*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #1786
    Re: *** Arvutimängud ***

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Single player Far Cry 3, pole päris FPS, aga üks parimaid mänge mis viimasel ajal mänginud. Multiplayer ehk CS:GO sobibki.
    On ju FPS . First Person Shooter.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #1787
      Re: *** Arvutimängud ***

      No klassikaline FPS ei ütleks, täristamine pole kõige tähtsam seal tingimata :P

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #1788
        Re: *** Arvutimängud ***

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        No klassikaline FPS ei ütleks, täristamine pole kõige tähtsam seal tingimata :P
        Saan aru su mõttest aga action-adventure first-person shooter-iga tegu siis. Hea pela indiid jah. Tagantvaates pelad 3rd person.

        Comment

        • Karelkorm
          Grinder
          • Nov 2009
          • 856

          #1789
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas camu Vaata postitust
          seal vaikus niikuinii
          Pange mingi 1v1 v muu huvitavam gamemode peale, küll siis rahvas käima hakkab. Kes neid botte ikka tappa viitsib.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1790
            Re: *** Arvutimängud ***

            cod su server ytleb pidevalt mingi connection nuss .. mõne minuti mängid, viskab v'lja :/

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #1791
              Re: *** Arvutimängud ***

              mul 2 cs go accounti üle, 0 tundi 0 ranki, täiesti uued, pm kui huvi, mingi 5ka eest annaks ära prolly
              1 global elite acc kah üle
              Last edited by KristjanRawk; 27.10.14, 18:39.

              Comment

              • Karelkorm
                Grinder
                • Nov 2009
                • 856

                #1792
                Re: *** Arvutimängud ***

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • farik666
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 834

                  #1793
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas Junken Vaata postitust
                  mingit FPS-i soovitada milles norm actionit on koguaeg ja mis ei nõua nii meeletult ressurssi ? BF4 ja asju väga välja ei vea
                  esimene Crysis...lege mäng

                  Comment

                  • farik666
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 834

                    #1794
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    fifa 15 cracki ka kuskil liigub?

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #1795
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas farik666 Vaata postitust
                      fifa 15 cracki ka kuskil liigub?
                      Kurb aga pole veel cracki väljas mu teada. Dunno kas see on sellepärast, et põhikelmid nagu Skidrow, razor1911, Reloaded ja FLT on kuhugi ära kadunud või väga harva midagi teevad või leiutatud uncrackable mäng :D.

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #1796
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Kurb aga pole veel cracki väljas mu teada. Dunno kas see on sellepärast, et põhikelmid nagu Skidrow, razor1911, Reloaded ja FLT on kuhugi ära kadunud või väga harva midagi teevad või leiutatud uncrackable mäng :D.
                        nope

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #1797
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Uus CoD juba torrentites ja 40GB. Kohutav, mis selle CoD seeriaga muidugi tehtud aga story peaks ikka mängitav olema. Ei kujutaks ette selle lurri eest maksta.

                          Minimaalne RAM mängul 6GB ja soovitatav 8GB. Usun, et reaalsuses võtab 2GB max.

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #1798
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Neil WWI jne teemad olemas, võiks miskit mõõkadega ka tulla.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #1799
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Igavusest 2 CoD gameplay videot minu poolt.




                              Esimene video ei ole veel HD-s saadaval.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1800
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                no kurja, ei suuda mina head ja nauditavat rallit või arcade mängu leida G25 rooli jaoks, mäng mis toetaks ka nn H-manuaalkasti ja sidurit.. uusimaid Colin McRae rallisid pole proovinud kuna neid krt ei ole võimalik Origini või Steami kaudu osta/downloadida.. seega soovitage mõni hea ralli ja mõni hea miski arcade Origini/Steami alt.. arcade all ma mõtlen midagi sellist nagu Need4Speed hot pursuit vms, kus saad mõnuga tagaveolisega mööda linnatänavaid vabalt ringi lasta ja kässeri ja power driftinguga kurve võtta.. ralli all mõtlen siis ringradasid ja miks ka mitte kruusaradasid sisaldavaid rallisid.. Hetkel mingi Shift2 ja Burnout ultimate paradise box vms mängud, mis mõlemad suht suckivad rooliga mängimise seisukohalt...
                                Last edited by Rage; 04.11.14, 08:43.

                                Comment

                                Working...