Re: *** Arvutimängud ***
Vaatasin ka seda HON-i- tundub üsna põnev asi olema ja isegi töötab minu olematu graafikaga läpaka peal. Obv ei saanud midagi aru eriti :D
Vaatasin ka seda HON-i- tundub üsna põnev asi olema ja isegi töötab minu olematu graafikaga läpaka peal. Obv ei saanud midagi aru eriti :D
Comment