*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #901
    Re: *** Arvutimängud ***

    Vaatasin ka seda HON-i- tundub üsna põnev asi olema ja isegi töötab minu olematu graafikaga läpaka peal. Obv ei saanud midagi aru eriti :D

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #902
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas yolpa Vaata postitust
      keegi leage of legendist mängib, ise alles täna tõmbasin ja alles uudistan, aga millised championid head on?
      mina lasen ja olen juba max level ka(30). Championidest nii palju et puhtalt maitse asi. Mulle sobivad näiteks Swain, Vayne, Sejuani... Üldiselt kui ühega pikemalt aega jaurad siis peaksid piisavalt selgeks saama et teistele tuul alla teha.

      Comment

      • Martifiko
        Räme Fish
        • Sep 2012
        • 19

        #903
        Re: *** Arvutimängud ***

        ise lasen ka loli, kunagi varemalt lasin cs 1.6te

        Comment

        • oohoh
          Grinder
          • Oct 2009
          • 547

          #904
          Re: *** Arvutimängud ***

          Paljud siin eu-westis mängivad? võiks mgini 5se bandega mängida ju küll

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #905
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas vennike Vaata postitust
            päris seksika armori sain paar päeva tagasi. üle mingi kolme kuu leian ise omale upgrade :D
            Ma viimasel ajal sitaks vähe mängin, jõudsin ka lõpuks oma uue chariga infernosse ära aga ma ei ole siiani mitte ühtegi legendary itemitki leidnud ja raresid nii vähe, et lausa alb akkab ning 99.99% totaalne saast.

            Kas paragon levelitega kasvab gold + magic item find, mis tõstab ka good-dropi findi?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #906
              Re: *** Arvutimängud ***

              Aa ja mille alusel omale EQ selga valite? Ma ikka panen täiestgi suvalt, et saaks sitaks HP-d, kuigi vend ütles, et resistance best.

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #907
                Re: *** Arvutimängud ***

                Mängin EU Westis, mul väga palju eestlasi online pidevalt, kes tahab eestlastega mängida addige mind - Anaalvandaal. xD

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #908
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Ma kasutasin HON-is test mode'i ja peale seda midagi läks vist valesti- ei saa kuidagi herot liigutada ega spelle castida. Teab keegi lahendust?
                  Edit: Lahendatud, tegin repairi installile pmst ja bueno.
                  Last edited by Vandalar; 08.10.12, 14:43.

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #909
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Ma viimasel ajal sitaks vähe mängin, jõudsin ka lõpuks oma uue chariga infernosse ära aga ma ei ole siiani mitte ühtegi legendary itemitki leidnud ja raresid nii vähe, et lausa alb akkab ning 99.99% totaalne saast.

                    Kas paragon levelitega kasvab gold + magic item find, mis tõstab ka good-dropi findi?
                    iga paragon lvl annab 3% gold ja magic findi. Ma hetkel Plvl35. Kui Act3 algusest lõpuni puhtaks pühkida siis võib 80% kindel olla, et 1 set või legendary kukub. Parim clear sain 2 set itemit ja 1 legendary.

                    Geari vali ikka selle järgi mis kõigile näitajataele positiivselt mõjuks. Mingi unbuffed 50k DPS 600 Res all ja 50k hp barbi on ju kukepea kokku panna.. mingi 20M max

                    Comment

                    • Poke
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 995

                      #910
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      kui ma plvl 35 olin, siis hakkasin kirja panema A3 runne, ma neid cave ei jooksnud, aga alustasin algusest ja tegin kõik guestid värgid ära, kokku kirjutasin 31runi, mille jooksul sain 14 set/legendary itemit.
                      peale seda aga tuli downswing, ei saanud ühtegi set/legendary ~10+full runi jooksul

                      plvl65 / mf 307

                      uus patch võiks tulla juba, hakkaks ringe ja amulette grindima kuskil ml4-s

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #911
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        tra kui rigged starcraft 2 võib olla. täiesti normaalne on seda mingi 12 tundi järjest mängida...üldse ei raiska aega mkmmm.. ärge kunagi laske seda mängu peale..insta võid igapäevaselt kuskil 3-4 tundi 24h-st korstnasse kirjutada. mõttetttttttuu.!!!

                        Comment

                        • Poke
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 995

                          #912
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                          tra kui rigged starcraft 2 võib olla. täiesti normaalne on seda mingi 12 tundi järjest mängida...üldse ei raiska aega mkmmm.. ärge kunagi laske seda mängu peale..insta võid igapäevaselt kuskil 3-4 tundi 24h-st korstnasse kirjutada. mõttetttttttuu.!!!
                          eks iga mänguga on nii:D
                          tean tüüpe kes on diablo3 mänginud 2 nädalat 20/7, tean tüüpe kes teevad pidevalt 48h sessioneid diablo3-s ilma pausideta pm.

                          Comment

                          • Jeebus
                            määäääää
                            • Jun 2012
                            • 1409

                            #913
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            endal on sama lugu Civ V / Anno 1404 / Anno 2070

                            Civ V pole nii hull aga Anno-des kestab standardmäng 15h

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #914
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                              tra kui rigged starcraft 2 võib olla. täiesti normaalne on seda mingi 12 tundi järjest mängida...üldse ei raiska aega mkmmm.. ärge kunagi laske seda mängu peale..insta võid igapäevaselt kuskil 3-4 tundi 24h-st korstnasse kirjutada. mõttetttttttuu.!!!
                              Tegelt?

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #915
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas camu Vaata postitust
                                Tegelt?
                                Tavai 20min pärast ole valmis. Siis Gogo.

                                Comment

                                Working...