Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #2971
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kas meil siin mõni vanemate filmide fänn ka on ?

    Ma aeg-ajalt olen mõnda vaadanud ja tahaks filmisoovitusi.

    Hetkel vaatan "The Guns of Navarone", raamat igatahes oli omal ajal huvitav.
    The French Connection
    Get Carter
    Raging Bull
    True Grit
    Dirty Harry
    jne jne

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #2972
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
      Curb Your Enthusiasm oled näinud? Praegu vaatamises ja täitsa meeldib.
      +1, vaatasin kõik hooajad ära ja krdi tüütu nüüd see iganädalane ootamine! Huvitav sari ka selles mõttes, et läheb järjest paremaks minu meelest.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #2973
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
        Vaatasin ka eile selle ära.
        Kõige veidram film mida näinud :/.

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #2974
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          Huvitav sari ka selles mõttes, et läheb järjest paremaks minu meelest.
          Seinfeldis oli ju samamoodi

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #2975
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas lenC Vaata postitust
            Seinfeldis oli ju samamoodi
            Olen ainult vast max 5 osa näinud .

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #2976
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              +1, vaatasin kõik hooajad ära ja krdi tüütu nüüd see iganädalane ootamine! Huvitav sari ka selles mõttes, et läheb järjest paremaks minu meelest.
              Sinu pärast ma seda üldse vaatama hakkasin. Ükskord mainisid, et hakkad vaatama ja checkisin välja, mis värk on. Tyty.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • dabljuu
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 494

                #2977
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                The French Connection
                Get Carter
                Raging Bull
                True Grit
                Dirty Harry
                jne jne
                Täitsa ok nimekiri aga True Grit? See uusversioon mulle meeldis aga vana kas nüüd nii klassikaks kohe lendas :D

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #2978
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                  Sinu pärast ma seda üldse vaatama hakkasin. Ükskord mainisid, et hakkad vaatama ja checkisin välja, mis värk on. Tyty.
                  Ära mind täna. Ma hakkasin telementor Taipupole soovitusel seda vaatama.

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #2979
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Eks ta ole maitse asi - enamus originaale siiski paremad, kui remaked. 2010a True Griti suutsin umbes 30min vaadata.

                    Comment

                    • Maigah
                      Räme Fish
                      • Mar 2010
                      • 16

                      #2980
                      Re: Filmid ja sarjad

                      dexter on lagi, the wire ja breaking bad ka väga head sarjad

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #2981
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                        Soovitage veel häid sarju, võiks olla naljakad või miskit Suits (nutsss) laadset . Vaadatud Entourage, Suits, Californication, How I met your mother, Come fly with me, rohkem ei tule miskit meelde :D
                        Malcolm in the Middle
                        The Office
                        + homsest hakkab Saladuste uus hooaeg

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #2982
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                          Sinu pärast ma seda üldse vaatama hakkasin. Ükskord mainisid, et hakkad vaatama ja checkisin välja, mis värk on. Tyty.
                          Võib siis isegi öelda, et minu pärast hakkasid, sest käsk tuli siit. Pole tänu väärt!

                          Comment

                          • ziimukaz
                            Grinder
                            • Jan 2010
                            • 741

                            #2983
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas alaska Vaata postitust
                            Käisin vaatamas "bad Teacher", nalja nagu oli, aga Cameron diazi esitleti nagu seksikat naist, mida ta minuarust kindlasti ei ole.
                            vaatasin ka seda täna. film igav, aga sinu seksikuse latt on küll päris kõrgele aetud :D

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #2984
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                              Võib siis isegi öelda, et minu pärast hakkasid, sest käsk tuli siit. Pole tänu väärt!
                              Ty, sir.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • numnuts
                                Grinder
                                • Dec 2010
                                • 846

                                #2985
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Entourage S08E07 oli nuts.

                                Suht sad ikka, et see oli eelviimane. Ei kujuta ettegi kuidas nad selle kokku wrapivad tuleval pühapäeval.

                                Comment

                                Working...