Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #1666
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    :D@angerjad CEO

    nii ta mulle ruudulisest vihikust rebitud paberitükile kirjutas

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #1667
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
      nr on olemas, küsisin talt ise igaks juhuks seda.

      58 303 280 Angerjad CEO
      lol@CEO

      Ty.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1668
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        ait2hh aipupolele retsepti eest .. sitaks hea .. pelmeenivorm siis

        Comment

        • wousha
          FPP Pro
          • Oct 2009
          • 268

          #1669
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
          kontoris käis miski saaremaa vana kalamees. müüs enda tehtud marineeritud angerjat, 160.- / 800g purk.
          poe hindadega kursis pole aga müügijutt oli tal hea ja võtsin ära. parim argument oli(sekretäri juuresolekul), et kui mõnele naisele ampsu anda, siis on voodisse minek garanteeritud.
          god damn, sellise hinna eest võtaks küll mõned purgid, kui ka väärt kraam on.

          vsiu, oled juba maitsenud ka ?

          EDIT, ehk siis sa kohtasid teda Tallinnas ? Kui saaremaa vana kalamees, ehk on siis ka mereangerjas.
          Last edited by wousha; 25.08.10, 20:16.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1670
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            vaatasin et poes maksis t2na mingi 400-500g 180 ...

            Comment

            • wousha
              FPP Pro
              • Oct 2009
              • 268

              #1671
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              vaatasin et poes maksis t2na mingi 400-500g 180 ...
              marineeritud angerjas ? Ära aja jama, millises poes ?

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1672
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                rimi oli 2kki ...

                Comment

                • wousha
                  FPP Pro
                  • Oct 2009
                  • 268

                  #1673
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  vaatasid midagi valesti vast .. selveris ntx 325g purk vist 225eek ?

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #1674
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Algselt postitas wousha Vaata postitust
                    god damn, sellise hinna eest võtaks küll mõned purgid, kui ka väärt kraam on.

                    vsiu, oled juba maitsenud ka ?

                    EDIT, ehk siis sa kohtasid teda Tallinnas ? Kui saaremaa vana kalamees, ehk on siis ka mereangerjas.
                    Sain härraga kokku ja võtsin ka paar purki.

                    Maitse poolest võiks olla teravam imo. Huvi korral lubas ta tellimuse peale teha ka tervama marinaadi.

                    Solid kapten oli :)

                    Comment

                    • wousha
                      FPP Pro
                      • Oct 2009
                      • 268

                      #1675
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      mh, teisip liigun Tallinna. Peab ka ikka mõned purgid prooviks võtma.

                      a keegi võiks pildid ju kraamist teha
                      Last edited by wousha; 25.08.10, 21:47.

                      Comment

                      • tolmuahv
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 2502

                        #1676
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Kurat, see Angerjas CEO on liiga hea nimi ikka.

                        Kas onu on muidu Tallinnas kätte saadav oma kaladega? Oleks endalgi huvi. hind tundub kauba kohta küll müstiliselt odav.

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #1677
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                          Kas onu on muidu Tallinnas kätte saadav oma kaladega? Oleks endalgi huvi. hind tundub kauba kohta küll müstiliselt odav.

                          Pidi kord nädalas käima.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1678
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            kas kellegi tuttav silmudega ei öri? poes juuuuube kirved? ma votaks mingo 3-4kg min

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #1679
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              ma veel maitsnud pole, unustasin kraami töö juurde.
                              ütles, et marinaad enda oma ja naisi toimetuse juurde ei lase, keeravat kihva hää kraami.
                              poe oma pidi liialt kange olema, kuna pandakse miskit jama sisse, et võimalikult kaua säiliks.
                              täna rääkisin ühe tuttava kalamehega(kes poodidesse müüb ja asjaga igapäevaselt tegeleb), ütles, et poodides on kvaliteet väga kõikuv.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #1680
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                LOL :D, ajasite siin isu peale.

                                täna kalamehe juttudes vms tehti angerjasuppi.....terve aja vesistasin telekataga :D:D

                                edit: äkki ta teeb sooduka, kui hulgi osta? keegi tartusse ei too seda kraami? usun et peale minu oleks veel mitmeidki ostjaid...nt leits :D

                                Comment

                                Working...