Re: *** Arvutimängud ***
Mina ei tea, ma ei oska ka seda eq-t ja muud paska valida. Lükkan alati selga asjad, mis tunduvad änksa nimega, maksavad palju kulda ja annavad head dammi + miskit muud jura ka :D
Üldiselt barbarian ei meeldi, oleks võinud Wizardi teha. Kaugelt nittida ja tulistada poole huvitavam kui tuimalt relvaga lähivõitluses passida.
Mina ei tea, ma ei oska ka seda eq-t ja muud paska valida. Lükkan alati selga asjad, mis tunduvad änksa nimega, maksavad palju kulda ja annavad head dammi + miskit muud jura ka :D
Üldiselt barbarian ei meeldi, oleks võinud Wizardi teha. Kaugelt nittida ja tulistada poole huvitavam kui tuimalt relvaga lähivõitluses passida.
D3 on jõu mäng
Comment