Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #1156
    Re: Filmid ja sarjad

    Mõtleme läbi lillede, me lihtsalt ei näe enamus taevakanaleid, seega muud üle ei jäe.

    Comment

    • FreakyJason
      Klubi Liige
      • Jan 2009
      • 1381

      #1157
      Re: Filmid ja sarjad

      Vaadake Black Ass Masterit. Väga mõnus film :D
      Last edited by FreakyJason; 08.05.10, 21:31.

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #1158
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas onuark Vaata postitust
        Wats, piratebay.org saad väga korralikud ja ilma mingi jamata :D
        igatahes väga väärt sari, ma ootan uusi osasi - praegu tõmbab jälle huvitavaks ära vist.
        või siis kasutage www.lazypirate.netti :P

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #1159
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
          või siis kasutage www.lazypirate.netti :P
          Armastan Sind ka!!!!

          Comment

          • onuark
            Pokkerihai
            • Oct 2009
            • 1760

            #1160
            Re: Filmid ja sarjad

            nagu reaalselt, BREAKING BADi viimane osa(s3 e7) ränk shootout lõpus, whaaatt...

            ja tänud uue linki eest

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #1161
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas onuark Vaata postitust
              nagu reaalselt, BREAKING BADi viimane osa(s3 e7) ränk shootout lõpus, whaaatt...

              ja tänud uue linki eest
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Muckyourcards
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2009
                • 352

                #1162
                Re: Filmid ja sarjad

                Uuematest filmidest soovitan:
                Sherlock Holmes
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Edge of Darkness
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                The Boondock Saints II
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                Sarju soovitan tõmmata megauploadist. Fastest way IMO.
                Kasutades otsingumootorit
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Aga jälgida millist faili tõmmata.( Kes ei ole sealt tõmmanud)
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #1163
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas Muckyourcards Vaata postitust


                  Sarju soovitan tõmmata torrentz.comist. Fastest ja safest way IMO.
                  Kasutades otsingumootorit
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Piisab sellest, kui failil on juures "Verified source" linnuke.
                  Saab ka kommentaare faili kohta lugeda, enne kui t6mbad.
                  Aga kui kasutad megauploadboti( Kes ei ole sealt tõmmanud)
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  jah, n6ustun sinuga.

                  ise olen vahepeal kaks filmi vaatanud:

                  "malcolm x" - miskit ikka 6pib siit. d.washington k2ib veel paki juurde.
                  "the crying game" - eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee......

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #1164
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Edge of Darknessi audio on syncis???

                    Comment

                    • marxiku
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 471

                      #1165
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas Kris
                      lõpetan täna battlestaari season 2e.. 5 osa iga õhtu.. TRIPPY


                      Gaius...
                      Battlestar TEH NUTS!
                      Uus sari tuli ka eelmine aasta vist battlestari "järjeks", CAPRICA, mille tegevus toimub enne battlestari aega.

                      Comment

                      • marxiku
                        Õpihimuline Mängur
                        • May 2009
                        • 471

                        #1166
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas paradigmlost Vaata postitust
                        mul on küsimus, et kuidas/kust te seriaale tõmbate/vaatate?
                        Kasutan ise tihti sellist kohta nagu

                        www.torrentbytes.net Seal peab endale kasutaja tegema, Aga kogu hea point on sellest, et sul tulevad sealt failid max kiirusega mis su ühendus lubab.
                        Aga khetib põhimõte "et kui tõmbad siis ka jagad". ehk siis tuleb hoida enam vähem tasakaalus upload/download suhe. Selleks siis lihtsalt browse alt vaatad mis on hiljuti üles lastud( populaarsemad asjad on kasulikumad, a la uus lost osa vms) ja paned sealt siis tõmbama mõned osafailid. ja jätad oma torrentisse uploadima. Ja aegajalt jälle uuendad oma uploadimiseks mõeldud faile.

                        Ja üks sait on veel
                        www.oneclickmoviez.com
                        Sealt tõmbad filme otse ilma torrentita. Ainult et peab natuke rohkem uurima ja otsima oma allalaadimiskohta. Jebimist rohkem.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #1167
                          Re: Filmid ja sarjad

                          warez-bb.org/ -> search -> filmi(/mängu/prg/etc) nimi -> esimene link sobib(iga link sobib) -> ctr+A(hakkab automaatselt tõmbama) -> 7mini pärast kvaliteetne film arvutis

                          aga vajab RSi kontot/hacki.

                          Comment

                          • lebovend
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2420

                            #1168
                            Re: Filmid ja sarjad

                            olin varem j2lle l6ppu n2inud vms, aga vaatasin uuesti 2ra
                            "money for nothing" (1993) - John Cusack, James Gandolfini, Del Toro ja muud
                            toredad n2od koos. Ytleme nii, et mind pani film m6tlema, et ei tea kas ise
                            julgeks/suudaks sellises summas leitud riigiraha alles hoida, isegi kui oled filmi
                            2ra vaatanud ja 6ppinud m6nest peategelase veast. True story btw.

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #1169
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                              warez-bb.org/ -> search -> filmi(/mängu/prg/etc) nimi -> esimene link sobib(iga link sobib) -> ctr+A(hakkab automaatselt tõmbama) -> 7mini pärast kvaliteetne film arvutis

                              aga vajab RSi kontot/hacki.
                              Liiga raske! Suvalise norm torrentisaidi konto. Üks klõps lingil ja kõik. No money needed.

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #1170
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                                Liiga raske! Suvalise norm torrentisaidi konto. Üks klõps lingil ja kõik. No money needed.
                                tegelt ei ole liiga raske :P olen ka aastaid torrendeid kasutanud ja imo minu meetod on igatpidi kiirem ja mugavam.

                                Comment

                                Working...