Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #2416
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Keegi perearsti juures või kuskil vereanalüüsi on teinud, et mõõta D-vitamiini taset veres ? Kus kohas saaks nö ?

    Comment

    • minbetmillionaire
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2010
      • 363

      #2417
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Perearsti juures saabki, endal ka plaan minna

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #2418
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Siin allpool on kirjas http://www.mahemark.ee/blog/veel-d-vitamiinist
        Ise võtan igapäevaselt 5000IU pillikese sisse.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #2419
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
          Siin allpool on kirjas http://www.mahemark.ee/blog/veel-d-vitamiinist
          Ise võtan igapäevaselt 5000IU pillikese sisse.
          Kust ostad neid ?
          Just lugesin ka seal lehel olevat üht artiklit, kus tuuakse välja, et ligi kolmveerand Eesti inimestest vaevleb d-vitamiini puuduse käes.

          Avastame Ameerikat, solid noh.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #2420
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Mina võtan supilusikatäie kalamaksaõli päevas.

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #2421
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Seda tarvitan. Eestisse on küll selle tellimine keelatud (üle 400IU pole lubatud), aga kui hoida tellimuse hind alla €21.98 (alla käibemaksustatava määra) siis toll selle vastu üldiselt huvi ei tunne ja jõuab kohale küll.
              Omega-3 võtan ka veel juurde, sest ega kasulikku värki pole kunagi liiast :)

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #2422
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                Mina võtan supilusikatäie kalamaksaõli päevas.
                5ml-s on 400IU. Soovitav kogus põhjamaalastele on 4k-8k.
                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                Seda tarvitan. Eestisse on küll selle tellimine keelatud (üle 400IU pole lubatud), aga kui hoida tellimuse hind alla €21.98 (alla käibemaksustatava määra) siis toll selle vastu üldiselt huvi ei tunne ja jõuab kohale küll.
                Omega-3 võtan ka veel juurde, sest ega kasulikku värki pole kunagi liiast :)
                Kui kiirelt kohale tuleb ? Eestist pmst juba järgmine päev saaks sellist varianti ka.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #2423
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  tnx inward, uurin asja.

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #2424
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    Kui kiirelt kohale tuleb ?
                    2 nädalat läks.

                    Comment

                    • Romka
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1544

                      #2425
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Tänud jah inward, peaks ka tellima.

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #2426
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Peaks ka uurima D-vitamiini kohta. Kaal kasvab raisk meeletult.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #2427
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Vanamees tõmbab igapäev paar vutimuna paaki toorelt.
                          Kalamaksaõli laksan ise ka aegajalt.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #2428
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                            Perearsti juures saabki, endal ka plaan minna
                            Mind saatis perearst pikalt . Ütles, et selle aasta eelarvesse enam analüüse ei mahu. Küll aga kinnitas, et see vaegus on meil kõigil ja soovitas julgelt d-vitamiini lisaks tarbida.

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #2429
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas inward Vaata postitust
                              Mind saatis perearst pikalt . Ütles, et selle aasta eelarvesse enam analüüse ei mahu. Küll aga kinnitas, et see vaegus on meil kõigil ja soovitas julgelt d-vitamiini lisaks tarbida.
                              Diagnostikakeskuses saab teha vist, lugesin kuskilt, et 8€. Mõtlesin huvi pärast mingi päev läbi käia, et näha kui madal see tulemus siis on. Arvestades seda, et olen suhteliselt öö inimene ning kardingi on 24/7 akna ees.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #2430
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Riiklikud toitumissoovitused ja informatsioon tervislikuks toitumiseks. Tervise Arengu Instituut.


                                siin on mingi vastuolu inwardi jutuga. siit ma loen välja, et paarist kolmest grammist kalamaksaõlist piisab.

                                Comment

                                Working...