*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #61
    Re: *** Arvutimängud ***

    Mis su nick seal on kui küsida tohib?

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #62
      Re: *** Arvutimängud ***

      HB ehk helbreath.. meeletud aastad sinna läinud :D lisaks Q2 instagib @ cool.hot.ee olin suht kibe käsi, RA2, HOMM3..

      Siiamaani taon vahest Entropia Universe nimelist mängu, mis paelub selle poolest, et kogu majandus on üles ehitatud päris rahale, ehk mängusisene raha on otseselt seotud USD-ga. Üsna varsti peaks kogu mäng välja tulema CryEngine2 peal, mis mängupildi suhtkoht ilusaks peaks muutma. Selle mängu eeliseks on see, et kui kunagi tõesti peaks kopa ette viskama, siis saab sealt mingi kopika tagasi, kogutud skillide, armorite püsside jms pealt.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #63
        Re: *** Arvutimängud ***

        Suht fun mäng mis meelde just tuli ja mida noorena sõpradega oli lahe mängida on Worms Armageddon

        Comment

        • timukasr
          Vana Tegija
          • Nov 2008
          • 1099

          #64
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas kvaliteet
          Erki Nool või Tyrangutan ;D

          :D lol

          Comment

          • Fortune
            IP
            • Oct 2008
            • 1396

            #65
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas vennike
            HB ehk helbreath.. meeletud aastad sinna läinud :D lisaks Q2 instagib @ cool.hot.ee olin suht kibe käsi, RA2, HOMM3..

            Siiamaani taon vahest Entropia Universe nimelist mängu, mis paelub selle poolest, et kogu majandus on üles ehitatud päris rahale, ehk mängusisene raha on otseselt seotud USD-ga. Üsna varsti peaks kogu mäng välja tulema CryEngine2 peal, mis mängupildi suhtkoht ilusaks peaks muutma. Selle mängu eeliseks on see, et kui kunagi tõesti peaks kopa ette viskama, siis saab sealt mingi kopika tagasi, kogutud skillide, armorite püsside jms pealt.
            Enam ei mängi hb-d :D? ise ka hb-d meeletult lasnknud, kohutav ikka mis aeg sinna alla maetud sai, enamjaolt tuleb siin muidugi rage süüdistada, et ta viitsis servusi hostida :D

            Comment

            • QKulgur
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2008
              • 484

              #66
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas -andres-
              Ma olin nooremana Runescape'st sõltuvuses. Mängisin kui oli veel classic version ehk 2D vaade.
              sama sõltuvus siin, samuti 2d aegadest:D

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #67
                Re: *** Arvutimängud ***

                keegi kõige populaarsemat mängu ei mängigi?

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #68
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  WarCrafti sai mängitud, kui noor veel olin ;D Kahtlemata hea mäng.

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #69
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Oijah. Tean päris mitmeid kes mängivad seda jõudumööda 24/7. Kui nad samamoodi grindiks kui wow-i mängivad oleks miljokad juba

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #70
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      lemmikud:

                      CIV seeria
                      HOMM seeria (v.a viimane)
                      Baldurs Gate seeria
                      Diablo 2 Battlenetis
                      palju erinevaid rpg-sid
                      2006-2008 onlines nba live seeriad euroslamis pelasin.
                      nüüd naine, laps, trenn ja pokker.

                      Comment

                      • Tarq666
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 814

                        #71
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Enamus mu lemmikuid on siin juba mängitud. Nii, et lisan mainimata mängu. Jagged Alliance 1 ja 2 osa. Kunagi muretsen endale ka kolmanda. Turn based rpg ja strategy mängud on lemmikud.

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #72
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Tavai lisage mind kõik Steami kellel on:

                          User mesirull.

                          Go Go Go

                          Kellel pole - siis kaupsis müüakse 806 eeku (partnerkaardiga)

                          Comment

                          • Raido428
                            Jube Noob
                            • Jun 2009
                            • 156

                            #73
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas antnx
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Tavai lisage mind kõik Steami kellel on:

                            User mesirull.

                            Go Go Go

                            Kellel pole - siis kaupsis müüakse 806 eeku (partnerkaardiga)
                            Just vaatan siin treilereid ja gameplayd youtubeist. Ja vaatan, et peab vist jah poodi minema.

                            Comment

                            • Koit
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 495

                              #74
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              2002-2008 sai ikka runeskeipi mängitud ;D . Enam ei mängi midagi, vahest sõidan gta4s autodega ringi aga muidu ei paku pinget lihtsalt.

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #75
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                carmageddon on nuts
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...