*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #1741
    Re: *** Arvutimängud ***

    Keegi LoL-i mängida tahab, siis ma olen lvl 21 vist praegu ja põhiliselt olen Ashe mänginud. Et saaks mingi normaalse pundi kokku, kes päris põmmpead ei oleks nagu seal draftis vahest tulevad.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #1742
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas marxiku Vaata postitust
      Avastasin sellise paar aastat vana mängu nagu LIMBO.


      Hea platvormikas, mõnus graafika, müstiline atmosfäär.
      Hea pela indiid.

      Endapoolt soovitaks Trackmania 2. For free on saadaval demo, kus sitaks mape. Seega ei näe põhjust osta. MP-s väga fun :)

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #1743
        Re: *** Arvutimängud ***

        LOL 10.49

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #1744
          Re: *** Arvutimängud ***

          Tegin ka ühe väikse video. Kohati hang sees, mis on salvestamise kala/servu lag :(. 1080p

          Comment

          • ivar866
            Grinder
            • Oct 2012
            • 776

            #1745
            Re: *** Arvutimängud ***

            Nice vid, finishi augule ei saand pihta vahel :=

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #1746
              Re: *** Arvutimängud ***

              Kas keegi on kunagi CS:GO (või mõne teise mängu kui need peaks sarnased olema) serverit majandanud? Ma ei saa mitte sittagi aru...

              Pmst ostsin www.gameservers.com serveri, aga hetkel on seal mingi default sitt pommimäng ja tahaks selle Deathmatchiks muuta, parooli peale panna ja vb veel nipet-näpet teha. Nime oskasin vahetada ainult lol. Keegi biidib seda asja ja viitsib väikest juhendamist anda?

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #1747
                Re: *** Arvutimängud ***

                https://developer.valvesoftware.com/...icated_Servers ise küll pole, aga äkki see aitab :)

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #1748
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Seda lingitakse jah igalpool, ei biidi selle järgi :(

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #1749
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Õpetuse järgi peaks dm olema nii:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Passwordi jaoks autoexec config failis
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Või see ei tööta?

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #1750
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      A kuhu ma selle DM teksti panen?

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #1751
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        A kuhu ma selle DM teksti panen?
                        hmm, kuskil seal peaks mingi konsool olema, kus käske sisestada? Sealt tutorialist: https://developer.valvesoftware.com/...ading_SteamCMD See steam cmd tuleb dl-da ja installida ja siis selle abil saab ilmselt seda hallata nagu aru saan.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #1752
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Ostsin CS:GO privaatserveri, sest tehniliselt on hea mäng, aga kõik on nii sick prod, et public servudes ei saa mängida... Kui sa pole sick pro ja huvitab väike täristamine teiste donkidega, siis osta Steamist €11 eest mäng ja saada PM, saadan serveri detailid. Täna õhtul võiks teha :)

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1753
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            see vajab epic graafikakaarti? Mul kõik muu on suht timm, aga graafikakaart on vist üks juustusemaid, kuna ma ei m'ängi

                            Comment

                            • pilme10
                              FPP Pro
                              • Jun 2009
                              • 224

                              #1754
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Ostsin CS:GO privaatserveri, sest tehniliselt on hea mäng, aga kõik on nii sick prod, et public servudes ei saa mängida... Kui sa pole sick pro ja huvitab väike täristamine teiste donkidega, siis osta Steamist €11 eest mäng ja saada PM, saadan serveri detailid. Täna õhtul võiks teha :)
                              me teeme õhtuti matchmakingut, hetkel mingi viiene punt regulaare.. addi steami: capuT, kui tahad vahest kampa lüüa.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #1755
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Samas võib avalikult ka panna, kui prod kohale ilmuvad saab parooli ära vahetada. Server:


                                Parool: tyri

                                Comment

                                Working...