Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]
"Holy Motors" Kvaliteetfilm, mis mulle oli liiast. Vahepeal viskas ikka väga lampi asju sisse, millest väga aru ei saanud. Kui muidu keerulised filmid ei meeldi, siis see on kindel no go. 5/10
"Holy Motors" Kvaliteetfilm, mis mulle oli liiast. Vahepeal viskas ikka väga lampi asju sisse, millest väga aru ei saanud. Kui muidu keerulised filmid ei meeldi, siis see on kindel no go. 5/10
Comment