*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #1171
    Re: *** Arvutimängud ***

    Mu käest võib ka saada dota2 invitesid. PS oma steami mail.

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #1172
      Re: *** Arvutimängud ***

      päris huvitav asi, mingit dota2 for dummies raamatut oleks vaja :D

      Comment

      • Kosmonaut
        Grinder
        • Feb 2010
        • 584

        #1173
        Re: *** Arvutimängud ***

        www.dotafire.com - ise olen seda saiti uurinud veidi ja herode strate ning builde lugenud.
        päris single playerit seal pole, küll aga saab meeskonnaga bottide vastu mängida. Mängud kirja ei lähe, nii et algajana statistikat ei riku :D.

        Comment

        • K2okfor_Mey
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2012
          • 429

          #1174
          Re: *** Arvutimängud ***

          Vaata youtubest NAVI ja dota 2 seal näed kuidas profid panevad NAVIs ka eestlane, kes on eelmise aasta maailmameister ja see aasta 2-sed http://www.ekspress.ee/news/paevauud....d?id=64855464 . Aga ega mingid instruktaasi polegi põhiline on harjutamine ja oluline mitte surma saada ja vastaseid palju tappa :D.

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #1175
            Re: *** Arvutimängud ***

            oskab keegi mingit herot nimetada, millega algajal oleks lihtne/lihtsam toime tulla?

            Comment

            • Timpz
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #1176
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas vennike Vaata postitust
              oskab keegi mingit herot nimetada, millega algajal oleks lihtne/lihtsam toime tulla?
              alguses võid supporte mängida, filter heros paremal üleval, sealt valid

              Comment

              • Kosmonaut
                Grinder
                • Feb 2010
                • 584

                #1177
                Re: *** Arvutimängud ***

                Imo supportidega on just keerulisem mängida (surma saada on jube lihtne).
                Kindlaid herosid nimetada siis Drow Ranger, Tidehunter on ühed mis meelde tulevad. Vb ntx Lina on lihtne mängida. Seal dotafires on ka algajatele sobivad herod üles loetletud.
                Last edited by Kosmonaut; 16.12.12, 17:30.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #1178
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Kellegil seda dota võtit veel pakkuda? On selle süsteeminõuded u. samad, mis HON-il või on hullem?

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #1179
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Kellegil seda dota võtit veel pakkuda? On selle süsteeminõuded u. samad, mis HON-il või on hullem?
                    Minu vana int graafikakaardiga jookseb hon madalatel sätetel paremini ning dota2 seetõttu ei mängi, sest see low sätetega ikka päris kole.
                    PM oma steami account, kui invitet tahad.

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #1180
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      3 dota2 beta keyd veel, kuigi keegi tahab.
                      Pm mail või steami account

                      edit: 2 jäänd!

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #1181
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
                        Imo supportidega on just keerulisem mängida (surma saada on jube lihtne).
                        Kindlaid herosid nimetada siis Drow Ranger, Tidehunter on ühed mis meelde tulevad. Vb ntx Lina on lihtne mängida. Seal dotafires on ka algajatele sobivad herod üles loetletud.
                        http://www.dotafire.com/dota-2/guide...uide-to-dota-8
                        See drow ranger on päris äge kui normaalsed asjad selga saab

                        Comment

                        • Timpz
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2029

                          #1182
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          mõnele demon hunterile võib see meeldida

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Timpz
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2029

                            #1183
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #1184
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Kellegil juhuslikult Path Of Exile invite pole üle?

                              Comment

                              • vennike
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1958

                                #1185
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Dota2-s saab vahest mingeid itemeid peale mängu, kas neist mingit tolku reaalselt ka on ? sain mingi treasure chesti, võtme peab obv poest ostma :D on mõtet ?

                                Comment

                                Working...