Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2431
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    lol what .. mis krdi perearst see veel on?

    Comment

    • mikk2468
      Vana Tegija
      • Nov 2009
      • 1039

      #2432
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Sama siin, kuna veresuhkur koguaeg üle normi olnud, küsisin perearstilt glükoositesti. Öeldi ei, et kui veel millalgi mõned korrad üle normi siis vaatab. Küsisin kohe: "misasja!?" Ja öeldi sama, haigekassa kraanid kinni keeranud, et teha teste ja proove ainult kindlal vajadusel.

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #2433
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Pole ime, et meil keskmine eluiga nii madal on kui Tervise Arengu Instituut sellist sitta toodab.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #2434
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          lol what .. mis krdi perearst see veel on?
          Kui ma väga tahan, siis uue aasta eelarve raames saaksin. Teisalt on mõistetav. Noorele inimesele, huvi pärast vereanalüüsi pole mõtet teha kui nkn teada on, et pimedal ajal meid d-vitamiini nappus vaevab. Nagu ka pererarst väitis ja mujalt lisaks uurisin, siis üledoseerimisel kõrvalnähtusid ei esine. (st ei saagi üledoseerida nö).
          Last edited by inward; 20.11.12, 16:59.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #2435
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Mõni aeg tagasi oli meedias luubi all see, et suure osa kalade maks olevat radiatsiooni tagajärjel kahjustatud vms. Kui mälu ei peta, siis Norra vetes võis see olla.

            Comment

            • minbetmillionaire
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2010
              • 363

              #2436
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
              http://www.toitumine.ee/d-vitamiin/

              siin on mingi vastuolu inwardi jutuga. siit ma loen välja, et paarist kolmest grammist kalamaksaõlist piisab.
              seda saiti ei maksa väga tõsiselt võtta

              Comment

              • IsandJoberst
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 326

                #2437
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                Sama siin, kuna veresuhkur koguaeg üle normi olnud, küsisin perearstilt glükoositesti. Öeldi ei, et kui veel millalgi mõned korrad üle normi siis vaatab. Küsisin kohe: "misasja!?" Ja öeldi sama, haigekassa kraanid kinni keeranud, et teha teste ja proove ainult kindlal vajadusel.
                Imo lihtsalt perearstide väljamõeldis, et raha säästa.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #2438
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                  seda saiti ei maksa väga tõsiselt võtta
                  tohoh. mis selle saidi siis ebausaldusväärseks teeb?

                  Comment

                  • minbetmillionaire
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2010
                    • 363

                    #2439
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                    tohoh. mis selle saidi siis ebausaldusväärseks teeb?
                    Ei ole tervet saiti lugenud ega süvenenud aga kui öeldakse et või asemel kasuta margariini siis ma jään skeptiliseks.

                    See D-vitamiini 10ug soovitus on ilmselt EU ühtne soovitus nii kreeklastele kui eestlastele, meile selgelt sellest vähe pimedal ajal

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #2440
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      tohoh. mis selle saidi siis ebausaldusväärseks teeb?
                      Mul pea plahvatab, kui ma selle toitumisspetsialisti nõuandeid loen. Standard on selline vastus, et "te olete 14 aastane, kaalute 70 kilo, mis jääb normaalkaalu piiresse, igaks juhuks piirake rasva ja valke ja nuumake ennast edasi süsivesikutega."

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #2441
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas alaska Vaata postitust
                        Mul pea plahvatab, kui ma selle toitumisspetsialisti nõuandeid loen. Standard on selline vastus, et "te olete 14 aastane, kaalute 70 kilo, mis jääb normaalkaalu piiresse, igaks juhuks piirake rasva ja valke ja nuumake ennast edasi süsivesikutega."
                        LOL

                        Andis meile üht ainet TTÜs, seal ajas väga rangelt näpuga järge igast vitamiinide, mineraalide jms tarbimise suhtes.

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #2442
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          ei ole 100 % kindel, aga minu meelest või on loomsest rasvast ja margariin taimsest rasvast tehtud. tundub hea ettepanek kasutada margariini.

                          E. aga vbl on tõesti sitt sait. ei tea. pole spetsialist.

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #2443
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                            ei ole 100 % kindel, aga minu meelest või on loomsest rasvast ja margariin taimsest rasvast tehtud. tundub hea ettepanek kasutada margariini.

                            E. aga vbl on tõesti sitt sait. ei tea. pole spetsialist.
                            Margariin on ilge si**. Kui keegi "toitumisspetsialist" seda soovitab süüa või asemel, siis saada julgelt per**.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #2444
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Ise tarbingi maakohast saadud naturaalset taluvõid. Maitse on ikka hoopis teise teraga kui poes müüdav, margariinist rääkimata.

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #2445
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                margariin lol :D kes seda ostab üldse

                                Comment

                                Working...