Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1636
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    söök paistab hea, aga WTF JAPSIDE ÕLL?? WTF

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #1637
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      kust seda jaapani õlle saab? ja palju each?

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1638
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Ma ostsin ka migni aeg mingit japside õlletr, mingi 80 eeki oli pudel .. hullemat kust ann´ab toota

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #1639
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Jaapani õlu oligi põhjus, miks üldse sai tehtud sushit. Oli teine külmakapis seisma jäänud ühest üritusest. Hiljem läksin ikka korralikult Aleksandri peale üle. Polnud sellel Jaapani õllel häda midagi.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #1640
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Eile sõin esimest korda angerja uhhaad, keele viis alla :)

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #1641
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Eile sõin esimest korda angerja uhhaad, keele viis alla :)
              Supersupp jah.

              Comment

              • low-flow
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1208

                #1642
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Nonii, täna oli motivatsiooni natuke rohkem kui tavaliselt vaeva näha. Panen siia ka õhtusöögi valmimise ülevaate, ehk kellelegi pakub huvi kuidas vinget aga samas väga lihtsat ja keelt alla viivat rooga teha:

                "Poissmehe pelmeenid"

                1. Pelmeenid potti keema 10 minutiks, näpuotsatäis soola ja tilk õli.
                2. Pärast keetmist 10 minutiks pannile (jälle tilk õli ka).
                3. Maitsestada pipra ja tilliga (ja soolaga, kui enne vähe sai).
                4. Soovitatav kõik toimingud teha mõõdukal tulel ja pidevalt segades, muidu tahavad kokku või nõu külge kleepuda.
                5. Salatiks tomati ja hapukurgiviilud.
                6. Kastmeks koore sisse segada natuke mädarõigast ja küüslaugupulbrit (ja äädikat, kui on sama veider maitsemeel kui minul).
                7. Kõrvale sobib väga kästi võileib ja tomatimahl näiteks.

                Nii, tegin kogu selle võimsa toimingi ära ja siis loomulikult kiirelt pilti tahaks ka foorumisse lisada, aga võta näpust: digikas tühi, telefoni pole pildistama veel jõudnud õpetada ja läpaka webcamiga tuli selline udukogu, et igaks juhuks ei pane üles, mõni võib seda veel Andromedaks pidada.

                Head isu!

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #1643
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Niisama, et mis neist oleks kõige mõtekam, kui vaja üleval püsida ?
                  Kohv, kofeiinitabletid või ohtras koguses rohelist teed ?

                  fun facts
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #1644
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    mina joon tavaliselt extra kõrge kofeiini sisaldusega rohelist teed

                    ja kas tees mitte kofeiini asemele teeiin vms ei ole?

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #1645
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                      Nonii, täna oli motivatsiooni natuke rohkem kui tavaliselt vaeva näha. Panen siia ka õhtusöögi valmimise ülevaate, ehk kellelegi pakub huvi kuidas vinget aga samas väga lihtsat ja keelt alla viivat rooga teha:

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      klassika. :D

                      just tegin ise ka neid. pildi tegemise mõte tuli siis, kui olin pooled pelmeenid juba ära söönud. :D

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #1646
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Joo matet. Väga kange roheline tee (maitse kehv ainult). P.S. Eestis müüdavad on isegi lahjad. Ise tellisin kunagi suure hunniku netist.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #1647
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                          Joo matet. Väga kange roheline tee (maitse kehv ainult). P.S. Eestis müüdavad on isegi lahjad. Ise tellisin kunagi suure hunniku netist.
                          Ma ka millalgi pruukisin seda ohtralt, netist tellitud 2kg kott oli riiulis ja calebas pidevalt laual:)
                          aga praegu on niigi unehäired, ei ole mõtet väga pruukida.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #1648
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                            Joo matet. Väga kange roheline tee (maitse kehv ainult). P.S. Eestis müüdavad on isegi lahjad. Ise tellisin kunagi suure hunniku netist.
                            Just praegu lasen seda ja ei ütleks, et maitse kehv....

                            Comment

                            • kilu6
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1305

                              #1649
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                              Niisama, et mis neist oleks kõige mõtekam, kui vaja üleval püsida ?
                              Kohv, kofeiinitabletid või ohtras koguses rohelist teed ?
                              Tee ergutav mõju on palju pikem aga pehmem kui kohvil või cocacolal.
                              Kui vaja äkilist laksu, siis kohv. Eriti hästi mõjub muidugi siis, kui kohvi tihti ei tarbi ja organism pole sellega harjunud.

                              Roheline tee kõige tervislikum neist. Kui vaja üleval püsida, siis ei tasuks ka palju süüa, sest kui energia läheb seedimiseks, siis võtab unele.

                              Edit: mate on hea jah, aga pole minu maitse.
                              Last edited by kilu6; 24.08.10, 14:23.

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #1650
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                olen kuulnud, et kohvist saab ilge energialaksu nii kätte, et paned tassi põhja kohvi, paned kuuma vee peale ja lased kõik kohe korraga alla (vett ei tohi siis obv. keemistemperatuurini lasta, sest muidu ei kannata seda kõike korraga ära juua). iseasi kui hästi see maitseb. samas kui oled harjunud musta kohvi jooma, siis ei tohiks vist probleemi olla.

                                Comment

                                Working...