Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #2926
    Re: Filmid ja sarjad

    Väga hea BB osa oli taaskord.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #2927
      Re: Filmid ja sarjad

      Esimene osa (uuendatud hinded, paar pisimuutust on)
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Teine osa

      Against The Wall (http://www.metacritic.com/tv/against-the-wall)
      Täitsa ägeda ideega sari, kus perekonnas, mida täidavad meessoost reapolitseinikud, otsustab peretütar kiirema edutamise ja karjääri nimel liituda sisejuurdlusega, mis loomulikult ei sobi ühelegi vennale või ka isale.

      Seni on neli-viis osa olnud ja jama pole, kellele toredad politseisarjad meeldivad, siis peaks meeldima.

      7/10 või isegi äkki natuke rohkem, sest peategelane on täitsa nunnu.

      Awkward (http://www.metacritic.com/tv/awkward)
      Noortekas, kus naissoost peategelane teeks nagu peaaegu enesetapu, kuid see oli õnnetu õnnetus ja siis kõik muretsevad ja tema üritab ilusad jalgpallurite lantida, kuid jalgpalluril on nõmedad naissõbrad jne... Sellist sarja polegi ju kunagi varem tehtud.

      5/10, sest on vahepeal natuke naljakas, kuid sisu on täiesti mööda ja kõik osad räigelt üle võlli. Kellele see karakterite meeletu ühte äärde tagumine meeldib, võib palli jagu hinnet tõsta.

      Alphas (http://www.metacritic.com/tv/alphas)
      Kirjutasin või vähemalt viitasin, et nagu «Heroes». Ei ole nagu «Heroes». Kui «Heroes» oli alguses äge, siis «Alphas» seda pole ja ma ei näe, et kuidas nad seda parandada saaksid, sest paar tegelast on toredad, kuid nendes pole sära või seda keemiat, mis vaatama sunniks. Tõenäoliselt pannakse varsti kinni.

      Kellele üleloomulikud asjad meeldivad ja natuke märulit ka, siis võib aja võtta ja uurida, kuid midagi säravat ei maksa loota. 5/10.

      Web Therapy (http://www.metacritic.com/tv/web-therapy)
      Kuigi «Friends» oli tore sari, ei suuda Lisa Kudrow iialgi enda rollist väljuda. Paar esimest osa olid isegi natuke naljakad, kuid siis ei suutnud enam võluda, sest siin oli see võlli värk isegi hullem kui «Awkwardis».

      Selles mõttes, et kui vaataja ei suuda ideed natukenegi uskuda, on raske uskuda, et need isikud, keda seriaalis kotitakse või narritakse, peaks täielikud idioodid olema. 5/10.

      Friends with Benefits (http://www.metacritic.com/movie/friends-with-benefits)
      Pealkiri ütles sisu ära. Neid paare on mitu. Väkk. 3/10.

      The Lying Game (http://www.metacritic.com/tv/the-lying-game)
      Sedagi ideed on kotitud, kuid suurt vahet pole, sest kui hästi tehakse, siis peaks meeldima küll. Et siis identsed kaksikud, kuid üks neist rikkas ja teine urkas. Nagu kunagi muinasjutt.

      Kahjuks mulle esimene osa ei meeldinud ja ei suutnud isegi esimest osa lõpuni vaadata. 4/10.

      Järgmised tulevad septembris ja siis on loodetavasti midagi, mida vaatata tasub. Seni tuleb loota vanematele sarjadele, et need sama hästi jätkaks.
      Last edited by taipupole; 30.08.11, 08:26.

      Comment

      • PokerDevil
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1177

        #2928
        Re: Filmid ja sarjad

        Mõni hea komöödia 2008a.+ ?

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #2929
          Re: Filmid ja sarjad

          Mulle jälle Alphas väga vastukarva ei ole. Selline kergeke ja täitsa vaadatav. Mõned osad siiski vaadanud ainult. Paneks üks kuni kaks punkti taipupole hinnangule juurde. Samas kui sealt mingit põnevat taustastoorit välja ei kujune, siis ilmselt neil pikka pidu pole jah.

          Comment

          • Relamz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1467

            #2930
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
            Mõni hea komöödia 2008a.+ ?


            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #2931
              Re: Filmid ja sarjad

              Mulle ka fast five meeldis, ei otsigi sealt reaalsust.

              Comment

              • JaanusX
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2010
                • 392

                #2932
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Ei ole ka eriti macho ja kangelaste stiilis filmide fänn aga Fast Five oli minu jaoks vägagi nauditav vaatamine. Soovitan.
                Soovitan kah... kes otsib action filmist kogu aeg reaalsust - no cammoon

                Tõmmatud sai veel Piraadid - hea kuid kohe näha, et hoogu on kõvasti maha keeratud
                X-men:First Class - väga hea... vähemalt minu jaoks muutub see saaga iga filmiga aina huvitavamaks...
                Thor - asun kohe vaatama eks näis...


                PS.
                Ainult nädalapäevad veel.... SOA 4th
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by JaanusX; 29.08.11, 19:53.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #2933
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas taipupole Vaata postitust

                  Teen Wolf (http://www.metacritic.com/tv/teen-wolf)
                  Ei ole vaadanud, kuid filmi olen näinud ja seetõttu ei hakka närve rikkuma.
                  Täna tuli pähe vaadata, et mis filmiga tegu. Imo on sari ja film nagu öö ja päev. Imo on antud žanri kohta tegu päris hea sarjaga, inimesed ja ka ka inimhundid käituvad loogiliselt ja ka nende emotsioonid on mõistetavad. Homode jms ei pingutata ka üle. Samas muudab see jätkamise kahtlaseks, kuna vaatajaid võis loodetust oluliselt vähem olla.

                  Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
                  PS.
                  Ainult nädalapäevad veel.... SOA 4th
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Hakkasin ka lõpuks vaikselt vaatama, tõenäoliselt vaatan enne uue hooaja algust vanad osad ära. Hetkeseisuga kuulub suurima värdja tiitel igatahes vanale politseiülema, kes ei suuda ka surma eel mees olla ja oma tööd teha.
                  Last edited by Potsataja; 30.08.11, 00:14.

                  Comment

                  • numnuts
                    Grinder
                    • Dec 2010
                    • 846

                    #2934
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Breaking Bad viimane ep oli nuts.

                    Comment

                    • paradigmlost
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 421

                      #2935
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Viimane BB oli päris äge jah, neljanda seni parim ep mu jaoks.
                      Päris paljud siit vaatasid Spartacus: Blood and Sandi, omamoodi väga nuts sari imo, vaatasin season 1 pmst järjest ära ja jäin järgesid ootama. praegu avastasin et 2011 algul tuli Spartacus :Gods of the Arena, kuus episoodi. kas on sama hea kui esimene season??

                      a filmidest. päris häid br ripe viimasel ajal vaadand. Lõpuks vaatasin Memento 1080p-ga ära ja täiesti vaimustav!, varsti vaatan uuesti. praegu vaatasin Pulp Fictionit uuesti ja täiesti suurepärane 10/10. The Shawshank Redemtion´i, imdb top1, vaatasin lõpuks ära ja ka nuts. American History X - suurepärane draama. Source Code (2011) oli imo pisut üle keskmise, idee hea jne

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #2936
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas paradigmlost Vaata postitust
                        kas on sama hea kui esimene season??
                        mulle meeldis.

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #2937
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas paradigmlost Vaata postitust
                          kas on sama hea kui esimene season??
                          Tegemist on eellooga ehk hooajad sassis. Ja mulle meeldis Blood and Sand rohkem.

                          Comment

                          • kuco
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1910

                            #2938
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                            Against The Wall (http://www.metacritic.com/tv/against-the-wall)
                            Täitsa ägeda ideega sari, kus perekonnas, mida täidavad meessoost reapolitseinikud, otsustab peretütar kiirema edutamise ja karjääri nimel liituda sisejuurdlusega, mis loomulikult ei sobi ühelegi vennale või ka isale.

                            Seni on neli-viis osa olnud ja jama pole, kellele toredad politseisarjad meeldivad, siis peaks meeldima.

                            7/10 või isegi äkki natuke rohkem, sest peategelane on täitsa nunnu.
                            FU Taipupole. Ma sain eile kell 2am magama selle pärast

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #2939
                              Re: Filmid ja sarjad

                              ma sain "suits"-i pärast veel hiljem.

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #2940
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                                ma sain "suits"-i pärast veel hiljem.
                                Tuleb tunnistada, et Suitsi hindasin alguses natuke valesti ehk on läinud paremaks ja karakterid on ka selgemalt esile tulnud. Seega 7 või ka 7,5. Võiks üks hooaeg veel tulla, et kas suudavad edasi liikuda.

                                Comment

                                Working...