Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.
Tjah, tundub, et Kaupsis siiski vist pole neid veel, sest üks veg.ee foorumi tegelane just uuris sellelt firmalt:
"Helistasin UusAlgusesse ja nende sõnul müüvad nad neid vorste Stockmannis. Kuna Stockmann ei julge palju sisse võtta, siis tellitakse igat vorsti 5 kaupa. Kaup läheb Stocki kolmapäeviti. Maitsvaid viinereid esialgu ei olevat, kuid aastalõpul on plaanis neid Poolast veel sisse osta."
Samas anti aga teada:
"kaupsis on igast uusi eesti tofuasju, nt tofukreem goji marjadega ja jaanikaunaga ning miski hapuk (hapukoorelaadne kaste)"
Algselt postitas leits
Vaata postitust
"Helistasin UusAlgusesse ja nende sõnul müüvad nad neid vorste Stockmannis. Kuna Stockmann ei julge palju sisse võtta, siis tellitakse igat vorsti 5 kaupa. Kaup läheb Stocki kolmapäeviti. Maitsvaid viinereid esialgu ei olevat, kuid aastalõpul on plaanis neid Poolast veel sisse osta."
Samas anti aga teada:
"kaupsis on igast uusi eesti tofuasju, nt tofukreem goji marjadega ja jaanikaunaga ning miski hapuk (hapukoorelaadne kaste)"
Comment