*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #1126
    Re: *** Arvutimängud ***


    Pole veel ühtegi set itemit leidnud.

    Comment

    • Poke
      Grinder
      • Mar 2010
      • 995

      #1127
      Re: *** Arvutimängud ***

      diablo 3 account varastatud lol

      ennem just logisin sisse oli korras, nüüd proovisin uuesti ei saanud sisse, vaatasin emaili, oli kiri, et teie email on vahetatud, supporti sellist ticketit ei lase teha, supporti helistada ei saa, kuna mobile support on offline...
      mingu *****
      Last edited by Poke; 11.12.12, 09:09.

      Comment

      • mortalvombat
        Õpihimuline Mängur
        • Jul 2010
        • 412

        #1128
        Re: *** Arvutimängud ***

        Algselt postitas Poke Vaata postitust
        diablo 3 account varastatud lol

        ennem just logisin sisse oli korras, nüüd proovisin uuesti ei saanud sisse, vaatasin emaili, oli kiri, et teie email on vahetatud, supporti sellist ticketit ei lase teha, supporti helistada ei saa, kuna mobile support on offline...
        mingu *****
        Politseisse proovisid?

        Comment

        • Jeebus
          määäääää
          • Jun 2012
          • 1409

          #1129
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
          Politseisse proovisid?
          made my day

          Comment

          • ninasarvik
            Jube Noob
            • May 2011
            • 124

            #1130
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas Poke Vaata postitust
            diablo 3 account varastatud lol

            ennem just logisin sisse oli korras, nüüd proovisin uuesti ei saanud sisse, vaatasin emaili, oli kiri, et teie email on vahetatud, supporti sellist ticketit ei lase teha, supporti helistada ei saa, kuna mobile support on offline...
            mingu *****

            Comment

            • Poke
              Grinder
              • Mar 2010
              • 995

              #1131
              Re: *** Arvutimängud ***

              aa huumorimehed
              sitaks head nalja rebite:D

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #1132
                Re: *** Arvutimängud ***

                sry dude, aga kurta pole kuhugi kui authenticatorit ei kasuta. oma viga ja õige pisut paras.

                Comment

                • Poke
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 995

                  #1133
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  olin mobiiliga authentinud kunagi, sain korda, tüüp oli emaili ära vahetanud, pw oli sama veel ja d3 accounti polnud näpitud.

                  email oli: urichaexy@hotmail.com
                  Last edited by Poke; 11.12.12, 10:00.

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #1134
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    http://eu.battle.net/d3/en/profile/V.../hero/21364941
                    Pole veel ühtegi set itemit leidnud.
                    kahju, et sa eu serveris oled, annaks sulle mõne neormaalse itemi. sellise geariga ringi joosta ja mingeid asju tappa üritada võib ikka kohutav piin olla.

                    Comment

                    • Timpz
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2029

                      #1135
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      mul häkiti ka alguses ära, suvel mingi aeg. õnneks sain kõik asjad tagasi kuna support rollbackis accoundi lihtsalt, panin mobile authenticatori peale ja pole enam ühtegi sellist probleemi olnud.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1136
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Küsimus: kuidas «häkitakse»? Häkkimise all ma pean silmas, et keegi kasutab turvaviga või keygeneraator parooli jaoks. Kahjuks kaks esimest on suht välistatud ja pigem on teie enda lollus, kui panete parooliks kergelt guessitava, clickite igat paska või laadite alla mingit jama.

                        Pokkerimängijatest ootaks natuke rohkem ning tõsiselt PARAS, kui kontod ära häkitakse s.h. ka pokkerikonto. Kui mul konto ära häkitaks, irvitaks ka enda lolluse üle, mitte ei viriseks foorumis.

                        Comment

                        • Strawberry
                          Varasemalt kasutaja "romeo"
                          • Aug 2012
                          • 1229

                          #1137
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Küsimus: kuidas «häkitakse»? Häkkimise all ma pean silmas, et keegi kasutab turvaviga või keygeneraator parooli jaoks. Kahjuks kaks esimest on suht välistatud ja pigem on teie enda lollus, kui panete parooliks kergelt guessitava, clickite igat paska või laadite alla mingit jama.

                          Pokkerimängijatest ootaks natuke rohkem ning tõsiselt PARAS, kui kontod ära häkitakse s.h. ka pokkerikonto. Kui mul konto ära häkitaks, irvitaks ka enda lolluse üle, mitte ei viriseks foorumis.
                          See ei ole alati inimese enda viga.

                          Ntx Guild Wars 2 esimesed 2 kuud olid kõik kontod potentsiaalselt compromised. Praktikas varastati väidetavalt 10000+ kontot.
                          Security auk oli GW2 enda "account recovery" protokollides. Mingid tüübid leidsid loophole-i kuidas sai konto e-mail ära muuta ilma orig. e-mailile ligipääsu omamata. Kui e-mail muudetud, siis sealt edasi juba muudeti paroole jms.

                          Comment

                          • Poke
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 995

                            #1138
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Küsimus: kuidas «häkitakse»? Häkkimise all ma pean silmas, et keegi kasutab turvaviga või keygeneraator parooli jaoks. Kahjuks kaks esimest on suht välistatud ja pigem on teie enda lollus, kui panete parooliks kergelt guessitava, clickite igat paska või laadite alla mingit jama.

                            Pokkerimängijatest ootaks natuke rohkem ning tõsiselt PARAS, kui kontod ära häkitakse s.h. ka pokkerikonto. Kui mul konto ära häkitaks, irvitaks ka enda lolluse üle, mitte ei viriseks foorumis.
                            ma hui clickin iga lingi peale, tegin scannid karspersky ja asjadeg, ühtegi sitta polnud arvutis, parool oli selline mida never poleks lambist ära arvanud, kontot obv kellegagi jaganud pole, seega no idea kuidas see oli+ on veel mobiiliga authenticated, suht imelik, et ta lubas emaili vahetadagi, ilma mulle teatamatta.

                            Comment

                            • Strawberry
                              Varasemalt kasutaja "romeo"
                              • Aug 2012
                              • 1229

                              #1139
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas Poke Vaata postitust
                              ma hui clickin iga lingi peale, tegin scannid karspersky ja asjadeg, ühtegi sitta polnud arvutis, parool oli selline mida never poleks lambist ära arvanud, kontot obv kellegagi jaganud pole, seega no idea kuidas see oli+ on veel mobiiliga authenticated, suht imelik, et ta lubas emaili vahetadagi, ilma mulle teatamatta.
                              Pmst, kui sa suudad customer supportis miinimumpalga peal olevat, IT-st mitte mõhkugi jagavat, heatahtlikku ja usaldavat blondiini veenda, et väidetav konto on tegelikult sinu oma ja sa ei mäleta oma e-maili parooli ja tahad kontole uut e-maili panna.

                              Siis sisuliselt ei oma mingit tähtsust mitu authentication layerit su kontol on.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #1140
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Social engineering, kuid ma usun, et sealsed töötajad on natuke enamat, kui lihtsalt "blondiinid" ja ikka vaadatakse, et mingit taipu ka oleks.
                                Algselt postitas vennike Vaata postitust
                                kahju, et sa eu serveris oled, annaks sulle mõne neormaalse itemi. sellise geariga ringi joosta ja mingeid asju tappa üritada võib ikka kohutav piin olla.
                                On küll jama :D, infernos tõmmatakse tihti vist ühe laksuga maha.

                                Comment

                                Working...