*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #766
    Re: *** Arvutimängud ***

    Mina ei tea, ma ei oska ka seda eq-t ja muud paska valida. Lükkan alati selga asjad, mis tunduvad änksa nimega, maksavad palju kulda ja annavad head dammi + miskit muud jura ka :D

    Üldiselt barbarian ei meeldi, oleks võinud Wizardi teha. Kaugelt nittida ja tulistada poole huvitavam kui tuimalt relvaga lähivõitluses passida.

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #767
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Mina ei tea, ma ei oska ka seda eq-t ja muud paska valida. Lükkan alati selga asjad, mis tunduvad änksa nimega, maksavad palju kulda ja annavad head dammi + miskit muud jura ka :D

      Üldiselt barbarian ei meeldi, oleks võinud Wizardi teha. Kaugelt nittida ja tulistada poole huvitavam kui tuimalt relvaga lähivõitluses passida.
      mängi SC2-te ja kavalda palju tahad D3 on jõu mäng

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #768
        Re: *** Arvutimängud ***

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Mina ei tea, ma ei oska ka seda eq-t ja muud paska valida. Lükkan alati selga asjad, mis tunduvad änksa nimega, maksavad palju kulda ja annavad head dammi + miskit muud jura ka :D

        Üldiselt barbarian ei meeldi, oleks võinud Wizardi teha. Kaugelt nittida ja tulistada poole huvitavam kui tuimalt relvaga lähivõitluses passida.
        uninstall imo ..

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #769
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          uninstall imo ..
          Ei hakka Sinu kurikuulsaid taktikaid kasutama ala, kui tuleb downswing siis reinstallid PokerStarsi lootes, et tuleb upswing.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #770
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Ei hakka Sinu kurikuulsaid taktikaid kasutama ala, kui tuleb downswing siis reinstallid PokerStarsi lootes, et tuleb upswing.
            Ei tasu nii kitsarinnaliselt mõelda ..

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #771
              Re: *** Arvutimängud ***

              Viimaste päevade ilmade raames tundub kuidagi meelevaldne tegevus rääkida arvutimängudest :).

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #772
                Re: *** Arvutimängud ***

                Wizardiga mängimine on unreal piin Ranka.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #773
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas inward Vaata postitust
                  Viimaste päevade ilmade raames tundub kuidagi meelevaldne tegevus rääkida arvutimängudest :).
                  Loll jutt suhu tagasi. Maailm suur ja lai ning kohti sitaks kus 365d aastas on 30 kraadi. Pigem ma ootan juba talve ja jahedat, esimese lume tegelt tahaks ära näha...

                  Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                  Wizardiga mängimine on unreal piin Ranka.
                  Full-ring pidi ka kunagi piin olema aga siis terve foorum hakkas mängima :)

                  e: aga miks piin?

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #774
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                    Wizardiga mängimine on unreal piin Ranka.
                    QFT, mul max barb, dh, wiz ja munk. Wiz on ilgelt äge nightmare lõpuni, peale seda pigem systiks silma omale midagi enne kui wizziga edasi mängiks. DH on kõige etem, potensiaali on saada liiga imbaks, kui edevad setid selga saab.

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #775
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      kes EU serveris mängivad PMige battletagid vms

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #776
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas vennike Vaata postitust
                        QFT, mul max barb, dh, wiz ja munk. Wiz on ilgelt äge nightmare lõpuni, peale seda pigem systiks silma omale midagi enne kui wizziga edasi mängiks. DH on kõige etem, potensiaali on saada liiga imbaks, kui edevad setid selga saab.
                        miskeid põhjendus ka?

                        Comment

                        • Rigged
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2535

                          #777
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Sest wizard on ilge sitt infernos. Battle näeb välja selline: lased, jooksed, lased, jooksed, lased, jooksed, lased, jooksed....

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #778
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                            Sest wizard on ilge sitt infernos. Battle näeb välja selline: lased, jooksed, lased, jooksed, lased, jooksed, lased, jooksed....
                            DHga on sama lugu, vahe on selles et DH teeb dmg, wiz not so much. Wizard on selline meh charakter, skillid paigas, siis ei sure aga kedagi ära ka ei tapa.

                            Comment

                            • Rigged
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2535

                              #779
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Kloonil siit foorumist on epic DH.

                              Comment

                              • Jeebus
                                määäääää
                                • Jun 2012
                                • 1409

                                #780
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                PES 2013 on meeldivalt arenenud
                                söötmine realistlikum, pall on mõnusa vindi ka sisse saanud

                                demo väljas, oktoobris tuleb full version

                                Comment

                                Working...