Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1216
    Re: Filmid ja sarjad

    Aa

    Mis threadis/päevikus sellest The Secret'ist jutu oli ja miks seda nii väga vaatama peaks ?

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #1217
      Re: Filmid ja sarjad

      The Secret mõjub ainult loomu poolest uskujatele. Üks usub Jumalasse, teine Saatanasse, kolmas The Secret´isse ja neljas iseendasse. PM samahästi võid ka TOP SHOP´i vaadata

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #1218
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        The Secret mõjub ainult loomu poolest uskujatele. Üks usub Jumalasse, teine Saatanasse, kolmas The Secret´isse ja neljas iseendasse. PM samahästi võid ka TOP SHOP´i vaadata
        See on ainult sinu arvamus.

        1:1 'le päris ei võtaks jah seda filmi, aga decent tõetera on sees imo.

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #1219
          Re: Filmid ja sarjad

          Olles "The Secret"-i korra läbi vaadanud võin öelda, et minu arvates selle konkreetse filmi mõtte on: "Kui midagi väga tahad ja selle kallal piisavalt vaeva näed, siis su eesmärgid täituvad".

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #1220
            Re: Filmid ja sarjad

            Robin Hood oli win kinos imo, terve aja vaatasin põnevusega ja kui lõppes siis mõtlesin, kahju et teist osa ei ole

            /Aga eks maitsed ole erinevad
            Last edited by Rigged; 16.05.10, 16:17.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #1221
              Re: Filmid ja sarjad

              hullud - oli täis pask kinos,

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #1222
                Re: Filmid ja sarjad

                Nice, BB Episode9 väljas torrentina.

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #1223
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas inward Vaata postitust
                  Nice, BB Episode9 väljas torrentina.
                  Like 9 hours ago.

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #1224
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans

                    mulle meeldis.

                    Robin Hood ei olnud paha, aga lihtsalt ootused olid kõrgemad.
                    ei lennanud piisavalt nooli silma, kangelane ei k*ppinud naist tamme all, vaid magas üksi kamina ees jne. ühesõnaga kõike nagu oli aga light versioon.

                    Comment

                    • k1ly
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 205

                      #1225
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                      Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans

                      mulle meeldis.

                      Robin Hood ei olnud paha, aga lihtsalt ootused olid kõrgemad.
                      ei lennanud piisavalt nooli silma, kangelane ei k*ppinud naist tamme all, vaid magas üksi kamina ees jne. ühesõnaga kõike nagu oli aga light versioon.

                      Bad Lieutenant oli tõesti hea .

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #1226
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Kui juba foorumi tuntud filmiexpert vsiu kiidab ''Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans'', siis peab vaatama!

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #1227
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Kas cop out dvdrip on väljas või mitte, kuulsin, et pidi olema, aga isohunt-ist ma seda millegi pärast ei leia..

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #1228
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Ei ole, R6 line audioga hetkel parim mis saada.

                            Comment

                            • flipmachine
                              Pokkerihai
                              • Jul 2009
                              • 1857

                              #1229
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Kui keegi viitsib, kas jagaks roundersi töötavat torrentit .. noo kohe kuidagi ei õnnestu leida korralikku versiooni. Dvd rip on hea muidu ty!

                              btw kui reeglitega vastuolus ,siis ban 4 life ei ole ok.
                              Last edited by flipmachine; 17.05.10, 18:55.

                              Comment

                              • K2snakas
                                Pokkerihai
                                • Feb 2009
                                • 2388

                                #1230
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                                Kui keegi viitsib, kas jagaks roundersi töötavat torrentit .. noo kohe kuidagi ei õnnestu leida korralikku versiooni. Dvd rip on hea muidu ty!

                                btw kui reeglitega vastuolus ,siis ban 4 life ei ole ok.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...