Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • low-flow
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1208

    #1681
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tänane kalameeste saade oli tõepoolest äärmiselt nutine.

    Ja head kraami võtaksin minagi purgi Tartusse.

    Comment

    • Skyline
      Grinder
      • Dec 2008
      • 510

      #1682
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Eino misasja, ise tuleb püüda :D Raix võtab joogid, simo sa võta veskar ja mul on õnged :D

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #1683
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Algselt postitas Skyline Vaata postitust
        Eino misasja, ise tuleb püüda :D Raix võtab joogid, simo sa võta veskar ja mul on õnged :D
        ja ptsis 2päevane tsükkel starts..DD

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1684
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          oleks isegi huvitatud jp kui trt ka saaks

          e: aga tõstataksin ikkagi silmude küsimuse. Ei ole kellelgi mingit tuttavat kalameest? Poes on ajuvabalt kallid (kalliamad ku angerjas tho)
          Last edited by leits; 26.08.10, 10:31.

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #1685
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Algselt postitas leits Vaata postitust

            e: aga tõstataksin ikkagi silmude küsimuse. Ei ole kellelgi mingit tuttavat kalameest? Poes on ajuvabalt kallid (kalliamad ku angerjas tho)

            mis seal ikka, hakka ojasid otsima, kus neid on! Tuleb way veel odavam:D

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1686
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Eriti .. + neid peab veel röstima + purki tegema .. mõttetu nuss .. pigem ostaks . .Poes on ala ~100 eeki mingi lambi v2ike purk

              Comment

              • wousha
                FPP Pro
                • Oct 2009
                • 268

                #1687
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                silmu hooaeg ei ole veel käes, natuke läheb veel aega.

                Eelmine aasta ostsin 10kg silmu 60eek kilo ning tegin ise purki. Aga ei tea, midagi sai marinaadiga valesti, õieti ei kallerdunud ka. Tegin kahte sorti, röstisin pooled ning teise poole suitsutasin ning siis purki. suitsutatult said mul paremad.

                Sellel aastal ka kindlasti plaan purki teha, kuid tuleb täpselt asjatundjate juhendite järgi teha.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1688
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Kui hakkad purki kytma, mulle ei viidsi teha :D? Obv mingi tasu eest .. ma võtaks ~10 purki .. tuleks ise j2rgi ka kui sa v2ga kaugel ei ole

                  Comment

                  • wousha
                    FPP Pro
                    • Oct 2009
                    • 268

                    #1689
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Ma ainult ühe korra teinud, krt kellegile teisele küll ei julge teha kalale.ee foorumil tuleb silm peal hoida, kui see silmu hooaeg pihta hakkab.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1690
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      millal hakkab btw?

                      Comment

                      • wousha
                        FPP Pro
                        • Oct 2009
                        • 268

                        #1691
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        oktoobris

                        Comment

                        • wousha
                          FPP Pro
                          • Oct 2009
                          • 268

                          #1692
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Kui keegi tartus marineeritud saadjärve angerjat soovib, siis võin nr anda.

                          0.5l purk 125eek

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1693
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            kuda marinaad on, bro?

                            Comment

                            • wousha
                              FPP Pro
                              • Oct 2009
                              • 268

                              #1694
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              ma ühe purgi võtsin prooviks .. tglt nagu ei oskagi millegagi võrrelda, mereangerjat marinaadis ma vist polegi veel saanud, see peaks tükkmaad parem olema. Mingi õrn kõrvalmaitse nagu oli tglt, a krt teab, polnud angerjat 100 aastat maitsta saanud.

                              helistan homme sellele Angerjas CEOle .. prooviks heameelega mereangerjat ka.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1695
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                sain yhelt kalurilt võrtsu angerjat mingi aeg .. see oli kyll pask, jube mudane tundus

                                Comment

                                Working...