid mudelid), vägev alumiiniumkorpus jms. Ehk on kvaliteedilt ka samasse auku :)

                            Comment

                            • aivo
                              Julm Donk
                              • Aug 2012
                              • 38

                              #2324
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Kas diili kõnekaardiga google dnsi saab kasutada. Panen siis pulga ztemf 161 seadetest conection settings add use the following dns server address 8888 aga niikui kolmanda 8 panen lööb automaatselt 255.
                              Proovisin ka üldse ilma simita uut ühendust teha aga jah google dnsi ei saa sisestada kuigi kunagi kui oli veel emt lepinguga võetud sai küll. Kuradi jama see on.
                              Vastus strawberryle
                              Sain hakkama kui kohe täpselt üles ei kirjuta siis pärast enam ei mäleta neid täpseid seadistusi.
                              Last edited by aivo; 06.09.12, 10:46.

                              Comment

                              • Mr_Kenny
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1357

                                #2325
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Selline probleem et 2h jooksul on läpakas lampi 3x juba freezinud.. Endal pole õrna aimugi milles asi võib olla seega küsin äkki keegi oskab midagi tarka öelda. Läpakas on Lenovo Thinkpad L520 ning umbes 4 kuud vana. Ei usu et asi saab üle kuumenemises olla vms kuna käega katsudes pole tunda et liiga kuum on..

                                Comment

                                Working...