Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #4351
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas paradigmlost Vaata postitust
    ma ha ei mäleta, mis juhtus tediga... värskedage mälu plz keegi:)
    Tyyp sai raha skylerilt, aga otsustas ballatama hakata selle asemel, et võlad ära maksta. Lõpuks skyler läks mingite kappidega selle venna juurde ja tyyp hakkas mingihetk ära põgenema ning libises ja kukkus pea lõhki vms.

    Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    weeds episode 3 !!!

    Vaatan ka uued 3 episode ära, läks see sari täiesti meelest juba.
    Last edited by qbj0hn; 16.07.12, 21:31.

    Comment

    • Jeebus
      määäääää
      • Jun 2012
      • 1409

      #4352
      Re: Filmid ja sarjad

      täna vaatasin

      2008 Nothing but the truth


      uskumatult hästi kokku pandud sügavamõtteline draama

      soovitan!

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #4353
        Re: Filmid ja sarjad

        Vaatasin ükspäev esimesed pool tundi "The Tree of Life"(2011) ja küsiks what the fuck is this shit?

        Comment

        • pokkerisheriff
          Grinder
          • Oct 2011
          • 824

          #4354
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas alaska Vaata postitust
          Vaatasin ükspäev esimesed pool tundi "The Tree of Life"(2011) ja küsiks what the fuck is this shit?
          suurelt ekraanilt vaatamise film. sisu poolest üleliia deep, aga visuaalne pool 10/10. seal üsna filmi alguses on paarikümne minutine "universumi loomine", mis oli kinos vaadates täiesti mindblowing. telekast-arvutist vaadates ei saa never seda muljet.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #4355
            Re: Filmid ja sarjad

            Kurat seda ma arvasin. Mul mingi 22" telekas kah.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #4356
              Re: Filmid ja sarjad



              Ülihea komöödia.

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #4357
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                täna vaatasin

                2008 Nothing but the truth


                uskumatult hästi kokku pandud sügavamõtteline draama

                soovitan!
                Tõesti oli hea vaatamine :)

                Comment

                • jott
                  Jube Noob
                  • Jul 2009
                  • 183

                  #4358
                  Re: Filmid ja sarjad

                  P
                  õ
                  n
                  e
                  v

                  I saw the devil 2010

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #4359
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                    täna vaatasin

                    2008 Nothing but the truth


                    uskumatult hästi kokku pandud sügavamõtteline draama

                    soovitan!
                    Kate!

                    Comment

                    • bounce
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 865

                      #4360
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas Mardoon Vaata postitust
                      HBOlt hakkas The newsroom Aaron Sorkinilt.
                      Ty, eile oli 4 osa juba väljas ja imo läheb paremaks koguaeg.

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #4361
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Heal tasemel põnevust pakub täna kell 22 ETV Hodejegerne

                        Comment

                        • Jeebus
                          määäääää
                          • Jun 2012
                          • 1409

                          #4362
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                          Heal tasemel põnevust pakub täna kell 22 ETV Hodejegerne
                          soovitan, hea film

                          vaatangi täna uuesti

                          Comment

                          • minbetmillionaire
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2010
                            • 363

                            #4363
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Soovitage komöödisarju. Peale on läinud sellised sarjad nagu Office, Its Always Sunny in Philly, Seinfeld, Curb Your Enthusiasm, Trailer Park Boys, South Park, It Crowd, Black Books, Big Bang Theory.

                            Comment

                            • ceni
                              Jube Noob
                              • Feb 2010
                              • 110

                              #4364
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Soovitaks:

                              Arrested development
                              Wilfred

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #4365
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                                Soovitage komöödisarju. Peale on läinud sellised sarjad nagu Office, Its Always Sunny in Philly, Seinfeld, Curb Your Enthusiasm, Trailer Park Boys, South Park, It Crowd, Black Books, Big Bang Theory.
                                Louie, Eastbound and Down, Parks and Recreation - tätte garantiiga need

                                Comment

                                Working...