Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.
Hetkel ei mõtle nokkida, vaid lihtsalt uurida, kas mul on mõni fakt teadmata. Märgistasin boldiga. Et kuidas saab loomse toidu tarbimisega olla suurem oht haigestuda suhkrutõvesse. Missugune loomne toit tõstab insuliini taset niivõrd palju, et pikapeale tekitada suhkrutõbi? Piimas on süsivesikuid, kuid seal on ka korralik kogus rasva sees, mistõttu insuliin ei tõuse eriti. Liha ei puuduta vapsjee insuliini taset. Et suhkruhaigust saada, peaks olema stabiilselt süsivesikute rohke toit ja kasulikke rasvade vähesus. Kui panna loomse toidu alla "Burks", siis jah, võid saada endale tulevikus suhkruhaiguse, kui seda kogu aeg nosida.
Anyway, huvitab lihtsalt
Algselt postitas erplander
Vaata postitust
Anyway, huvitab lihtsalt
Comment