Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #466
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Algselt postitas nomerlot
    Ja üldse, kes siin kurdavad, ei oska/viitsi süüa teha - paljud road on päris lihtsad, ainult tahtmist on vaja, erilisi oskusi küll mitte.

    Näiteks kanakoivad sulajuustuga, retsepti leiate siit: http://www.toidutare.ee/retsept.php?id=8856
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    kui see nii ez on, siis oleks v6inud oma tehtud pildi sellest samast toidust teha, mitte netist võetud:P

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #467
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Algselt postitas jrgn hell
      parim pidavat olema, peale sööki juua, siis ei lahjenda oma seedevedelikke ja kõhule mõjub paremini
      pead pakule ei pane
      nii ta on jah.

      Comment

      • tdx
        Grinder
        • Oct 2008
        • 768

        #468
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Algselt postitas rohelinekonn
        mulle meeldib see salat aga üldsielt ei panda sinna pool kilo fetat eeldan sealt see hind tuleb. Ja kas vastu ei hakka kui ühe söömaga nii palju feta juustu süüa?

        edit: kas sul on kahte sorti salatit seal? Tundub et on roheline salat ja miski tumedamat kah sekka pandud. Või jääb mulje pildil lihtsalt selline
        Seal on nii jääsalat kui ka tavaline roheline salat. Ja fetat tuleb ikka korralikult panna, siis toidab.

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #469
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas K2snakas
          kui see nii ez on, siis oleks v6inud oma tehtud pildi sellest samast toidust teha, mitte netist võetud:P
          See oli vaid kiireks näiteks, kust saada lihtne retsept ja milline see toit välja näeks.

          Usu mind, minul ei ole perele igapäevase toiduvalmistamisega mingeid raskusi:)
          Teinekord kui kokaraamatust midagi keerulisemat katsetan, siis jah, vahel ikka läheb veidi untsu, aga seda juhtub ka parimatel.

          Pilte ei ole jaganud siin sellepärast, et mobiiliga pildistatud toit ei näe eriti ilus välja.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #470
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Kahjuks fotokat kaasas ei olnud ja pilte pole, aga täna oli siis selle aasta parim söömiselamus ehk siis sai käia vanaema juures sünnipäeval ja päris palju häid asju sai mekkida. Näiteks jäneserulaad, seakeel, juust (suht tavaline asi, aga kuskilt meiereis saadud ja IMHO 10 korda parem kui tavaline). Tavaline praad (sealiha + jäneseliha + ahjukartulid ning hapukapsad) oli muidugi nuts nagu alati ja nii head napoleoni kooki pole ammu saanud ja tavalisest natukene teistsugune Charlotte kook oli ka üsna hea.

            Comment

            • masterpuppet
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2094

              #471
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Aga mina hetkel vaaritan koos Andresega ahjulõhe, ahjukartulitega. Hell jeah.

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #472
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Algselt postitas masterpuppet
                Aga mina hetkel vaaritan koos Andresega ahjulõhe, ahjukartulitega. Hell jeah.
                ma soendasin üleeilset magedat suppi
                hell yeah!

                Comment

                • kivisaba
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2514

                  #473
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  ma söön praetud räime ja joon kohvit
                  hell yeah

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #474
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Ma söön kartulisaltit ja joon õlut peale, kapis ootab LaYs ja õllesnack.

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #475
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      mul on suitsuliha, marineeritud sibulad, marineeritud kurk, suitsuvorst ja valge viin.

                      ilus laupäev.

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #476
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        ei tea kaua tervis nii vastu peab, kui sööd pmts kord päevas ja päevläbi pmts suits ja kohv?Viimased päevad on küll kahtlane valu kõhtu tekkinud kui söönud olen...

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #477
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Saad nii veel maohaavad ja terve elu p***is.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #478
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Algselt postitas Oliverk
                            Saad nii veel maohaavad ja terve elu p***is.
                            maohaavad on ravitavad. Aga kord päevas söömine ei ole tõesti hea. Esiteks keerab ainevahetuse tuksi ning teiseks kui suitsetad ja kohvitad palju, siis hakkab suht lühikese ajaga maole. Proovi kasvõi mõni pirukas päeva peale vahepalaks sebida ning asi peaks paranema. Kui juba maos imelik tunne sees, siis jookse apteeki ning Ranisan on ilma retseptita ravim mis peaks maovalusid leevendama. Proovimise küsimus. Kui ei aita on kindlasti vaja arsti poole pöörduda. Mul on mohaavandid mitmel korral olnud kuna ma pole kunagi korralikult neid välja ravinud ja kinnita, et suht tüütu on.

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #479
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas K2snakas
                              ei tea kaua tervis nii vastu peab, kui sööd pmts kord päevas ja päevläbi pmts suits ja kohv?Viimased päevad on küll kahtlane valu kõhtu tekkinud kui söönud olen...
                              sul on varsti tervis putsis......mul algas mingi värk juba 17 aastaselt kui sügiseti ilged valud tekkisid. peale sõjaväge kadusid ära ja õnneks pole siiamaani uuesti tekkinud.

                              Comment

                              • ok2aa
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1903

                                #480
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Algselt postitas Provoker
                                maohaavad on ravitavad. Aga kord päevas söömine ei ole tõesti hea. Esiteks keerab ainevahetuse tuksi ning teiseks kui suitsetad ja kohvitad palju, siis hakkab suht lühikese ajaga maole. Proovi kasvõi mõni pirukas päeva peale vahepalaks sebida ning asi peaks paranema. Kui juba maos imelik tunne sees, siis jookse apteeki ning Ranisan on ilma retseptita ravim mis peaks maovalusid leevendama. Proovimise küsimus. Kui ei aita on kindlasti vaja arsti poole pöörduda. Mul on mohaavandid mitmel korral olnud kuna ma pole kunagi korralikult neid välja ravinud ja kinnita, et suht tüütu on.
                                soe piim, tilk viskit põhja ja mesi - selline kompott aitab ka. samuti porgandimahl. mõlemad rõvedad aga valu käes piinelda veel hullem.

                                Comment

                                Working...