Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • paradigmlost
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 421

    #2041
    Re: Filmid ja sarjad

    vaatasin eile Enter the voidi ära... võimas vaatamine

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #2042
      Re: Filmid ja sarjad

      Viimases Leverages mainiti Eestit. Peategelased valetasid ühele, et võitsid siin aastal 2003 valimised! Alati tore!

      Comment

      • IamAllin
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 1653

        #2043
        Re: Filmid ja sarjad

        Keegi hea inimene võiks panna SPOILERISSE lingi, kust saaks filmi Riigireetur.(piraatites ainult üks torrent ning sealt tõmbas mul 24hga 1.2% ja siis jäi üldse seisma lol).

        Comment

        • ziimukaz
          Grinder
          • Jan 2010
          • 741

          #2044
          Re: Filmid ja sarjad

          Lõpetasin just filmi "13" vaatamise, selle aasta üks parimaid filmikogemusi (Y)

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #2045
            Re: Filmid ja sarjad

            mis ma ikka öelda oskan selle peale kui see oli filmi kogemus

            Comment

            • Mardoon
              Julm Donk
              • Dec 2008
              • 83

              #2046
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
              Lõpetasin just filmi "13" vaatamise, selle aasta üks parimaid filmikogemusi (Y)
              Aasta mõttetuim film Skyline kõrval. Mõlemad lihtsalt konkreetsed ajaraiskamised.

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #2047
                Re: Filmid ja sarjad

                Viimased filmid:
                MacGruber - hea, et t2is ei oksendanud ennast, ma ei oskagi seletada, miks ma selle l6puni vaatasin.
                Salt - yllatavalt hea ajaviide, otsast l6puni actionit
                Machete - nendest kolmest kindlasti parim. Kenad seksikad tydrukud, vanakooli n2itlejad, huumorit ja palju verd.

                Comment

                • Rando
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2010
                  • 316

                  #2048
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Sarja Friends vaatasin teist korda läbi. Kuld.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #2049
                    Re: Filmid ja sarjad

                    :D mitu tundi?

                    Comment

                    • Rando
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2010
                      • 316

                      #2050
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                      :D mitu tundi?
                      Alustasin enne suve, vahepeal vaatasin siis jätsin pooleli jne. Enamjaolt 1-2 osa päevas nüüd.
                      Eks ma vaatan mingi aasta kahe pärast uuesti läbi. :)

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #2051
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas Rando Vaata postitust
                        Alustasin enne suve, vahepeal vaatasin siis jätsin pooleli jne. Enamjaolt 1-2 osa päevas nüüd.
                        Eks ma vaatan mingi aasta kahe pärast uuesti läbi. :)
                        Mul sama asi 70s showga ..4x kõik hooajad läbi vaadanud. Mõni asi on lihtsalt liiga hea.

                        Comment

                        • Karikakar
                          Vana Tegija
                          • Jul 2009
                          • 1235

                          #2052
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Endal sama asi Office ja HIMYMiga - mitmed naljad ja osad on pärast 5 hooaega juba ammu meelest läinud, nagu uusi osi vaataks

                          E: Soovitan kõigil komöödia fännidel vaadata sellist sarja nagu How not to live your life, vapustav :D

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #2053
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Üksinda kodus 1/2

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #2054
                              Re: Filmid ja sarjad

                              TV3
                              15:25 Animafilm Shreki jõulutrall (Shrek the Halls, USA, 2007)
                              15:55 Disney imeline maailm: Narnia kroonikad: prints Caspian (The Chronicles Of Narnia: Prince Caspian, Inglismaa, 2008)

                              piisavalt halb et ei ole viitsinud arvutist vaadata kuid piisavalt hea et telkust vahtida


                              nimi/aasta/IMDB rating/nr of votes
                              Home Alone (1990) 7.0 - 83k,
                              Home Alone 2: Lost in New York (1992) 5.9 - 54k,
                              Home Alone 3 (1997) 3.7 - 21k,
                              Home Alone 4 (2002) 2.0 8k
                              Last edited by variatsioon; 26.12.10, 12:49.

                              Comment

                              • wousha
                                FPP Pro
                                • Oct 2009
                                • 268

                                #2055
                                Re: Filmid ja sarjad

                                kuna breaking bad edasi läheb ?

                                Comment

                                Working...