ennem just logisin sisse oli korras, nüüd proovisin uuesti ei saanud sisse, vaatasin emaili, oli kiri, et teie email on vahetatud, supporti sellist ticketit ei lase teha, supporti helistada ei saa, kuna mobile support on offline...
mingu *****
ennem just logisin sisse oli korras, nüüd proovisin uuesti ei saanud sisse, vaatasin emaili, oli kiri, et teie email on vahetatud, supporti sellist ticketit ei lase teha, supporti helistada ei saa, kuna mobile support on offline...
mingu *****
ennem just logisin sisse oli korras, nüüd proovisin uuesti ei saanud sisse, vaatasin emaili, oli kiri, et teie email on vahetatud, supporti sellist ticketit ei lase teha, supporti helistada ei saa, kuna mobile support on offline...
mingu *****
kahju, et sa eu serveris oled, annaks sulle mõne neormaalse itemi. sellise geariga ringi joosta ja mingeid asju tappa üritada võib ikka kohutav piin olla.
mul häkiti ka alguses ära, suvel mingi aeg. õnneks sain kõik asjad tagasi kuna support rollbackis accoundi lihtsalt, panin mobile authenticatori peale ja pole enam ühtegi sellist probleemi olnud.
Küsimus: kuidas «häkitakse»? Häkkimise all ma pean silmas, et keegi kasutab turvaviga või keygeneraator parooli jaoks. Kahjuks kaks esimest on suht välistatud ja pigem on teie enda lollus, kui panete parooliks kergelt guessitava, clickite igat paska või laadite alla mingit jama.
Pokkerimängijatest ootaks natuke rohkem ning tõsiselt PARAS, kui kontod ära häkitakse s.h. ka pokkerikonto. Kui mul konto ära häkitaks, irvitaks ka enda lolluse üle, mitte ei viriseks foorumis.
Küsimus: kuidas «häkitakse»? Häkkimise all ma pean silmas, et keegi kasutab turvaviga või keygeneraator parooli jaoks. Kahjuks kaks esimest on suht välistatud ja pigem on teie enda lollus, kui panete parooliks kergelt guessitava, clickite igat paska või laadite alla mingit jama.
Pokkerimängijatest ootaks natuke rohkem ning tõsiselt PARAS, kui kontod ära häkitakse s.h. ka pokkerikonto. Kui mul konto ära häkitaks, irvitaks ka enda lolluse üle, mitte ei viriseks foorumis.
See ei ole alati inimese enda viga.
Ntx Guild Wars 2 esimesed 2 kuud olid kõik kontod potentsiaalselt compromised. Praktikas varastati väidetavalt 10000+ kontot.
Security auk oli GW2 enda "account recovery" protokollides. Mingid tüübid leidsid loophole-i kuidas sai konto e-mail ära muuta ilma orig. e-mailile ligipääsu omamata. Kui e-mail muudetud, siis sealt edasi juba muudeti paroole jms.
Küsimus: kuidas «häkitakse»? Häkkimise all ma pean silmas, et keegi kasutab turvaviga või keygeneraator parooli jaoks. Kahjuks kaks esimest on suht välistatud ja pigem on teie enda lollus, kui panete parooliks kergelt guessitava, clickite igat paska või laadite alla mingit jama.
Pokkerimängijatest ootaks natuke rohkem ning tõsiselt PARAS, kui kontod ära häkitakse s.h. ka pokkerikonto. Kui mul konto ära häkitaks, irvitaks ka enda lolluse üle, mitte ei viriseks foorumis.
ma hui clickin iga lingi peale, tegin scannid karspersky ja asjadeg, ühtegi sitta polnud arvutis, parool oli selline mida never poleks lambist ära arvanud, kontot obv kellegagi jaganud pole, seega no idea kuidas see oli+ on veel mobiiliga authenticated, suht imelik, et ta lubas emaili vahetadagi, ilma mulle teatamatta.
ma hui clickin iga lingi peale, tegin scannid karspersky ja asjadeg, ühtegi sitta polnud arvutis, parool oli selline mida never poleks lambist ära arvanud, kontot obv kellegagi jaganud pole, seega no idea kuidas see oli+ on veel mobiiliga authenticated, suht imelik, et ta lubas emaili vahetadagi, ilma mulle teatamatta.
Pmst, kui sa suudad customer supportis miinimumpalga peal olevat, IT-st mitte mõhkugi jagavat, heatahtlikku ja usaldavat blondiini veenda, et väidetav konto on tegelikult sinu oma ja sa ei mäleta oma e-maili parooli ja tahad kontole uut e-maili panna.
Siis sisuliselt ei oma mingit tähtsust mitu authentication layerit su kontol on.
kahju, et sa eu serveris oled, annaks sulle mõne neormaalse itemi. sellise geariga ringi joosta ja mingeid asju tappa üritada võib ikka kohutav piin olla.
On küll jama :D, infernos tõmmatakse tihti vist ühe laksuga maha.
Comment